Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.

Umowa między Timem Hallem i Wisłą Kraków rozwiązana!

23-letni zawodnik Tim Hall nie będzie reprezentował barw "Białej Gwiazdy". Umowa łącząca obrońcę z Wisłą Kraków została rozwiązana - podała oficjalna strona naszego klubu.

Defensor wziął udział w zaledwie kilku jednostkach treningowych naszego zespołu.

Pochodzący z Luksemburga Hall, który dokładnie jedenaście dni temu podpisał umowę z Wisłą, miał być naszym piłkarzem do 30 czerwca 2023 roku. Kontrakt zawierał ponadto opcję jego przedłużenia...


Źródło: Wisła Kraków SA

 KK

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


58    Komentarze:

~~~NeverBack Down
I dobrze
Nie potrzebujemy panienek w drużynie. Nie chce Ci się walczyć za te barwy - zjeżdżaj.

202            -4
~~~Rav23
Zapomnieliście dopisać ,że się
PORZYGAŁ :))))

107            -11
Tss
Wspaniała wiadomość
Ciękie bolki same się wykruszą. Przed podpisaniem umowy każdy nowy zawodnik poza testami medycznymi powinien wziąść udział w kilku treningach i zdecydować czy jest mężczyzną czy nie.

136            -6
~~~T24
Wisła
Nareszcie dobre podejście, trener widział co się dzieje na treningach. Gość mógłby być złym duchem drużyny i później stwarzać problemy. Brawo zarząd

135            -5
~~~Wiślak - Nowy Bieżanów
Testy
Pamietacie tego Rumuna : Sorin Oproiescu on tez myślał , że sobie poradzi i jakoś to będzie. Tak samo jak Ten Hall.

49            -9
~~~Crac33
H..
Miękiszon..

83            -3
CMD
Hall
To swietna wiadomosc! Nie dajesz rady? Nie podporzadkowujesz sie zaleceniom trenera? To wypad. Czy jednak umowa zostala rozwiazana za porozumieniem stron , czy jednostronnie? Nie chcialbym bowiem uslyszec za jakis czas, ze gosc sie odwolal do UEFA o zaplate zaleglych wynagrodzen,. Juz to kilkakrotnie przechodzilismy i nie mamy z tym dobrych wspomnien. Mam nadzieje, ze teraz jest to zalatwione ostatecznie i pozytywnie dla klubu.

92            -3
~~~Biorę ogóry do japy
Mówiłem, że Hall to szrot...
...i to zanim to było modne. Spadł wówczas na mnie kolosalny hejt, tymczasem już po niespełna 2 tyg. okazało się, kto ma rację. Transfery Wisły to porażka, wstyd, żenada i kompromitacja. W tym sez. jeszcze się utrzymamy, ale wyłącznie z powodu słabości konkurencji i dlatego, że spada tylko jedna drużyna. W kolejnym sez. wróżę jednak - niestety - spadek Wisełki.

30            -177
~~~Jan
Nie dał rady to do widzenia, ale obraźliwe
..komentarze są tu moim zdaniem niepotrzebne.

85            -3
Influencer
Grajcie na Halla on jest cienki...
Może znajdzie zatrudnienie w Comarchu bo po tym co pakazal w profesjonalnej piłce nie ma dla takich miejsca. Gość podał się bez walki...

37            -7
~~~Bil
Hall
Wreszcie prawidlowe podejscie trenera Szacun!!

53            -3
~~~spenci86
parodia
Student z Rumunii, Vanna Lee + Mats Hartling, a teraz Hall... Dlaczego takie cyrki w moim ukochanym klubie?!

28            -57
~~~Ryan
idzie nowe...
teraz czekamy na byłego podopiecznego Hyballi a mianowicie Souleymane Kone...

58            -2
Anty Królewski
Pogratulować kolejnych "wybitnych" transferów
Pogratulować obecnemu dyletanckiemu zarządowi kolejnego "wybitnego" transferu. Widać, że potencjalni zawodnicy nie są poważnie weryfikowani (co najwyżej pobieżnie), a do tego mamy słabo rozbudowany skauting, podobnie brak dyrektora sportowego też robi swoje. To mamy właśnie takie skutki, że w większości sprowadzamy zawodników, którzy się nie sprawdzają. Od samego początku uważałem, że to będzie szrot i to większy niż ten, ktory posiadamy obecnie na środku obrony. Niemniej Hall przeszedł samego siebie, bo nawet ja nie spodziewałem się, że jest aż tak tragiczny mentalnie, jak i fizycznie.

28            -125
~~~Bolo
Cisza
Zapomnijmy ze ten transfer miał miejsce, mocno wizerunkowy błąd

39            -5
~~~alakman
~Biorę ogóry do japy
Gościu Twój komentarz to: kompromitacja, żenada, wstyd, porażka.

