Sobota, 13 marca 2021 r.

Piotr Stokowiec: - To nie był łatwy mecz

- Wisła to wymagający rywal, który rzadko przegrywa na wyjazdach i rzeczywiście pokazała się z dobrej strony. To nie był łatwy mecz, ale rozegraliśmy go właściwie i ogromnie się cieszę, że odnieśliśmy zwycięstwo. Myślę, że dobrze funkcjonowało i kluczowe było zarządzanie tym meczem - powiedział po spotkaniu Lechii z Wisłą trener zespołu z Gdańska, Piotr Stokowiec.

- Ważna była zmiana Conrado i jego przesunięcie na lewą obronę za Pietrzaka, bo nie chcieliśmy ryzykować kolejnej żółtej kartki i w konsekwencji czerwonej. A także później zmiana z takim czuciem Udovičicia, który wszedł i właśnie z taką myślą go wpuszczaliśmy, żeby popracował w defensywie i zabierał się z kontrami, bo widziałem, że przestrzeń do kontry będzie. To się sprawdziło i cieszę się, bo tak jak zakładaliśmy - tak chcieliśmy zagrać. Mówiłem niedawno, że wyciągnę ten zespół z kryzysu, że wiem jakie są tego przyczyny i mogę z taką niekłamaną dumą powiedzieć, że to nam się udało. W pięciu meczach odnieśliśmy cztery zwycięstwa, jeden remis i cieszę się, bo zagraliśmy tak jak mówiłem przed meczem - z hiszpańskiego "sin duda", czyli "bez wątpliwości". Tego nam zabrakło w końcówce w Bielsku i dziś już tych wątpliwości nie było, bo strzeliliśmy drugą bramkę. Tak chcemy grać, to trenujemy, żebyśmy byli zwarci i bardzo tacy konsekwentni i uważni w defensywie, blisko siebie, a w ofensywie wyprowadzali kontry i pokazywali jak najwięcej akcji. Uważam, że w tym składzie osobowym pokazujemy to co najlepsze możemy pokazać. Cieszę się ogromnie i szykujemy się do kolejnego meczu, z Pogonią Szczecin - zakończył Stokowiec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Jan
?
Pogoń nosem was wciągnie panie Stokowiec .

65            -12
~~~OLD KIBIC
Gdyby nie wątpliwy karny który ustawił
mecz wynik mógłby być różny, bo Pietrzaka sędzia oszczędził za brutalny faul nadepnięcia na nogę, A to czerwień po żółtku. W 10 mogło być roznie, bo Lechia się rozpaczliwie broniła i to miała być taktyka na Wisełke ? Fuksiarskie i niesprawiedliwe zwycięstwo, bo sędziowie nas krzywdzą, oby to dotknęło Lechię i wtedy trener będzie mówił innym głosem. Fuksiarzom( ? ( nie życzę nic dobrego bo liga jest niewiarygodna.

89            -8
~~~Kibic20
Trener
Ciesz się trenerze, że sędzia pomógł wam wygrać mecz

98            -3
~~~goal
Gość się cieszy, że grają wielką kichę.
I jeszcze dorabia do tego ideologię.

71            -2
sk04
Niestety, ale mecz zepsuty...
... przez sędziego prowadzącego zawody i tego nieudacznika, Frankowskiego, na VAR-ze! Już dawno nie pamiętam, by w tylu meczach Ekstraklasy, co ostatnio, było aż tyle kontrowersji sędziowskich! Ręce opadają i nasuwa się bardzo wiele pytań. Niestety bez odpowiedzi.

72            -1
~~~Maru
Samochwała
Zwycięstwo ma wielu ojców, porażka zawsze jest sierotą. Stokowiec to przykład cwaniaka który idealnie się w to wpasuje.

43            -1
~~~Tylko LECHIA
Zasłużona wygrana
No nie wiem czy fuks. Jakoś 1 mecz też przegraliście 3-1.teraz sprawiedliwe 2-0.Do roboty, to może opuścicie DÓŁ tabeli a nie na sędziów zwalać. Tylko LECHIA I ŚLĄSK

4            -34
~~~Kolo
Przegrana x 2
Lechia Gdańsk Górą. Musicie się z tym pogodzić a na sędziów zwalać. Trzeba było wygrać. LECHIA I ŚLĄSK

4            -44
~~~Kibic20
Koło, tylko lechia
Nie cwaniakujcie, bo Stefański z Varu Wiśle przepraszał za popełniony błąd. Prawdę mówiąc te przeprosiny może sobie wsadzić do.... bo one nam nic nie dają. Po meczu z Piastem, też sędziowie przepraszali i co z tego? Takie mecze powinni punkty anulować przeciwnikowi, albo obydwom zespołom dać po 1 punkcie, albo mecz powtórzyć w późniejszym terminie. A zawalający mecze sędziowie, powinni być odsunięci do końca sezonu, przynajmniej!!!!!!

8            -1
~~~Kibic20
Do koło i tylko Lechia
Chodziło mi o sędzie Frankowskiego z Varu, on przepraszał po meczu, Stefański po meczu z Piastem. Was nie muszą przepraszać, bo wam pomagają, jako dodatkowy zawodnik, jak już szef sędziowski mówi, że Pietrzak nie miał gdzie stopy postawić, tylko na Burlidze stopie, to już istna paranoja, jak on w ogóle na takim stanowisku się utrzymuje? Wiemy, ma pod sobą większość przekretasow, tak ich też szkoli, żeby tacy byli

10            0