Wtorek, 9 marca 2021 r.

Karol Sałamaj podpisał profesjonalny kontrakt z Wisłą Kraków

16-letni Karol Sałamaj, który na co dzień występuje w zespole Wisły Kraków U-18, podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Młody zawodnik związał się z "Białą Gwiazdą" umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku.

Karol Sałamaj urodził się 23 marca 2004 roku. Przygodę z futbolem rozpoczynał w młodzieżowych zespołach Jadwigi Kraków, skąd przeniósł się do Bronowianki, by następnie trafić do Zagłębia Lubin. Obrońca, który może występować również na pozycji pomocnika, swoje piłkarskie umiejętności doskonalił także w szeregach Akademii Piłkarskiej 21. Przed startem sezonu 2019/2020 Sałamaj zasilił szeregi klubu z Reymonta, dołączając do młodzieżowych zespołów krakowskiej Wisły.

Młody zawodnik rundę jesienną trwających rozgrywek rozpoczął wraz z zespołem CLJ U-17, jednak obecnie reprezentuje wiślackie barwy na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów U-18.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Diogenes2 2
Patrz sie Buksa i ucz
On nie mogl podpisac, nie dalo sie... Tani groszorob, nie sportowiec. Nigdy nie byl Wislakiem - tylko mu sie to wydawalo. Bycie WISLAKIEM to jest wyzwanie, to nie jest prosta rzecz. Trzeba miec pewne wartosci. Reymanowsko-Blaszczykowskie.

109            -10
Thoren
gratulacje
Kolejny krok do sukcesu. Oby było ich więcej:)

36            -2
~~~naitsabes
kontrakt
to kiedy można podpisać profesjonalny kontrakt z nie letnim a kiedy nie? dziś podpisano 2 kontrakty i gratuluje chłopakom, ale przy jednym z piłkarzy było info, że nie można podpisać bo nieletni ... ciekawe

29            -3
~~~nołnejm
@naitsabes
Z nieletnim można podpisać kontrakt. Z niedojrzałym nie.

55            0
~~~tom88
rodzice
rodzice podpisali w imieniu młodego. Tak też miał i Buk$a ten obecny kontrakt zawarty.

19            -3
~~~Cortan
Buksa
W klauzuli buksy miała być wpisana kwota odstępnego, a takie klauzula nie może być zawarta w kontrakcie niepełnoletniego.

8            -7
~~~płaczek
Buksa będziesz buksał
tzn płakał

22            0