Środa, 10 lutego 2021 r.

Kamil Głogowski zgłoszony do gry w Ekstraklasie

Kolejnym młodym piłkarzem krakowskiej Wisły, który został zgłoszony do gry w Ekstraklasie, jest 16-letni Kamil Głogowski. Może on występować zarówno na pozycji środkowego obrońcy, jak i jako defensywny pomocnik.

Głogowski trafił do "Białej Gwiazdy" z Akademii Piłkarskiej 21 w 2019 roku.

W pierwszym zespole Wisły grać będzie z numerem 56. Jego profesjonalny kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.


Źródło: Wisła Kraków SA, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Mario
Młodzi
Akurat srodkowych obrońców mamy,niech ogrywa się w juniorach.

2            -98
~~~Dziadziul ek
Mario
Idź przekaż swoje pomysły trenerowi Hyballi, a może zgłoś się do zarządu, że chcesz zająć jego miejsce, bo znasz się lepiej od niego.

101            -4
~~~SMOK
Mario
Jak go podszkolimy to w wieku 20 lat możemy go sprzedać za 300 000EUR (tylko). Jak nie wyszkolimy to nie sprzedamy. Moja propozycja - wpłać na konto Wisły 500 000 zł i spytaj zarządu, czy wezmą pod uwagę twoja decyzje.

42            -3
~~~Bohdan
@Mario
A co za problem żeby był zgłoszony i dalej się ogrywał w juniorach?

48            -1
~~~goal
Nie zachowujcie się jak ojciec Buksy.
Dlaczego mamy go od razu sprzedawać. Niech gra w Wiśle jak najdłużej, jak np. Arek Głowacki.

47            -1
Mario
Proszę tego Gościa nie myśli ze mną
Pozdrowionka

17            -3
wilkrobert13 2
Czasy Wielkiej Wisły.
Mówicie że dzisiaj młodzi nie mają cierpliwości ,ich rodziny ani klub nawet bo liczy się dla wszystkich szybki zarobek na młodym zdolnym zawodniku...I to jest prawda!Prawdą jest także to że wielu piłkarzy z drużyny 'Przełomu Wieków" miała w swoich planach opuszczenie Wisły za jej złotego okresu wcześniej ale albo właściciel nie wyrażał zgody na takie transfery(z korzyścią dla Wisły i moim zdaniem dla samych piłkarzym,którzy tłumnie wtedy z herbem Wisły zasilali szeregi kadry).albo po prostu przekonywały ich samych dobre pieniądze które zarabiali w Naszym klubie.Najlepsze wynagrodzenia w kraju wtedy.I trzeba do takiego zarządzania kiedyś wrócić!Myślenie o wielkim inwestorze musi obowiązywać bo piłkarze może i graja dla kibiców ale przede wszystkim dla siebie i swoich rodzin.Przyjemność grania w piłkę kiedy jest się na boisku jest większa jeśli kasa jest wprostproporcjonalna do tej przyjemności...Dobry,młody piłkarz powinien i musi zarabiać dobrze bo to inwestycja i przyszłość Naszego klubu.Tylko Wisła bogata to sprawiedliwa wizja Największej firmy piłkarskiej w Polsce.

16            -2
~~~Tomasz
Dziś do 19 ma się rozwiązać sprawa
Wypożyczenia lub transferu Fatosa Bequiraja do ostatniej drużyny ekstraklasy Izraela. Zamyka się tam okienko właśnie dziś o 19. Jeśli wsystsko wypali to Fatos pójdzie tam na wypożyczenie z możliwością transferu definitywnego. Dobrze i dla nas i dla niego. Moze tam.odpali

16            -1
~~~NeverBack Down
Mlodzi
To jest prawidłowa polityka klubu! Ogrywać młodych a nie ściągać szrotu z zagranicy. Patrzcie na Plewke chłopak zrozumiał ze ma szanse i naprawdę w ostatnich meczach przypomina Sobola za czasów świetności. Szot to tez wielki talent. Także powodzenia chłopaku i przynoś chwale temu klubowi.

19            -1
Burczga28
...
Bardzo dobra decyzja. Widać że nasz trener nie boi się stawiać na młodych chłopaków.

11            -1