Środa, 20 stycznia 2021 r.

Transmisja meczu: Zagłębie - Wisła

W swoim trzecim meczu towarzyskim tej zimy - piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem. Potyczkę tę oglądać możecie od godziny 12:00 w transmisji internetowej na oficjalnym profilu YouTube sosnowieckiego klubu.

Wisła rozpocznie ten mecz w składzie: Kamil Broda - Łukasz Burliga, Michal Frydrych, Kamil Głogowski, Maciej Sadlok - Yaw Yeboah, Patryk Plewka, Rafał Boguski, Chuca, Aleksander Buksa - Fatos Bećiraj.

Oto nasza ławka rezerwowych: Michał Buchalik, Gieorgij Żukow, Daniel Hoyo-Kowalski, Jean Carlos Silva, Serafin Szota, Piotr Starzyński, Dawid Abramowicz, Kacper Chełmecki, Dawid Szot, Wiktor Szywacz, Stefan Savić i Felicio Brown Forbes.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~FatosBEQI
Jak gramy?
JJJBG!

7            -3
~~~SMOK
I to cały skład na dzisiaj?
A gdzie Hall, Zdybowicz?

11            -1
~~~goal
Dobrze, że to tylko sparing.
Pierwsza połowa słabiutka, na tle mizernego przeciwnika. Wykończenie akcji praktycznie nie istnieje. Brakuje strzelca. Beqiraj wygląda niczym zagubiony junior.

17            -6
~~~obnserwat or
1 połowa
Broda ratuje nam dupsko (i twarz) w końcówce I połowy. Wysoki poziom jeśli chodzi o bramkarzy i niestety wiele mówi o linii obrony ( a przynajmniej o niektórych zawodnikach). FATOS- dramat.

13            -4
~~~krislk
numery
można prosić przy podawaniu składu o wpisywanie numerów z jakimi graja zawodnicy?

13            0
~~~SMOK
Slabo
Nie podoba mi się dzisiejszy mecz. Nie wiem, czy to zmęczenie?

12            -3
~~~janobokto inny
do SMOK
Zdybowicz ma kontuzje. Hall nie wiem. Fatos i tak był dziś lepszy od Forbesa jakieś 300 razy, bo Forbes ani razu nie dotknął poprawnie piłki

13            -1
~~~gapa
??
Miejmy nadzieję że to zmęczenie treningami nie pozwala ujawnić myśli taktyczno-kombinacyjnej sztabu szkoleniowego i trenera

5            -2