Środa, 30 grudnia 2020 r.

Grzegorz Mokry odchodzi z Wisły Kraków

Dotychczasowy asystent w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Wisły Kraków - Grzegorz Mokry - kończy pracę w naszym klubie.

Jego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Mateusz. M.
Nic dziwnego
No trener ma swój sztab i tyle. Dobrze, że za porozumieniem stron, bo przynajmniej nie będzie trzeba mu płacić. Życzę powodzenia i dalszego rozwoju zawodowego.

69            -7
~~~Maxi
Bardzo dobra wiadomość . Żegnam bez żalu .
Płakał po tym panu nie będę efekty jego 5 miesięcznej pracy jako asystent Skowronka oceniam negatywnie jest w jakimś stopniu odpowiedzialny za ,, sukcesy ,, Wisły taki mecz z KSZO , jak u siebie z Wisłą Płock czy porażka z rezerwami Warty na pewno je zapamiętamy ale nie koniecznie będą to miłe wspomnienia . Poza tym jest nowy trener i nie dziwię my się że chce pracować ze swoimi ludźmi . Tak że mimo wszystko życzę mu powodzenia ale płakał to ja po nim nie będę no chyba że będzie to płacz z radości ze go już w klubie nie ma

68            -18
~~~Tw Bolek
Mokry
Zmoczył du..... to odchodzi. Normalna kolej rzeczy. Nie mam zamiaru zachowywać w tej sprawie tzw."poprawności politycznej "gdyż ten człowiek do spółki z niejakim Skowronkoem obrzydził mi oglądanie mojej ukochanej Wisełki a to bardzo poważna sprawa delikatnie rzecz ujmując!

40            -9
~~~Kibol z Reymonta
Czyli lada moment należy....
się spodziewać newsa o nowym asystencie.

31            -3
~~~Robert.
@Mateusz. M.
Tak w zasadzie to mogli się porozumieć, że on odchodzi a Wisła dalej mu płaci.

27            -9
Maxi
~~~Tw Bolek
Masz rację tu nie może być mowy o politycznej poprawności i p...niu że on nic nie mógł że To Skowronek o wszystkim decydował ...itd bo jeśli by tak było to gorzej dla niego no bo za co by pobierał kasę za nic ? Przecież każdy z nas jak by miał robić za manekina to na drugi dzień mając jakieś ambicje podał by się do dymisji tak że nie sądzę że on nic nie mógł . Źle chłopowi nie życzę ale miedzy innymi przez niego jesteśmy zanurzeni w tym szambie i musimy teraz dopiero wypływać na powierzchnię .

18            -2
~~~Jarek
Sportowy Rok
W Pytaniu na śniadanie szydera , że Wisła wygrała dwa mecze w sezonie , nieprawda Panie Łukaszu Nowicki ! Wisła wygrała trzy mecze bo ostatni z Lechem Poznań , nie tylko ze Stalą Mielec i z Bielskiem !

10            -3
GrzegorzS
Trener układa nowy sztab pod siebie
współpracownicy starego rtrenera odchodzą. To normalny tryb, ciekawe, że chwilę temu była sensacja ilu to trenerów zatrudnia Wisła no to ciekawe, czy pojawi sie dziś temat, że już zatrudnia ich znacznie mniej. Bo z informacji okołoklubowych w sumie od stycznia będziemy mieć na liście płac tylko jeden sztab szkoleniowy i temat zaległości wobec byłych szkoleniowców zamknięty. Co na tle paru innych klubów w Polsce z Legiąna czelę będzie sukcesem. Zamykamy ten rok mimo problemów sportowych i budżetowych dzięki działanom właścicieli i wsparciu ze strony kibiców jako klub stabilny, któremu mimo problemów pandemiczynych niegrozi zapaść ekonomiczna. Co jest dorobkiem ostatnich dwóch lat ciężkiej pracy obecnych władz i wszystkich trenerów tu pracujących zaczynając od Stolarczyka po Hyballę. Bezcenny i podstawowy jst tu oczywiście wkład Jakuba Błaszczykowskiego jego brata, dwóch pozostałych współudziałowców ale i desant z Warszawy też spisał się bardzo dobrze. Pewnie gdyby nie pandemia to też strona spotowa by tak nie kulała, ale porwnując rok do roku sytucja Wisły w tabeli (też dzięki systemowi rogrywek) jest dużo lepsza. Jeśli nowo roczne zapowiedzi trenera się sprawdzą to 12 miejsce z 5 punktową stratą do 8 lokaty (przez ostatnie lata była spełnieniem marzeń 90% klubów naszej skopanej ekstraklasy) jest dobrym punktem wyjścia do marszu w górę tabeli. Wiosną, która zacznie się dla nas już za równo miesiąc 31 stycznia o 15.00 meczem z Piastem, zagramy 16 spotkań ligowych z tego 10 przy R22 oby z udziałem kibiców. Jeśli nie w styczniu to przynajmniej w marcu, Kwietniu i Maju widownia powinna już się zapełniać. Za widzowie na stadionie to przychody z dnia meczowego. Dobra zaś gra może zaowocować conajmniej dwoma kompletami w ońcu rozgrywek co było by kopem w nowe postpandemiczne czasy. O czym inne kluby naszej ligo mogą pomażyć. Dwa mecze przy 30 tysięcznej widowni my możemy to po prostu zrealizować. Oby Wiśle dano w maju taką szansę. Takie życzenia w dniu i nocy przełomu kalendarzowego roku są dziś po prostu na miejscu. Tego sobie i wszystkim życzę, oby rok 2021 zamkął wreszcie ten postCupiaowy okres przejściowy. Czy marzenie o letnim wyzwaniu pucharowym jest mrzonką moim zdaniem przy dobrej grze nie ale trzeba powtórzyć start w nowy etap jak to kiedyś zrobiła ekipa Łazarka 14 zwycięstw i załatwoine. Jeśłi drużyna Skowronka potrafiła ligę w lutym mearcu rozstawiaćpo kątach to ekipa Hyballi też powinna sobie dać radę. Dosiego roku.

8            -4