Niedziela, 28 lutego 2021 r.

Radosław Sobolewski: - Rafał Boguski zasługuje na niesamowity szacunek

- W różny sposób można kontrolować spotkanie. My chcieliśmy je kontrolować pod względem intensywności gry, co nam się na pewno udało, ale także pod względem taktycznym i również nam się to udało - mówił po spotkaniu z krakowską Wisłą, opiekun drużyny Wisły Płock, Radosław Sobolewski.

- Ta kontrola była pełna do 80. minuty. Prowadziliśmy 1-0, a na losy spotkania wpłynęły dwie rzeczy - tylko i wyłącznie. Pierwsza rzecz to zejście Kuby Rzeźniczaka - spowodowane kontuzją, a druga to wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Serdecznie gratuluję mu tych bramek, szkoda że musiał strzelić je akurat przeciwko mnie, ale myślę, że to też jest taki sygnał, jeśli chodzi o Wisłę Kraków, że Rafał Boguski zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany - zakończył trener Sobolewski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~NikePro
Pan trener
Rado Jesteś GOść - szacunek wiślaku .

233            -5
macio1906
Sobol
teraz życzę Tobie wielu zwycięstw zaczynamy mieć drużynę bo trenera mamy odkąd do Nas przyszedł. Dużo zdrowia dla Urosa Radakovića ,oraz wyrazy uznania dla Bogusia

198            -3
~~~Zły
,,,
Panie Radku 100% racji!!!

190            -7
ja-n
Radek, daj spokój, ochłonij
Kontrolowaliście zupełnie ? Do 80 minuty ? Czyli prawie kontrolowaliście ! Ty dobrze wiesz, że mecz trwa 90 minut + czas doliczony. Możesz myślałeś - "jesteśmy frajerzy", tylko przez gardło nie przeszło

19            -124
~~~Rozpierdu cha2021
Orlen płock
1. Sobol powodzenia w kolejnych meczach! Miło czytać jak wielki masz sentyment do Naszego i Twojego klubu! Mam nadzieję,że kiedys bedziesz dreptał kolo naszej lawki wte i z powrotem ? 2.Alan w wywiadzie coś pobredził ze mieli wiecej sytuacji ale myslami jest juz chyba pod Wawelem i nie o tej Wiśle mowił ? tak sądzę. 3. Uroš cała Wisła z Tobą! Jesteś Kozak od razu mam w pamięci Dragana Paljica jak bezwladnie lecial na R22.... czekamy na Ciebie! 4.PH wielki Mag znowwu przechytrzył wszystkich... 5. BOGUŚ KING !! 6.JEDZIEMY DALEJ Z tymi kartoflami ?

95            -5
~~~Rumcajs
Zgadzam się z Sobolem w 1906%!
Niektórzy Kibice Wisełki, powinni odpuścić sobie ten cały hejt Rafała. Jest Wiślakiem, i oddał temu klubowi nie raz serducho na boisku!

122            -4
sk04
Radość!
Ze zwycięstwa chyba w najsłabszym meczu Wisełki po wznowieniu rozgrywek oraz z rozwoju Sobola jako Trenera! Ze słabiutkim Płockiem wykręca naprawdę b. dobre wyniki! Dzisiaj na boisku rządziła anarchia i chaos, co odpowiadało Płockowi. Mam nadzieję, że ten słaby mecz, który musiał się przytrafić, Wisełka ma za sobą. Tak, Rafał Boguski zatkał dzisiaj niejednemu, w tym mnie, usta!

73            -4
~~~Cinefun
Sobol: ,,kontrolowaliśmy mecz"
Szkoda tylko, że Płock grał tak brutalnie, trenerze. Kontrolowaliście mecz, ale w dużej mierze faulami. Było ich 25.

46            -3
~~~Dopinguja cyNiePiknik
Sobol Wiślak
Radek był moim ulubionym piłkarzem ery Cupiala. Do dziś mam do niego sentyment. Natomiast patrząc na siermiężny styl jaki preferuje to nie chciałbym żebysmy tak grali. Gra faul w obu kierunkach, stałe fragmenty, laga do przodu i murowanie defensywy przez środek pola. To archaiczna piłka, nie chce takiej Wisły. Dlatego Radek Wiślak jako piłkarz i niech tak zostanie chyba że zmieni perforowany styl gry.

9            -1