59            -9
~~~Name
Biorę ogóry...
Twoje wypociny są równie mądre jak nick. Zamilcz, nie kompromituj się. Albo przerzuć się na drugą stronę Błoń.Transfery Yeboaha, Savicia, Frydrycha, Zhukova też uznajesz za żenadę i kompromitację? Przy ograniczonym budżecie, bez siatki skautingu i w czasie pandemii kiedy nie możesz polecieć zobaczyć grajka na żywo jak się teraz prezentujesz, nie takie wtopy będą się zdarzać klubom. Ważne, że pokazano iż nie ma miejsca dla takich w Wiśle.

78            -12
szczebelek
Przeminęło z wiatrem...
Nawet nie wiem co napisać o tym gościu, bo pewnie nie ogarnął, że półroczny rozbrat z rytmem meczowym powiązany do tego brakiem treningu przez covida przy mocnych jednostkach musiał się skończyć tym, że organizm nie wytrzyma... Po prostu gość okazał się komikiem zamiast profesjonalistą i wziąć kartkę od Hyballi oraz nadrobić zaległości.

24            -2
~~~mikowski
Strata czasu i pieniędzy
Niestety pieniędzy Nam nie zwróci, bo jako wolny zawodnik za podpis on i jego menadżer dostali trochę gotówki. Szkoda też Klemenza bo to jego miejsce miał zająć a tak to zostajemy bez solidnego rezerwowego stopera. Mam nadzieję, że w końcu ktoś rozliczy człowieka odpowiedzialnego za ten transfer.

21            -6
~~~Jorge
Obrona
Wszystko fajnie, tylko jaki był sens sprzedaży Klemenza? Bo tego nie za bardzo rozumiem. Może nie był piłkarzem wybitnym, ale nie raz pokazał że potrafi grać w piłkę. W teorii mamy spokój, bo jest Mehremic, Frydrych i Sadlok, ale biorąc pod uwagę kartki i kontuzje, obrona znowu może wyglądać jak ser z dziurami. Hoyo - Kowalski cofa się w rozwoju zamiast iść do przodu, więc to słaba alternatywa. Oczywiście zycze mu jak najlepiej, wydawało się że będzie podporą defensywy a tymczasem wszystko idzie w przeciwnym kierunku.

22            -10
~~~Biorę ogóry do japy
Do Name
Tak, wymienione przez Ciebie wkłady do koszulek również uważam za szrot i drewno niegodne reprezentowania barw mojej Ukochanej Boskiej Wisły Kraków i Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Za nic nie warte łamagi uznaję wszakże konsekwentnie każdego, kto nie przyczynia się do zdobycia przez Wisłę mistrzostwa Polski. Na okrągło bowiem powtarzam i będę mówił to po grób niczym Katon: MISTRZOSTWO ALBO SMIERĆ !!

6            -59
~~~SMOK
Biorę ogóry do japy
Wiec za to, co tu wpisałeś to siebie powinieneś do japy wrzucić. Musisz niestety zrozumieć , kolego z kałuży, ze Wisła już się odbiła od dna i teraz będzie tylko lepiej. I co?? Przykro ci??

48            -6
~~~EUR
Biorę ogóry....
Węźle sobą jeszcze anty królewskiego i idźcie na modły na Kazimierz .

43            -7
~~~OLD KIBIC
Takie podejście do rzeczy powinno być dawno.
Szkoda że D. Petrescu nie pozwolono dłużej pracować. On wtedy już wiedział gdzie jest problem. Mam nadzieję, że nasz trener P. Huballa także wie, robi porządek i muszą z czasem przyjść sukcesy. To przez wiele lat kulało we Wiśle. Teraz powinno być do dobrze.

40            -2
~~~SMOK
Osobiście myślałem, ze to będzie wzmocnienie w obronie za Klemenza.
Młody, perspektywiczny......... ...A kto mógł wiedzieć, ze mu się nie chce, ze go brzuszek rozboli i jak zobaczy profesjonalna piłkę to z zachwytu rzygać będzie? Mam nadzieje, ze to tylko pomówienie z jego strony i Hyballa w ogóle się na nie go nie wydzierał ze złości bo byłoby to głupie. Przewiduje jednak, ze chłopak już ma z głowy grę w swojej reprezentacji. No, chyba ze tam jak w San Marino kucharze, nauczyciele i lodziarze graja.

31            -2
~~~bodzio
medialna histeria
Klub i trener widział w piłkarzu możliwości uprawniające do gry w naszym klubie. Okazało się że piłkarz nie sprostał wymaganiom. Rozwiązano umowę. Wisła nie straciła nawet złotówki. W czym problem?

24            -11
~~~OLD KIBIC
Maciej Saldlok w jednym z wywiadów powiedział
" nigdy w życiu nie miałem takich treningów, ale pewnie dadzą nam jakość "

43            -2
~~~Maly
AntyKrolewski
Panie Tadeuszu Jest pan już w podeszlym wieku Widzialem Pana wpisy na fb dotyczące Wisly Te same teksty pan tam wrzuca Skąd tyle żółci i jadu Proszę uważać bo żyłka panu pęknie z tej nienawiści Piszę na pan bo jest w srarszym wieku, ale nie zaslugujesz na to czlowieku....Prosze dac na luz i nie męczyć już nas

59            -5
~~~SMOK
I prosiłem już redakcje
Czy nie można zablokować takich buraków jak ten "Przeciw Jarkowy"? Za sam nick już jest do odstrzału. Tak czy inaczej u mnie ma pierwsze miejsce za krytykę więc, Anty Królewski możesz czuć się zaszczycony. Kur...,,wa, jak można tak rzygać na tym portalu.

