Poniedziałek, 22 lutego 2021 r.

Poważna kontuzja Adiego Mehremicia

W spotkaniu z Pogonią Szczecin z powodu kontuzji przedwcześnie murawę opuścić musiał nasz podstawowy obrońca - Adi Mehremić. Niestety jego uraz okazał się poważny.

Szczegółowe badania wykazały uszkodzenie więzadła stawu skokowego. Zawodnik rozpoczął już rehabilitację, ale sztab medyczny "Białej Gwiazdy" rozważa także leczenie operacyjne stawu. Przerwa obrońcy potrwa kilka tygodni i uzależniona jest od postępów w rekonwalescencji - czytamy bowiem w klubowym komunikacie.

Przypomnijmy, że Mehremić trafił do Wisły latem 2020 roku - występując wcześniej w portugalskim CD Aves. Dotychczas w koszulce "Białej Gwiazdy" zagrał w jedenastu meczach, w których raz wpisał się na listę strzelców. Jego kontrakt z naszym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, ale umowa zawiera opcję jej przedłużenia.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Stud
Szkoda chłopaka ale...
Jest bardzo elektryczny, dużo dziwnych błędów robił. Już wolę Dać szansę Hoyo lub Serafinowi aby się uczyli gry, niż ogrywać zawodnika, z którego raczej nic wielkiego nie będzie

49            -61
~~~Name
Ech taki pech, ze teraz przydałby się solidny stoper
Owszem, Sadlok może grać na środku ale jednak lepiej gra na boku, Burliga potrzebuje zmiennika w postaci Szota bo łapie kartki, a z kolei Szota to dopiero melodia przyszłości. Kone kontuzja.

45            -2
~~~krizzz
Szkoda
Ale to czas dla młodych, Hoyo, Szota, do roboty. Jak nie teraz to kiedy.

89            -5
~~~NeverBack Down
Rozwiązanie jest jedno
Hebert!!! Wolny, doświadczony, sprawdzony. Zdrowia Adi i dzięki za walkę

72            -25
~~~Arkan
lipa
nie dobrze wracaj do zdrowia

66            -4
~~~Kibic20
Adi
Naprawdę, szkoda chłopaka. Zmotywowany był w każdym meczu. Po przegranych meczach widać było u niego złość, rozczarowanie. Zawsze się bardzo starał. Co do błędów, kto ich nie popełnia?

86            -3
~~~tom88
problem
No to Zarząd będzie miał myślenie. Wróci na końcówkę sezonu i trudno po paru meczach ( o ile w ogóle) decydować czy korzystać z opcji przedłużenia. Na dodatek nie bardzo widać zmienników a mecze naprawdę ważne, nie ma komfortu "ogrywania młodych"

37            -3
~~~Szeryf
Uryga
A może by tak zastanowić się nad Urygą już teraz ,mamy jeszcze 2 dni

44            -8
~~~Bolo
Szkoda
Gość jest mega nieporadny, elektryczny popełnia same gafy - z Piastem ograny w 90+ rzut z autu pauza z Jaga na 0 z tylu, Śląsk piłka pod noga mu przeleciała bramka, z Szczecinem w piłkę nie mógł trafić przykre to ale cieszyłem sie ze schodz , jak leżała oferta na stole z Turcji mogliśmy sprzedać, teraz w lecie odejdzie za darmo

30            -31
~~~Jasok1
Adi
Bardzo poważna strata w kontekście stosowanej taktyki wysokiego presingu. Dzięki jego szybkości - bez poróoenania lepszej od Frydrycha- nasi stoperzy mogli grać blisko linii środkowej.Szybkość Adiego dawała możliwość ograniczenia ryzyka piłek za plecy obrońców, bo było duże prawdopodobieństwo wygrania pojedynku szybkościowego. Wypada ważne ogniwo w całej układance trenea PH

59            -4
~~~Klaus
Niech się wyleczy i do widzenia...
Grajków na tym poziomie i z o wiele lepszym zdrowiem jest na pęczki.

