Sobota, 20 lutego 2021 r.

Piotr Starzyński: - Stres wyszedł mi na dobre

- Myślę, że to właśnie mecz z Pogonią był dla mnie bardziej stresujący, niż debiut z Piastem, ale ten stres wyszedł mi na dobre, bo pomogłem drużynie zdobyć trzy punkty - mówił po spotkaniu z Pogonią młody pomocnik krakowskiej Wisły, Piotr Starzyński.

- Zdziwiłem się, że piłka wylądowała w siatce, bo wygrywaliśmy 1-0 - tak Starzyński mówił o pierwszym golu meczu, w którym miał spory udział, bo to pod jego presją niefortunnie zagrał Benedikt Zech, pakując futbolówkę do własnej bramki.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Dopinguja cyNiePiknik
Super mój imienniku!
Trzymam kciuki za Ciebie, myślę że reszta Wiślaków również! Dawaaaaaj!

132            0
~~~WNH
forma
jesteś u nas tzn w Wiśle dosyć krótko A już jesteś dwa kroki przed Buksą talentem ,wystarczy że ojciec nie przeszkadza

180            -3
Burczga28
...
Jak nie przepadniesz gdzieś po drodze to może być z Ciebie niezły grajek. I oby woda nie uderzyła do głowy jak w przypadku buksy.

142            -1
~~~M-ce
Pro junior system
Warto dawać szanse Starzysnkiemu , w rankingu pro junior system zajmujemy aktualnie 5 miejsce , ostatnie premiowane 600 tyś zł . Mamy sporą przewagę nad 6 Sląskiem i realne szanse na dogonienie 3 Zagłębia a to już premia 1.5 mln zł , 4 miejsce 1 mln zł . Obecnie miejsce zajmujemy głównie dzięki Plewce

113            -3
~~~Lolo
Piotrek
Nie zaglaskac ale.. Piotrek zapowiada się fenomenalnie. Ma 17 lat i dwa tygodnie, to jeszcze dzieciak w zasadzie a to co potrafi już budzi szacunek. Widać to było już w sparingach .. U Piotrka szesnastolatka.. drybling, technika użytkowa, przegląd pola, markowe podania przy ciekawych wyborach. Co więcej, przy naturalnych w tym okresie życia niedoborach masy, wzrostu, fizyki po prostu, jest tego świadomy i ... potrafi grać z pominięciem tego elementu. Tzw. mądrość boiskowa to dar.. albo się to ma, albo nie. Tego nauczyć się nie da. I Piotrek to ma. Oczywiście, żeby udało mu się w piłce droga nadal daleka.. przed nim właśnie dorosłość, kontuzje, agenci, trochę przypadku.. jeśli ogarnie to wszystko a zachowa jednocześnie to co już ma i pokazuje teraz - będzie piłkarzem co się zowie. Brawo Piotrze.. 8 na zachętę.. obok Felo byles wczoraj najlepszy. Praca, lód na głowę na wszelki wypadek i.. będzie dobrze. Brawo!

113            -2
szczebelek
Na takiego to można stawiać...
Ten chłopak się już wyróżnia w tej lidze, ale potrzebuje sezonu lub dwóch by okrzepnąć w seniorskiej piłce.

40            -4
~~~SMOK
"Stary"
Jeśli Piotrek będzie kontynuować taka grę w takiej formie to ja dość wcześnie przewiduje powołania do naszej kadry. Zastanawiam się jednak, dlaczego Buksa nazywany "talentem" (raczej w tej śmiesznej formie) jest wyceniany na 2,5 mlnEUR podczas gdy Starzyński już jest naprawdę talentem jeszcze niewycenionym.

42            -6
~~~Kibic
Talent
Panowie trochę pokory z Buksy też robiliście nie samowity talent i co i bańka pękła teraz też widzicie w młodym super talent a nawet już w kadrze Polski zwolnijcie bo żeby za chwilę nie stało się to samo co z Buksą

39            -4
~~~Janko Buszewski
Kapitalny materiał
na grajka wysokiego formatu.Teraz tylko poddac chłopaka dobrej obróbce.bo to bardzo wazne, zeby dobrac dla niego własciwą formę treningu.To jeszcze dzieciak w zasadzie.Oczywiscie,takze mental musi byc pod własciwą kontrla.Odlatywali ,ju z rózżni jak poczuli sie ciut lepsi od rówieśników.Cieszy niezmiernie fakt,ze mamy w teamie takiego fajnego chłopaka i ze trener,nie boi sie na niego stawiac.Umiejętnosci plus własciwe prowadzenie i nabytra w grze pewnośc siebie,zaprocentuje i to szybko.Piotrek,brawo chłopaku.

23            -2
~~~P
............
Brawo Pietrek tak trzymaj i pamiętaj zeby sodówka ci nie odbiła..

17            -1
~~~Misioł
jak tam, Panie Buksa?
Dobrze się Piotrka oglądało?No. Szkoda tylko, że pobierasz pensję, która powinna zostać przeznaczona na nowego napastnika ew. wykup Młyńskiego, bo ktoś w dobrej wierze Wam zaufał.

38            0
~~~kat
a ty buksa
patrz, ucz się i żałuj

29            -1
~~~gapa
Starzyński Plewka i inni
z taką grą i podejściem do meczu brakuje tylko pełnych trybun a znów twierdza Wisła będzie nie do zdobycia...

29            0
~~~Piotr
Podobie?stwo
Mlody porusza sie po boisku jak Andrzej Iwan i oby byl takim grajkiem jak Ajwen

13            0
Burczga28
~~~Kibic
Tylko w przypadku Buksy tatunio chyba zaczął świrować za bardzo i sprał dziecku łeb. Zwęszył trochę pieniążka i zaczął się kocioł. Może Olek chce zostać w Wiśle tylko stary nie pozwala a młody się starego boi i sytuacja jest jasna.

12            0