44            -7
~~~goal
Wyszło jak wyszło, nie znamy szczegółów. Słowo przeciwko słowu.
Pewnie czas pokaże, gdzie pójdzie Hall, co pokaże w nowym klubie, co był naprawdę warty. My, po ciężkich dla nad czasach, ufamy trenerowi. I oby to była słuszna droga.

10            -4
Kosmaty
Cóż.
Przyznam, że byłem ciekaw tego piłkarza. Nie oszałamiał CV, ale złe też nie było. Ponadto Wisła chciała go od jakiegoś czasu, a sam Hyballa też chciał go u siebie już w poprzednim klubie (chyba w Dunajskiej Stredzie), czyli musiał mieć o nim dobre zdanie. A jednak okazał się miękką fają, więc zawiódł wszystkich, od klubu, poprzez trenera, aż do nas kibiców. Takich ludzi w klubie nikt nie chce. To nie tak, że zawodnik musi zaraz umierać za barwy, większość z nich to przecież pracownicy, a nie kibice z dziada pradziada, nie muszą pałać miłością do klubu, to zrozumiałe. Tymczasem ten koleś spierniczył byle dalej po jednym ciężkim treningu. I pomyśleć, że to o naszych ligowcach twierdzi się, że nie potrafią, a nawet nie chcą ciężko pracować i są leniwi... tymczasem o ile Sadlok stwierdził w wywiadzie, że tak ciężkiego okresu przygotowawczego jeszcze nigdy nie miał, o tyle żaden z naszych piłkarzy nawet nie zająknął się, że coś mu się nie podoba. Nawet przecieków nie było, by piłkarze stroili fochy na pracę zaordynowaną przez trenera. Choć o tym, że nie każdy daje radę wiedzieliśmy, to nawet Ci zawodnicy zacisnęli zęby i pracowali tak jak tego od nich wymagano i wytrzymali. Zatem było to możliwe i trener nie wymagał niczego niemożliwego. Mógł zbliżać się do granicy wytrzymałości zawodowego piłkarza, ale tego nie przekroczył. Dla piłkarzy Wisły szacunek, szczególnie dla tych, którzy mieli największe problemy z wytrzymaniem pracy narzuconej przez trenera, ale mimo trudności dali radę, a dla tego gościa pogarda. Zgniłe jabłko wyrzucone, i dobrze, bo nie dość, że nie moglibyśmy oczekiwać od niego determinacji w walce o ligowe punkty, to prędzej kwasiłby atmosferę w szatni. Tak czy siak nikt z nas nie chciałby w klubie piłkarza, który poddaje się bez walki i jeszcze stroi fochy po pierwszych trudnościach, z którymi inni walczą i je pokonują. Dobrze więc, że został odstrzelony już na starcie.

19            -4
~~~Name
Antykrólewski
Chrzanisz coś o merytorycznej dyskusji a nie masz pojęcia o zawodowym futbolu. Najpierw nie rozumiesz, że w futbolu wypożyczenia bez prawa pierwokupu to standard co Ci udowodniłem, teraz nie rozumiesz, że o zatrudnieniu Halla przesądził Hyballa a nie zarząd i nikt nie mógł przewidzieć, że Hall na Hyballę po prostu się obrazi, bo w żadnym klubie dotąd taka mu sytuacja się nie zdarzyła. Po trzecie nie rozumiesz że w czasie zakazu lotów, kwarantann itp nie ma szans oglądać gracza na żywo. Po czwarte krytykujesz brak skautingu tylko nie wykazujesz skąd na ten skauting ma Wisła wziąć pieniądze (wiem, Królewski wg Ciebie powinien załatwić). Po piąte piszesz o fatalnych transferach, więc policz transfery w ostatnich latach: Frydrych, Yeboah, Savic, Mehremic. Faktycznie sam szrot. Ja wiem, że nie sprowadzili CR 7 ani Lewego. No cóż. Dramat. Po szóste piszesz o popierających Cię kibicach. No cóż to chyba tu nie zaglądają patrząc nawet nie po tym ile osób Cię minusuje (ach Ci bezrozumni) ale tym, że prawie nikt nie plusuje? Dziwne :-D Przyznajesz, że przychylnie patrzysz też na sąsiadkę, to może tam się poudzielaj na ich forum? Będziesz tam antyfilipiak :-D Wyjaśniłem Cię w sześciu punktach i wybacz ale to już ostatnia moja wypowiedź na Twój temat bo szkoda prądu żużytego na komentowanie bzdur jakie piszesz, co widzę już nawet inni na forum wiedzą (Szacun panowie) bo Ci prawie nikt nawet nie odpisuje, co i ja od teraz także zamierzam robić. Wystarczy faktycznie minusować, na więcej uwagi nie zasługujesz. Oby takich jak Ty jak najmniej na trybunach.

