Czwartek, 14 stycznia 2021 r.

Z M©K ®ilina na Reymonta

Drugie tej zimy spotkanie towarzyskie piłkarzy Wisły Kraków, w którym przyjdzie im się zmierzyć ze słowackim zespołem M©K ®ilina, rozegrane zostanie w pierwotnie planowanym terminie, tj. w sobotę, 16 stycznia, o godzinie 13:00. Wi¶lacy zmierz± się z aktualnie trzeci± drużyn± ligi słowackiej na stadionie przy ulicy Reymonta.

Jak czytamy ponadto na oficjalnej stronie klubu - planowane jest umożliwienie ¶ledzenia tej rywalizacji za po¶rednictwem transmisji LIVE.


¬ródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodaj±c komentarz akceptujesz nasz± politykę prywatno¶ci » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

GrzegorzS
Bardzo rozs±dna i profesjonalna decyzja
zamiast grać na udeptanym ¶niegu w bazie, lub przygotywywać dwa boiska na sparing zagramy przy R22 w atmosferze własnego stadionu. Boisko i stadion i tak musi być przygotowywany na rozgrywki, które w naszym przypadku ruszaj± za 16 dni i zaczynaj± się od dwu meczy na własnym obiekcie. Dobrze by było wreszcie przełamać wła¶nie w domu, bo od wygranej z Podbeskidziem mamy problem grania przy R22. Mecz Sparingowy wydaje się dobrym momentem by tego dokonać.

85            -14
~~~Kibic20
Do minusowicza
Jak jeste¶ odważny, to napisz, co Pan Grzegorz złego napisał, że dostał minusa? Super, że zagraj± na R22, cieszy nas wszystkich, piłkarzy na pewno też. Super wiadomo¶ć.

29            -15
~~~goal
Oj, przydałoby się jedno podgrzewane boisko w My¶lenicach.
Obecnie budowane bazy w ekstraklasie, takie płyty już posiadaj±. Nie wiem tylko, czy pełnowymiarowe, a to w kontek¶cie rozgrywania meczów jest istotne.

26            -2
~~~nołnejm
Transmisja
Bardzo się cieszę, że s± transmisje. Zawsze to fajny przedsmak ligi.

36            -4
~~~wi¶lak90b r
transfery
wszyscy robi± transfery....a my? cisza....

16            -37
~~~Mateusz. M.
Sparing
Zilina to super przeciwnik do sparingu. Szkoda tylko, że nazywa nie można tego obejrzeć. Na Reymonta to w podskokach bym leciał. Do My¶lenic z reszt± też :)

21            -7
~~~LEONIDAS
@wi¶lak90b r
My mamy jeden supertransfer - Peter Hyballa

18            -1