Czwartek, 14 stycznia 2021 r.

Z MŠK Žilina na Reymonta

Drugie tej zimy spotkanie towarzyskie piłkarzy Wisły Kraków, w którym przyjdzie im się zmierzyć ze słowackim zespołem MŠK Žilina, rozegrane zostanie w pierwotnie planowanym terminie, tj. w sobotę, 16 stycznia, o godzinie 13:00. Wiślacy zmierzą się z aktualnie trzecią drużyną ligi słowackiej na stadionie przy ulicy Reymonta.

Jak czytamy ponadto na oficjalnej stronie klubu - planowane jest umożliwienie śledzenia tej rywalizacji za pośrednictwem transmisji LIVE.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

GrzegorzS
Bardzo rozsądna i profesjonalna decyzja
zamiast grać na udeptanym śniegu w bazie, lub przygotywywać dwa boiska na sparing zagramy przy R22 w atmosferze własnego stadionu. Boisko i stadion i tak musi być przygotowywany na rozgrywki, które w naszym przypadku ruszają za 16 dni i zaczynają się od dwu meczy na własnym obiekcie. Dobrze by było wreszcie przełamać właśnie w domu, bo od wygranej z Podbeskidziem mamy problem grania przy R22. Mecz Sparingowy wydaje się dobrym momentem by tego dokonać.

85            -14
~~~Kibic20
Do minusowicza
Jak jesteś odważny, to napisz, co Pan Grzegorz złego napisał, że dostał minusa? Super, że zagrają na R22, cieszy nas wszystkich, piłkarzy na pewno też. Super wiadomość.

29            -16
~~~goal
Oj, przydałoby się jedno podgrzewane boisko w Myślenicach.
Obecnie budowane bazy w ekstraklasie, takie płyty już posiadają. Nie wiem tylko, czy pełnowymiarowe, a to w kontekście rozgrywania meczów jest istotne.

26            -3
~~~nołnejm
Transmisja
Bardzo się cieszę, że są transmisje. Zawsze to fajny przedsmak ligi.

36            -5
~~~wiślak90b r
transfery
wszyscy robią transfery....a my? cisza....

16            -37
~~~Mateusz. M.
Sparing
Zilina to super przeciwnik do sparingu. Szkoda tylko, że nazywa nie można tego obejrzeć. Na Reymonta to w podskokach bym leciał. Do Myślenic z resztą też :)

21            -7
~~~LEONIDAS
@wiślak90b r
My mamy jeden supertransfer - Peter Hyballa

18            -1