27            -5
~~~obserwat or
Brawo Dyrektor Sportowy
Rzygać się chce czytając wazeliniarzy ... pełna lista pod postem z 14 stycznia na wislaportal. Brawo Dyrektor Sportowy - wreszcie pierwsza męska decyzja.

9            -5
Maxi
Za ciężkie treningi i uciekł i dobrze taki ktoś nam nie potrzebny
Tylko jest jedno ale oby inni się nie zbuntowali jak było to za Petrescu i nie zwolnili naszego trenera

14            -1
Maxi
Co do narzekania niektórych
Nie p...cie głupot że transfery to porażka jak na nasze finanse to wcale nie jest to porażka a wręcz niektóre są mądre i robione z myślą o przyszłości. Łatwo jest siedzieć przed kompem i krytykować oczywiście zarząd popełnia błędy ale ogólnie należy oceniać ich pozytywnie oddłużają klub i naprawdę widać że starają cię coś dobrego robić .

18            -1
seattle
Do japy..
[...]u od nadmiaru tych ogórow w japie coś ci się stało.. czytając twe spostrzeżenia doszedłem do wniosku że jesteś kretynem

18            -6
~~~marek usa
jw
obserwuje to jak zawsze z bardzo daleka, nasuwa sie jednak pytanie KTO tego pana rekomendowal do kontraktu i z jakich powodow? kto za to odpowie? po pani marzence mialo byc czysto i przejrzysie czyzby??

16            -3
~~~Loro Blą
Wspaniały był to piłkarz...
...nie zapomnę go nigdy. Prawdziwy Wiślak z krwi i kości, głowę wkładał tam gdzie inny by się bał włożyć nogę. Nie no, na poważnie - co za ananas był? Gość puścił pawia na treningu i się rozpłakał niczym panienka? Jakim cudem on się załapał do lepszych lig niż polska? Przecież grał w ukraińskiej i był w portugalskiej (5. miejsce wg UEFA)? Parodysta, nawet ten studenciak-obieżyświat u Smudy się nie porzygał

12            -1
~~~Stefan
Antycoś tam
ANtykrólewski - twoje gadanie to takie 3 po 3. Stwierdzasz fakty, o których wszyscy wiedzą - nie ma dyrektora, a sieć skautingu nie ma takiej skuteczności jak kiedyś. I co? I nic, bo gdyby poprzednicy nie rozkradali klubu, to po pierwsze Królewskiego i Kuby by nie było tutaj, a po drugie stać nas (klub) byłoby nas na dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia i odpowiedni pion scoutingu. Tymczasem twoje odkrycia urastają do taniej sensacji. Naciągasz fakty, lub siejesz nieprawdę mówiąc, że większość transferów była nietrafiona. No ile było nietrafionych w stosunku do całości?

15            -2
Anty Królewski
Do Name
Jednak widzę, że całkiem sporo osób odnosi się do moich wpisów. W kwestii wypożyczeń, to co tym chcesz udowodnić? Przecież każdy, kto odrobinę zna się na piłce zdaje sobie sprawę z tego typu rzeczy i samo w sobie nie jest to złe. Tyle tylko, że w przypadku Wisły moim zdaniem tego typu ruch i wypożyczenie bez pierwokupu Medveda jest niepotrzebny. Wisła potrzebuje napastnika na stałe i starać się za wszelką cenę pozbyć Beciraja i Forbesa. Do tego i tak w tym sezonie nic nie ugramy (tak jak od 2011 roku), a spadek nam póki co nie grozi. Transfery - jedynie dwa z tych, które wymieniłeś są przyzwoite (Frydrych i Yeboah). Frydrych na tle zawodników jakich sprowadzamy ma całkiem ciekawe CV. W pierwszych meczach grał naprawdę nieźle, przy czym pod koniec rundy nieco obniżył loty. Yeboah za to przypomina mi w dużej mierze przypomina Wilde'a Donalda Guerriera. Dobre mecze przeplata ze słabszymi, niemniej coś potrafi wnieść do drużyny. Mehremić jest co najwyżej przeciętniakiem, porównywalny z Klemenzem. Oczywiście zdarzają się mu dobre interwencje i zagrania, jednak też popełnia wiele błędów. Savić, poki co to rozczarowuje. Stać to na pojedyncze dobre zagrania, ale tego jest za mało. Oby na wiosnę prezentował się lepiej. Poza tym nie pisałem nigdy, że wszystkie transfery to szrot, tylko, że większość, a to jednak jest spora różnica. Nie mówiłem o swoim stosunku do Cracovii, a jedynie, że jest trochę osób za Wisłą (znam takie osoby), które odnoszą się życzliwie do Cracovii, ze względu na lokalny patriotyzm. Ja kibicuję wyłącznie Wiśle, chodzę na jej niemal każdy mecz (przy czym czasami też chodzę na inne sekcje). Zresztą owszem wolę Cracovię od Legii. Czy to jest zbrodnia? Pamiętam, gdy większość komentujących (wielu z obecnie tutaj komentujących) tutaj atakowała Redakcję wislaportal za to, że ta wyrażała wątpliwości wobec Vanny Ly i Mattsa Hartlinga, na kilka dni przed mitycznym przelewem. Atakowane i minusowane były rowniez te osoby, które widziały co się święci. Ja oczywiscie od samego początku przewidywałem czym to się skończy (to samo było rowniez w przypadku Sharksów, Sarapaty czy Meresińskiego). Żałuję, że nie można wrzucić tutaj screenów z wypowiedziami tych osób z tamtego okresu, aby im przypomnieć te wypowiedzi. Kibice powinni patrzeć na rękę każdemu zarządowi, a tego tutaj brakuje. Naprawdę myślisz, że ja się tym minusami przejmuję? Nie piszę swoich postów dla poklasku. Po prostu boli mnie to, że z moją ukochaną Wisełka, ?tórej kibicowanie wiele dla mnie znaczy nie jest dobrze, nie ma perspektyw i po prostu martwię się o jej przyszłość.

