Sobota, 27 lutego 2021 r.

Fatos Bećiraj zadebiutował w barwach Bnei Yehuda

Wypożyczony z Wisły Kraków do Bnei Yehuda Tel Awiw napastnik - Fatos Bećiraj - zadebiutował dziś w barwach swojego nowego klubu. Reprezentant Czarnogóry wystąpił w spotkaniu ligowym Bnei Yehuda przeciwko Maccabi Petach Tikwa, pojawiając się na murawie w 63. minucie, zastępując Roeia Bena Shimona.

Bnei Yehuda Tel Awiw - Maccabi Petach Tikwa 0-1 (0-1)

0-1 Guy Hadida (4.)

Przypomnijmy, że Bećiraj trafił do Wisły na zasadzie wolnego transferu latem ubiegłego roku i dotychczas zagrał w naszych barwach w jedenastu spotkaniach, w tym dziesięciu w Ekstraklasie. Zimą został wypożyczony na najbliższe pół roku do klubu z Izraela. Z "Białą Gwiazdą" związany jest kontraktem do 30 czerwca 2022 roku.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Kibic20
Fatos
Zadebiutował, ale wszedł na boisko, jak jeden z zawodnikow z jego klubu dostał czerwona kartkę i grali w dziesiątkę. Pewno się bronili, żeby przeciwnicy nie podwyższyli wyniku. Życzę mu, żeby w następnym meczu wszedł w podstawowej 11,to może coś pokaże, przede wszystkim zdobędzie wreszcie bramkę!!!

30            -8
~~~SMOK
Begiraj super
Oby się tylko tam odblokował i zaczął strzelać

33            -6
~~~Jarek
Fatos
Oby sie utrzymali to skasujemy prawie milion za transer definitywny , tylko zl.

20            -9
~~~goal
Jakoś nie wierzę w jego odrodzenie.
Jest zdrowy, wytrenowany, przygotowany, tylko niestety, dokuczają mu tak zwane siątki. A może w przypadku sportowca, to są raczej dziestki. Czyli tak zwany SKS.

0            -8