Sobota, 23 stycznia 2021 r.

Skrót meczu: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Zapraszamy Was do obejrzenia obszernego skrótu z towarzyskiego meczu piłkarzy Wisły Kraków z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Po trafieniach Aleksandra Buksy i Rafała Boguskiego "Biała Gwiazda" wygrała tę potyczkę 2-1.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Dziamdzia k
Starzyński
Super zagrał Starzyński, popatrzcie sobie na 30. Cały czas pod gra , dobre podanie, dobry technicznie. Beda z niego ludzie

39            -3
edek17
Widać rękę trenera :)
Ogromna przewaga w sytuacjach bramkowych i tylko ta nieskuteczność... Przy straconej bramce gapiostwo ze strony Mehremicia. Po obejrzanym skrócie widać postęp w grze. Już się nie mogę doczekać tych emocji w meczu z Piastem. Tylko Wisła!

35            -3
~~~Misioł
spora liczba sytuacji, niestety niewykorzystanych
Natomiast skrót potwierdza kilka zaobserwowanych spraw w poprzednich sparingach: 1. Savic wyrasta na mózg zespołu, większość akcji w fazie ataku przez niego przechodzi a przy wysoko grającej obronie przeciwnika potrafi zagrać dobrą prostopadłą. 2. Nie mamy skutecznego napastnika. 3. Hoyo na 6 to jeden z pomysłów na brak głębi na tej pozycji. Ma warunki i wie jak się poruszać na tej pozycji. 4. Starzyński zostanie szybko przedstawiony oglądającym ligę w c+. 5. Frydrych znacznie obniżył loty w porównaniu do jesieni. Oby szybko odzyskał formę. 5. Buksa będzie uparcie wystawiany do gry w nadziei na przedłużenie umowy, jednak raz na jakiś czas coś tam strzeli. 6. Szot na skrzydle jest jedną z opcji, z uwagi na ambitną i ciekawą grę do przodu u tego chłopaka, choć to akurat nowość. 7. Po problemach zdrowotnych Burligi i słabej dyspozycji z jesieni nie ma śladu. 8. Powinniśmy w końcu, po tylu latach męczarni, znaleźć innego wykonawcę wolnych niż Sadlok.

47            -2
~~~Rav23
Skuteczność dramatyczna
Doszlifować w ostatnim tygodniu i damy radę, utrzymanie pewne.

25            -1
~~~wojtek213 7
Starzyński
Starzyński prze-kozak mamy chłopaka który będzie wchodził koło 70' na skrzydło i robił robotę. Dziś wszedł i zrobił nieprawdopodobne wrażenie-ciąg na bramkę, drybling, gra kombinacyjna (odegranie piętką, podanie prostopadłe), aż w końcu spory udział przy golu. Kilka dni temu skończył 17 lat. Widać, że to spokojny ambitny chłopak, tak trzymać! Przypomina mi młodego Kubę. Obejrzyjcie skrót od 81 minuty nr 30 na koszulce...

39            -4
kibic z daleka
Ale Mehremić..
...zawalił przy tym golu...Głowa mała.

15            -3
~~~Bolo
Zawodnicy
Jako kibic chciałbym info co z Makiem i Basha ostatnio widziani zdjęcia przed meczem z Podhalem Nikola trenował indywidualnie siłownia Niepsuj pierwsze zdjęcia z Myslenic / Adi dwie oferty gotówkowe sprzedawać / Hebert wolny gracz brać / Hall żenada pewnie juz nie wróci / o Balickim tez mogliby cos powiedzieć kontrakt rozwiązany?

12            -1
~~~Darek211
Piotrek Starzyński
Rośnie drugi Błaszczykowski :) Trzeba trzymać ręke na wodzy żeby nikt nam go nie podebrał.

29            0
~~~zagłoba sum
Przy golu dla Termaliki
Mehmeric obstawiał chyba Lisa...

8            -2
~~~Szogun
Starzyński
Wszedłem tu by spytać, który to młodzian grał z numerem 30. Teraz już wiem. Mam nadzieję, że już z Piastem wejdzie przynajmniej na 20 minut.

12            -1
~~~Stefan
Hebert i inni
Bolo - rozumiem, że Hebert był dobrym zawodnikiem, ale to było rok temu. Ile meczów zagrał po odejściu z Wisły? Co więcej trener potrzebuje szybkich obrońców, którzy będą skracać pole gry wysoko ustawioną obroną. Hebert nie jest szybki i tu tkwi jego problem. Do zespołów grających niskim pressingiem przydałby się na pewno. Sam jestem ciekaw co z Bashą i Makiem, czy mają jeszcze przyszłość w klubie. Pewnie dowiemy się w ciągu najbliższych dni. JJBG.

2            -1