12            -26
~~~Arkaim
Tim Hall symbolem dezercji
:) sie chlopak wys...traszyl Hyballi. Dobry omen. Nie dla nierobow i mientkich chlopcow. To bedzie twarda ekipa!

17            -3
Mario
Dziękujemy za piękne chwilę Tim
Jesteś Wiślakiem.... Hehe oczywiście żart. Dobrze, że już go nie ma z nami

12            -3
~~~Arkaim
@antykrolewski
Antykrolewski, stary dziadu, wez zmien miejsce ekspresji. Jak na 70latka to troche sredni ten twoj poziom umyslowy prezentujesz, a powinienes troche o zyciu wiedziec, miec zdrowy dystans. Krolewski ma 30tke na karku i zazdroscisz mu, ze osiagnal cos czego ty nigdy nie osiagniesz. Jak chlopie mozesz byc tak przesaczony obsesja i nienawiscia do kogos, a juz nie mowie do kogos, kto ratuje WISLE KRAKOW. Wez rozbieg i walnij lbem w sciane. Wislakom proponuje nie czytac, nie odpowiadac na posty tego typu prowokatorow, od razu 'red card' i tyle.

23            -9
~~~Kosmaty
@Maxi
Wątpię, by inni się zbuntowali i zwolnili Hyballę, nie na tym etapie. W telegraficznym skrócie: 1. Nie tak mocna pozycja piłkarzy. Wtedy byli to piłkarze z trofeami klubowymi, królowie strzelców i asyst, wielokrotni reprezentanci swoich krajów, najlepsi piłkarze w lidze. Teraz nie mamy gwiazd z taką siłą przebicia jak wtedy. 2. Właściciele nie jest tak niecierpliwi i nie podejmujący emocjonalnych decyzji jak w wypadku Cupiała. 3. Relacja w pozycji piłkarzy do trenera. Wtedy piłkarze byli dobrzy, w końcu wygrywali mistrzostwa i mieli bardzo dobre statystyki indywidualne, a Petrescu dopiero zaczynał karierę trenera. Jeśli więc coś było źle, to przecież nie piłkarze, którzy swoją wartość mieli "udokumentowaną", tylko trener, który jako świeży w zawodzie jeszcze po tej stronie szatni "nie ogarniał". Dziś jest inaczej. 4. Mental szatni wtedy i dziś. Wtedy po treningach u Petrescu niezadowolenie piłkarzy słychać było na każdym kroku i nie trzeba było specjalnie się doszukiwać podtekstów w ich wypowiedziach, bo walili niemalże otwartym tekstem. Teraz stwierdzania o tym, jak ciężkie są treningi to tylko suche informacje. 5. Kasa. Poprostu kasa. 6. Przesłanki prasowe. Ok, to dość marny argument, ale zauważ, że wtedy z góry mówiono o zmianie trenera i nie wspominano o potrzebie wymiany największych gwiazd. Dziś bardziej niż o zmianie "trenera zamordysty" mówi się o wymianie "piłkarzy, którzy nie dają rady". Podsumowując: Przy obecnej sytuacji szansa na zwolnienie trenera przez szatnię są niewielkie, a ryzyko jakie ponosiliby piłkarze przy takim podejściu zbyt duże by piłkarze chcieli się podjąć takiego manewru. Z kolei od strony klubu, to władze nie przejawiają ochoty, ani nie mają tak dużych możliwości finansowych by lekką ręką podejmować takie decyzje.

14            -4
~~~Czesław Mroczek
Potępianie piłkarza
Panowie, a może ten człowiek na którego tak pomstujecie widział w klubie coś co może nie zobaczy nigdy światła dziennego. Wersia że się wystraszył, że ciężkie treningi może być tylko dla prasy i nas kibiców. Nie bierzecie tego pod uwagę. W tym klubie nie takie rzeczy miały miejsce.

