Czwartek, 21 stycznia 2021 r.

Sparing ze Spartakiem na Reymonta

W ostatnim spotkaniu towarzyskim, przed wznowieniem rozgrywek w Ekstraklasie, piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się ze słowackim zespołem - Spartak Trnava. Mecz ten zaplanowano na najbliższą sobotę, 23 stycznia, na godzinę 13:00. Zostanie on rozegrany na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie.

Klub planuje przeprowadzić transmisję LIVE, wzmocnioną komentarzem, która pozwoli kibicom na śledzenie na żywo wydarzeń boiskowych - czytamy ponadto w komunikacie na oficjalnej stronie Wisły Kraków.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~kibic20
Sparing
Bardzo dobra decyzja. Mam nadzieje,ze nie musza miastu placic,bo i za co?Chyba wladze miasta rozumieja sytuacje i udostepnia obiektu gratis,przynajmniej na sparingi.

35            -7
~~~Rozpierdu cha2020
Dyletanci
Będą płacić, bo już raz graliśmy i płaciliśmy.... miasto mówi swoją wyświechtaną śpiewkę... "Dawanie stadionu Wiśle bezpłatnie na mecz to działanie na szkodę budżetu Miasta i tym się k.... non stop zasłaniają." a my się możemy dalej wkurzać i tyle z tego. Pozdrawiam.... Panie Hyballa- a my zagramy choć jeden sparing optymalnym składem? Może szkoda tej transmisji i komentarza :) jak znowu ma być pole doświadczalne aby mieć temat do 65 analiz.

12            -26
~~~Podatnik z Krakowa
Wygrajmy wreszcie ...cokolwiek.
Może gdyby ten "Nasz" klub nie zalegał z płatnościami w stosunku do miasta ..... kibic20 i cha2020 to raczej o prowadzeniu działalności gospodarczej i finansowaniu czerpią wiedzę z socjalistycznych komiksów w rodzaju Kapitana Żbika. 2,7 mln to cała góra pieniędzy która można przeznaczyć na przedszkola ( mam dzieci ), jako mały krakowski przedsiębiorca płacę za wszystko - więc jak czytam takie farmazony do qr_wica zaczyna mnie dusić. Za usługę lub towar trzeba zapłacić. Kibicuje Wiśle i będę kibicował nawet w 4 lidze :( - . Trenerze wygrajmy wreszcie jakiś sparing, te transmisje są coraz "smutniejsze" nawet na trzeźwo.

11            -20