Piątek, 19 lutego 2021 r.

Z Wisłą Płock bez Łukasza Burligi

Bez Łukasza Burligi zagra w swoim kolejnym meczu ligowym zespół krakowskiej Wisły. Obrońca "Białej Gwiazdy", w potyczce przeciwko Pogonii Szczecin, obejrzał swoją czwartą w tym sezonie żółtą kartkę.

Łukasza Burligi zabraknie tym samym w spotkaniu 19. kolejki ligowej, w którym zmierzymy się z Z Wisłą Płock.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

Niewierny Tomasz
Pomiatany
Przynajmniej jedna czerwona kartka powinna być po faulach na nim.

49            -3
~~~nołnejm
Nie pamiętam
kiedy Bury był w takiej wysokiej formie. Brawo! Szkoda, że pauzuje, ale inni już przebierają nogami, bo widać, że każdy chce grać!

53            -3
~~~Ech
Oj Bury
Bury w przerwie meczu udzielił wywiadu, w którym powiedział, że wszedł mocniej, bo MIAŁ POWÓD, a tym POWODEM było to jak go faulowali rywale... Ech, założę się, że przed meczem rywale mówią lub zaczną mówić - skubiemy Burego, bo zagotuje się na kartkę jak ZAWSZE. Czemu Szot nie gra na prawej? :/

29            -15
charlie
Po co to było?
Najidiotyczniejsza akcja meczu - żółta kartka Łukasza Burligi

30            -6
~~~Rafals
Do ech
Jak byś się interesował to byś wiedział dlaczego Szot nie grał. Brawo Wisełka!!!

24            -2
~~~nołnejm
~~~Ech
A zauważyłeś chociaż, że Szota nawet nie było na ławce? Pewnie kontuzja. Poza tym obecnie Bury wygrywa z Szotem rywalizację i tyle. Pewnym młodzieżowcem, który odwala niesamowitą pracę i jest coraz lepszy jest Plewka. Może niedługo dołączy do niego na stałe Starzyński. Szot już nie będzie miał tak łatwo, chociaż w obronie mamy zawsze największą rotację.

21            -4
~~~Arczi
Szkoda
Szkoda Łukasza, jest w formie. Dobrze wpływa na zespół bo to prawdziwy walczak i kozak. Zareagował sfrustrowany tak jak być może nie powinien bo to sport zespołowy. Natomiast jak byk było widać, ze właśnie od początku polują na niego aby go sprowokować bo wiedza, ze lubi się odwinąć. Był kilkakrotnie brutalnie faulowany i nie dostał wsparcia od sędziego, który powinien rozpoznawać takie sytuacje. Szkoda. Niech wroci zregenerowany tydzień później. Za grę z Pogonią szacun dla gościa.

3            -1
~~~Misioł
~~~nołnejm
Szot będzie grał bo jest dobrym piłkarzem. I nie chodzi tu tylko o przymus młodzieżowca. Nawet jeśli nie będzie grał na prawej obronie, to zawsze można go wystawić na skrzydle bądź w środku pomocy.

0            0