2            -14
~~~Seattle
Anty Krolewski
Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Ale już popełnienie błędu i natychmiastowe naprawienie go świadczy o wysokim ilorazie inteligencji czego tobie najwyraźniej brakuje. Nie trzeba być szczególnie błyskotliwym żeby zauważyć iż twoje żale wieczne pretensje wynikają z twojej impotencjilub z tego że jesteś notorycznie zdradzany przez swoją kobietę. Podobno jesteś już leciwy więc chyba zarobiłeś parę grosza przez swoje życie dołóż więc proszę półtora 1500,000 z własnej kieszeni w celu ratowania klubu a ja wtedy będę jechał po tobie jak po rogatym bydle..

10            -3
~~~Marcin72
Mehremic
Do JORGE Klemenz sprzedany ale Mehremicia też zastanawiają się czy nie sprzedać także może być nieciekawie

6            -1
~~~AP
@Kosmaty
Dodał bym jeszcze do tego fakt, że jest spora grupa młodych chłopaków którzy poczuli swoją szansę, a oni nie boją się ciężkiego treningu i będą mocno naciskać na każdego starszego któremu przejdzie przez myśl odpuszczanie reżimu treningowego. Trener Hyballa raczej nie boi się stawiać na młodych, wiec Ci poczuli krew i żaden który nie odpuści. Podoba mi się to. Jak dla mnie to możemy grać większością młodych, zaprocentuje to w następnym sezonie. Mam nieodparte wrażenie że nawet Fatos się otrząsnął z letargu. Życzę mu zeby się odblokował i był pewnym punktem tej drużyny. Trener bardzo pozytywnie wypowiada się o jego pracy na treningach. Pierwsza weryfikacja juz w weekend. Z Wiślackim pozdrowieniem. Bądźmy wszyscy jedną rodziną!

10            -1
~~~Janko Buszewski
Facet z tylko sobie
znanych powodów ,nie dał rady.Do tego ponoć doszly jakies problemy osobiste!? Mamy go z głowy i pytam sie was wszystkich panowie wszechmocni hejterzy,czy cos wam daje takie jechanie po gościu!? Sam bys jeden z drugim,boiska wzdłuż nie przebiegł,ale w necie kozak jestes na sto fajerek.Tak jest przy okazji kazdego ruchu transferowego,kazdego meczu,kazdego sparingu.Jak robactwo,wychodza ci wszyscy,co tylko płakać,marudzic,ewentual nie błotem obrzucac potrafią.Był Halla,Halla nie ma i my jedziemy dalej.By the way..!