19            -49
~~~Jarek
Adi
Szkoda bo kontuzja, obrona Kuba Serafin Frydrych, Sadlok. Inne opcje? Hoyo to nie stoper u Hyballi tylko defensywny pomocnik, Wachowiak lewy pomocnik. Maks to jeden w obronie .

4            -15
Kosmaty
Adi trzymaj się i wracaj do zdrowia.
Być może jest elektryczny i zdarzają mu się dziwne błędy, ale jest też niezwykle istotny w naszej linii obrony. Gramy bardzo wysoko, a on jest niezwykle szybki, co jest niezbędne przy takiej grze, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć dla czego. Druga kwestia jest taka, że w obecnej sytuacji kadrowej mamy spory problem. Wykluczenie za kartki Burligi, duuuużo do nauki dla Wachowiaka, niepewna sytuacja z Szotem (wiemy, że złapał kontuzję, ale nie wiemy jak poważną), kontuzja Kone (złapana tuż po transferze, nie wiemy czy będzie gotowy do gry), Szota i Gruszkowski z praktycznie zerowym doświadczeniem w ekstraklasie... Nasza linia obrony na Wisłę Płock będzie zestawiona bardzo konkretnie: "wszystkie ręce na pokład, kto żywy i kopie ten gra". Niemniej wierzę, że nawet w takich warunkach drużyna sobie poradzi. Pamiętajmy też, że jest to tak naprawdę szansa dla zmienników (czyli przede wszystkim naszej młodzieży). Kto przed ostatnim meczem powiedziałby, że tak dobre zawody zagra Starzyński (wysokie oceny wcale nie były na zachętę, tylko rzeczywiście na nie zasłużył), kto przed sezonem powiedziałby, że kluczowym piłkarzem środka pola stanie się Plewka, albo że tak dobrze będzie się rozwijał Szot? Szota prawie zerowe doświadczenie, a jednak z Pogonią zagrał poprawnie i nie odstawał poziomem od reszty piłkarzy, a przecież mowa o jednym z najlepszych spotkań spośród wszystkich rozegranych w tym sezonie w lidze, czyli także najtrudniejszych. A mamy też Hoyo-Kowalskiego, który z pewnością także ma ochotę wrócić na ligowe salony... no i nie można zapominać, że dzisiejsza Wisła nie musi się bronić licząc na szczęśliwie zachowane czyste konto... mamy tak dużą siłę ofensywną, że Wisłą Płock nie będzie mogła napierać do woli na naszą bramkę, sami też będą musieli bardzo mocno pilnować swojej, a to ułatwi zadanie naszej defensywie.

30            -3
~~~goal
Dziwny piłkarz z tego Mehremicia.
Zarówno pod względem kontuzjogenności, jak i samej gry. Niby podstawowy stoper, a jednak w wielu meczach nie mogliśmy na niego liczyć. Niby dobrze gra, a jednak popełnia głupie błędy. Będzie miał zarząd niezły orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o przedłużenie umowy.

14            -3
GrzegorzS
Bo to piłki to trzeba mieć przede wszystkim
umiejętności, zdrowie, zdrowie i furę a nawet 10 fur szczęścia bo bez tego szczęścia to jest ciężko bardzo ciężko nie tyle zrobić karierę co w ogóle grać. Mehremić ma umiejętności, ale nie ma szczęścia jego brak szczęścia odbija się na zdrowiu. Jak dochodzi do formy gra coraz lepiej, pokazuje umiejętności i zdrowie to nagle łapie uraz wynikający nie z przemęczenia, ale z głupiego kontaktu z rywalem, złego postawienia nogi. Szkoda chłopaka, bo on by wnieść się ponad przeciętność naszej ligi potrzebuje by grać, zgrywać się z Frydrychem z bocznymi obrońcami. Wisła ma da sobie radę bo trener przesunie z boku Sadloka, albo postawi na młodych zawodników, ale szkoda bo naprawdę przydałaby się chociaż runda w zagrana w jednym zestawieniu linii obrony a tu co rusz ktoś wypada ze składu i jak na złość jest to prawo serii. Trener będzie sobie musiał z tym poradzić. Dość oczywistym wyjściem wydaje się przesunięcie Sadloka do środka wprowadzenie do gry Serafina Szoty, Wachowiaka lub danie szansy Hoyo-Kowalskiemu. Byle wszyscy grali odpowiedzialnie.

3            -3