Czwartek, 24 grudnia 2020 r.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Za nami wszystkimi szczególnie trudne miesiące, dlatego tym bardziej pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne! Życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były dla Was wszystkich przede wszystkim zdrowe! Życzymy także, aby jeśli tylko to możliwe były pogodne, spokojne oraz w związku z tym co wciąż wokół nas - spędzone bezpiecznie.

Oczywiście w tym czasie nie możemy zapominać o wiślackiej solidarności. I choć dla wielu z nas ogólna sytuacja jest niewątpliwie wciąż trudna, to nie możemy nie wspomnieć o naszym klubie, który potrzebuje nas wszystkich - zjednoczonych i wspierających "Białą Gwiazdę" w każdy możliwy sposób.

Jednocześnie mamy nadzieję, że szalejąca pandemia, która wymusiła na każdym człowieku na tym świecie zupełnie nowe podejście do życia, zacznie nas w końcu opuszczać, abyśmy mogli powoli wracać do znanej nam sprzed niej "normalności".

Bądźcie zdrowi! I tak też świętujcie!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Nick
Temat
Nie wrócimy. Życie jest jak rzeka, płynie w jedną stronę. Życzę wszystkim wolności wewnętrznej uniezależniającej od okoliczności zewnętrznych. Wisła niech przezwycięży swe kłopoty i niech zwycięża dla naszej radości i glorii. Dobrych Świąt Bożego Narodzenia!

55            -1
Kosmaty
Wesołych świąt dla wszystkich Wiślaków i Wiślaczek.
Wiele ciepła i radości w gronie najbliższych. Niech nadchodzący czas w Wiśle będzie zdecydowanie lepszy niż miniony rok, w nasi piłkarze niech dadzą nam wiele pozytywnych emocji.

43            -1
therone
Radujmy się
Że narodził się nam Zbawiciel! A wszystkim życzę oczywiście, żeby następny rok był zdrowy i spokojny, a Wisła rozpoczęła powrót na należne jej miejsce. :)

55            -1
GrzegorzS
Zdrowych, spokojnych
Wesołych Świąt

40            -8
~~~Arkaim
Dzieki!
I wesolych dla calej Wislackiej Familii, nawet GrzegorzaS;)

31            -6
~~~Krizzz
Wiślackie Święta będą wesołe
Jest nadzieja, pierwszy fundament pod sukcesy, czyli trener, już jest. Czuję, że 2021 będzie dla nas dobry, czego Wam wszystkim życzę. Że świątecznym JJJBG!

33            -1
kajus19
Marzenia się spełniają !!
Wisełko ! Klubie na dobre i na złe ! Wszystkim zawodnikom, szkoleniowcom, pracownikom administracyjnym i technicznym oraz sympatykom życzę zdrowia , spokoju i spełnienia marzeń , konkretyzuję marzenia na najbliższy czas: piłkarze pod okiem "tego" Trenera i ze zdrowym Kubą Błaszczykowskim wskakują na podium , juniorzy wygrywają CLJ , koszykarze plasują się też na pudle !

31            -1
~~~Świąteczn y mężczyzna
A ja mam inne zyczenia
Dzięki za życzenia ale czy chociaż w życzeniach nie może obejść się bez politycznie wywołanej pandemii? A ja życzę Wam w przyszłym roku byśmy mogli normalnie żyć by nas nie straszono i byśmy nie bali się i nie panikowali bo naszym życiem jest prawda a prawda to narodzony syn Boży Jezus i szukajmy go i prawdy i niech Bóg wkroczy i zatrzyma złe zamiary złych ludzi którzy chcą zniszczyć ten świat manipulując nas i okłamując zakładając maski na twarz niech żyje prawda !!

8            -31
~~~kazek
Normalności przede wszystkim - i w Klubie i w życiu :)
Trwajmy w zdrowiu i dobrym usposobieniu, a poradzimy sobie ze wszystkim :)

34            -1
Mario
Zdrowych Wesołych Świat B. N.
Życzy Mario

22            -1
~~~Plag
Wesołych świąt
Wesołych świąt

7            -1
Maxi
Kibicom , działaczom i piłkarzom Wisły życzę dużo zdrowia a klubowi ....
...by ten cały sezon skończył w pierwszej szóstce a w następnym powalczył o Mistrzostwo i Puchary . No i czego jeszcze życzyć a no napastnika bo obecnie chyba na tej pozycji jest największy problem gdyby nasi byli skuteczniejsi to obecnie nie bylibyśmy na 12 miejscu a na 6,7 .

5            -3
~~~Marcin
aaa
Święta święta i po świętach podobno Legia chce Lisa .... pytanie tylko czy coś zapłacą czy go sobie porostu zabiorą ?

1            -6
~~~Jok
Jok
Transfery będą ?

1            -3