7            -5
~~~EUR
Ogór i anty
Chce do was jeszcze dołączyć Czesiek Mroczek. Zabieracie go?

3            -7
GrzegorzS
Można powiedzieć w podsumowaniu tego transferu, że
tenn produkt miał wadę ukrytą i tym razem udało się go zwrócić do nadawcy patrz menago. Dlaczego pojawił się w Wiśle,bo trener go chciał bo mu się podobał bo zwrócił na niego kiedyś uwagę i chciał mu dać szansę, a że Wisła już wcześniej się temu zawodnikowi przyglądała. To wespół w zespół wykonano mu badania wynegocjowywano kontrakt go podpisano i zatrudniono go w klubie ku zadowoleniu trenera, pewnie menago, samego zawodnika, działaczy i właścicieli. Bo dzięki temu można było wytransferować za gotówkę, Klemenza, który osiągnął pułap tego co osiągnąć w Wiśle mógł. I okazało się że zawodnik ma wadę ukrytą. Nie to, że jest po konowirusie (sam chyba wiem już co to znaczy), że nie grał długo i miał problem fizyczny, ale ten gość miał przede wszystkim problem charakteru. Hyballa popierał ten kadrowy ruch i chciał się skupić na przygotowaniu chłopaka pewnie w cztery pięć tygodni do przyzwoitej formy fizycznej, zapowiadało się ciężko pewnie mega ciężko. I charakteru brakło. Pewnie usłyszał mocne słowa, bo trenerowi zależy i to widać. Jest tylko jeden problem wystartował z innego poziomu fizycznych możliwości niż inni zawodnicy a Hyballa to gość, który nie odpuści i to widać a jak dodać zrozumienie języka niemieckiego po obu stronach (co niekoniecznie w innych wypadkach w Wiśle na linii trener piłkarze jest oczywiste) a może i sprawy ambicjonalne ujawniły wadę podstawową. Myślę, że znam kilku gości, którzy by umarli zacisnęli zęby i wytrwali może by skończyło się to kontuzją przegięciem treningu i wypaleniem materiał, ale może był by inny pozytywny skutek. Tego w Wiśle już nie sprawdzimy. Ale zadziwia postawa menago zawodnika, to on powinien gościa namówić do podjęcia rękawicy walki o swoje. Luksemburczyk jest na dłuższa metę przecież spalony w piłce. Nie rozumiem takiej postawy, kto go teraz ściągnie. To co się stało to cios przede wszystkim w zawodnika i jego menagera, Wisła na tym nie straciła bo nie suma sumarum będzie mieć możliwość zatrudnienia kogoś kto będzie walczył o swoje a nie wywali się o problem własnego charakteru. Nowy trener ma twardą rękę, jak za tym pójdą wyniki to może być ciekawe, ale jak nie to będą piski. Czy to dobrze w sumie tak, bo wszystko jest na swoim miejscu. Trener ma charyzmę zawodnicy mają określone warunki i zadania do wykonania, klub płaci na bieżąco. Cele są wytyczone i określone. Wszystko stoi na nogach a nie na głowie.

9            -3
GrzegorzS
I jeszcze taka uwaga podejmowia dyskusji z kimś
kto z założenia w nicku mianuje się "Anty" wybaczcie nie karmcie trolla i nie dyskutujcie z nim, bo szkoda czasu, on jest programowo nastawiony jedynie na krytykę, trolling i hejt. Jego celem z założenia jest mało wartościowy hejt wobec w tym wypadku danej osoby. To go po prostu wyklucza systemowo. I nie rozumiem redakcji, która taki nick toleruje. To są strony Wisły o przede wszystkim dla jej kibiców, i jej zwolenników gości który taki trolling wobec kogoś z Wisły uprawia należy po prostu odesłać z jego nickiem na Kałuży, tam będą się cieszyć.

12            -6
Anty Królewski
Do GrzegorzS
Akurat tacy kibice jak Ty, są w mojej ocenie szkodliwi dla Wisły. Zawsze byłeś klakierem każdego zarządu, nieważne co by zrobił. Pamiętam jak popierałeś Bednarza przeciwko SKWK (byli rakiem na ciele klubu), zeby potem tego samego SKWK bronić do grudnia 2018 roku. Popierałeś zarówno Meresińskiego, Sharksów, Vannę Ly, broniąc ich do samego końca, gdy większość zaczęła być coraz bardziej krytyczna. Inaczej myślących nazywałeś malkontentami albo wyganiałeś na drugą stronę Błoń. Szkoda, że nie można tutaj wrzucać screenów, bo z chęcią bym je tutaj pokazał, jako dowód tego o czym mówię. Z Twoich prognoz, elaboratów (pisanych z dużą ilością błędów zarówno interpunkcyjnych, składniowych, stylistycznych, jak i ortograficznych) i hurraoptymizmu nic nie wynika i się to kompletnie nie sprawdza.

10            -7
~~~Zauważają cy
Legenda
Jesteś legendą Hej Hall jesteś legendą, jesteś leeegendą...bo jesteś ! :) :D

