Piątek, 5 marca 2021 r.

Marcin Brosz: - Nastawiliśmy się na trzy punkty

- Było to interesujące spotkanie, od pierwszej do ostatniej minuty trzymało w napięciu. Zarówno my, jak i zespół z Krakowa - co było widać - nastawiliśmy się na trzy punkty. Przed meczem podkreślaliśmy, że zależy nam na tym, żeby było to i dobre widowisko, żeby było dużo sytuacji, żeby była intensywność i staraliśmy się to robić - mówił po meczu Wisły z Górnikiem trener zespołu gości - Marcin Brosz.

- Niektóre sytuacje mogliśmy inaczej rozwiązywać, ale też trzeba powiedzieć, że w wielu sytuacjach zachowywaliśmy się tak, jak przygotowywaliśmy się do tego spotkania. Na pewno szkoda w naszym wypadku tego, że którejś z sytuacji nie zamieniliśmy na bramkę - żałował trener Górnika.

- Cieszę się, że taki jest odbiór - powiedział Brosz, gdy usłyszał w stwierdzeniu dziennikarza, że był to najlepszy mecz Górnika w tym roku. - Po takim spotkaniu warto podkreślić grę i Olka Paluszka i Krzysia Kubicy, bo są to chłopcy, którzy wchodzą do zespołu, a widać, że te wcześniejsze mecze dodają im pewności siebie i dziś zagrali na pewno jedno z lepszych spotkań w jakim widzieliśmy ich w naszym zespole, ale też przyjście "Richiego" zmieniło oblicze naszej ofensywy. Jest większa rywalizacja i inaczej rozgrywamy niektóre sytuacje i to cieszy. Są symptomy, że na pewno z tym z czym mieliśmy problem, to zachowywaliśmy się lepiej, a to co podkreślam - jeszcze trochę pracy jest przed nami - stwierdził Brosz.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~OLD KIBIC
Jako trenera pana cenie, bo klub wciąż jest osłabiany
Widać, rękę trenera, to fakt. Każdy mógł wygrać, ale nie rozumiem, że Wisełka jest wartością nadzwyczajna i każdy chce wygrać i kluby do nas się przykładaja, no chyba aby porównac poziom. To prawda jesteśmy troche na topie, ale bez przesady walczymy i chcemy być w 1 ósemce. I tyle na dziś.

32            -5
sk04
Mecz na remis
Ale mimo wszystko pokazuje jakość Wisełki! Podzielam pogląd, że Górnik zagrał najlepszy mecz po wznowieniu rozgrywek. Wisełka jeden ze słabszych, a to pokazuje jaką jakość ma Wisełka za Hyballi! Dzisiaj przeciwnik skoncentrowany był przede wszystkim na obronie, ale miał swoje szanse. Ostatni kwadrans pokazał dobitnie, że nawet tak wybieganego Górnika można docisnąć i spowodować, że będzie myślał tylko o obronie!

15            -2