2            -5
~~~SMOK
Anty Królewski
A czy mógłbyś tu wszystkim wytłumaczyć, skąd taki nick u ciebie? Nie lubisz Jarka, jego gęba ci się nie podoba? To pooglądaj mu D.....

8            -2
Anty Królewski
Do SMOK
Nick Anty Królewski to mój skromny wyraz sprzeciwu wobec większości poczynań tego zarządu, którego główną twarzą jest Jarosław Królewski. Nie obchodzi mnie kompletnie jego wygląd i nie ma on dla mnie żadnego znaczenia, oceniam jego poczynania, które w mojej ocenie w większości nie są korzystne dla Wisły. Do tego martwi mnie to, że duża część kibiców nadal nie wyciągnęła wniosków z błędów przeszłości i jest niemalże bezkrytyczna wobec Tria, nieważne co by zrobił. Owszem dostrzegam pewne plusy tj. fakt, że nadal gramy w Ekstraklasie (choć z marnym skutkiem) i że nieco spadło zadłużenie (choć nie ufam za bardzo raportom zarządu, przypominam co było w sprawie rzekomego przedłużenia kontraktu z Buksą). A zastrzeżeń mam naprawdę wiele: 1) Brak długofalowej wizji klubu - likwidacja drużyny rezerw (jak za Sharksów kilka lat temu), nie widzę działań, aby były budowane silne fundamenty; 2) Gwiazdorzenie na TT i facebooku przez Królewskiego, a ostatnio także Jażdżyńskiego. Nie podobają mi się akcje w sprawie udowadniania pod tezę, tego, że jesteśmy starsi (sam się interesuje tym temat, mam wykształcenie związane z historią i uważam, że nie da się jednoznacznie udowodnić, który klub jest starszy). Sam Królewski wymądrza się na niemal każdy temat i reaguje nawet na kłótnie przeciętnych "Kowalskich" na TT. Moim zdaniem to nie przystoi właścicielowi. 3) Traktowanie Wisły przez Królewskiego (podobnie, jak i Jażdzyńskiego) Wisły jako trampoliny, aby się wypromować. Jeszcze ponad 2 lata temu, mało kto Krolewskiego znał, teraz rozpoznaje go większość kibiców w Polsce. 4) Kiepska polityka transferowa - w większości sprowadzamy przepłacony, zagraniczny szrot. Oczywiście są zawodnicy, którzy coś wnoszą do klubu, ale jest ich mniejszość. Do tego mamy kiepską rozbudowaną sieć skautingu, jak i brak dyrektora sportowego też robi swoje. 5) Nadal zbyt mały nacisk na sprowadzenie młodych, utalentowanych zawodników - transfery Sobola czy Młyńskiego to ruch w lepszym kierunku, ale musi być więcej tak działań. Należałoby położyć nacisk także na rozwój Akademii, choć wiadomo to proces długofalowy 6) Kiepski catering, a także brak większych działań w sprawie odnowy klubowej restauracji. Sam sklepik Wiślacki Świat jest również ruderą, a asortyment jest słaby. Źle o Wiśle świadczy również to, że nie mamy klubowego piwa (piwo "Wiślackie" jest pod egidą Socios, a nie klubu), jak i energetyka (nie tak dawno mieliśmy go) 7) Żerowanie na kibicach - absurdalne, najwyższe ceny karnetów w Polsce. Nawet Legia ma je tańsze, choć niemal co rok jest mistrzem Polski 8) Stadion - w dużej mierze jest zabałaganiony, a klub nie robi praktycznie nic (albo bardzo niewiele), aby to się zmieniło. Moim zdaniem to kibice mogliby w ramach dobrowolności i charytatywnie go regularnie sprzątać, w zamian za darmowe wejściówki. Również, tutaj dochodzi tego, że nadal Wisła, z racji, że ma 9) Brak klubowego muzeum - ten zarzut oczywiście, należy również postawić poprzednikom 10) Publiczne pranie brudów z klubu (np. sprawa z Obidzińskim) i oskarżanie za swoje niepowodzenia innych (a to Cracovię, a to Magistrat, swoją drogą również nieudolny). 11) Sponsor - nadal nie znaleziono poważnego, choć Królewski zarzekał się, że posiada wiele wpływowych znajomości i nic póki z tego nie wynika. 12) Obniżenie poziomu sportowego drużyny - w momencie przyjścia Tria do Wisły, byliśmy ligowym średniakiem, obecnie nawet nim już nie jesteśmy. Notorycznie kompromitujemy się w PP z II i III ligowcami. 13 miejsce w poprzednim sezonie, było najgorszym od 1994 roku (notując po drodze haniebną serię 10 porażek ligowych z rzędu). Obecny sezon również nie jest specjalnie lepszy. Wygranie 3 meczów przez całą rundę jest wynikiem wręcz uwłaczającym dla Wisły. 13) Zawodnicy zarabiają zbyt dużo, a także opłacamy kilku trenerów - oczywiście jest w tym wina również poprzedników. Niemniej w mojej ocenie, przez dwa lata należałoby sie pozbyć zawodników, którzy zarabiają najwięcej (których duża część gra przeciętnie lub słabo), skoro jak wiemy nasz klub ma problemy finansowe. A w tym aspekcie obecny zarząd niewiele zrobił. 14) Brak wyciągania konsekwencji wobec wielu wręcz haniebnych występów kopaczy (np. 0:7 z Legią), jak i dyletanctwa działaczy (np. sprawa Halli). Żeby była jasność, byłem bardzo krytyczny zdecydowanie także wobec poprzedników. Od samego początku wiedziałem czym skończą się rządy zarówno Meresińskiego (jeszcze zanim wypłynęły informacje na temat jego oszustw, wyłudzeń i wyroków), Sharksów z Sarapatą (uważam ich za największych grabarzy i szkodników w dziejach Wisły), jak i kabaret z Vanną Ly. Nawet w okresie rządów Cupiała (oczywiście jestem mu wdzięczny za to, że to dzięki niemu Wisła przeżywała sportowo swój najlepszy okres w dziejach i do którego mam wielki sentyment), miałem swoje zastrzeżenia, które niestety potem się sprawdziły (lekceważenie rozwoju młodzieży, inwestowanie przez Cupiała w Wisłę w formie pożyczki przez co Wisła szybko zadłużyła się wobec Tele - Foniki na kilkadziesiąt milionych złotych, nerwowe ruchy właściciela i brak długofalowej i stabilnej wizji klubu)

9            -10
~~~SMOK
Anty Królewski
Świetna robota, naprawdę świetna. Jestem pod wrażeniem. A teraz przeczytaj proszę jeszcze raz to, co napisałeś i zastanów się, co możesz z tym zrobić? Jeśli nic to przestań krytykować i zaufaj. Pamiętaj, młody piłkarz lepiej się rozwija, jak mu trener zaufa i buduje go, wspiera. Jeśli zacznie go krytykować to taki schodzi kilka pieter niżej. A tak jeszcze apropos punktu 8: może tez byś z kibicami troszkę posprzątał? Zorganizuj coś, to lepsze niż krytyka. Pozdrawiam.

6            -2
~~~Nauhal
Hall
a czy to nie jest tak, że trener chciał wcisnąć "swojego" Kone więc potrzebował zrobić miejsce i pozbył się Halla?

0            0