Niedziela, 21 marca 2021 r.

Leszek Ojrzyński: - Trochę w tym pomogliśmy, bo oddaliśmy pole

- Trzeci nasz wyjazd w tym roku i podobny scenariusz. Prowadzimy 1-0 i oddajemy inicjatywę przeciwnikowi, za głęboko się cofamy do naszej bramki i sami prowokujemy pewne sytuacje. I tak było przy pierwszej bramce. Mieliśmy przewagę liczebną i to zdecydowaną, ale rykoszet, podanie przypadkowe - tak można powiedzieć. Forbes wychodzi sam na sam, uderza na naszą bramkę celnie i Wisła wróciła do gry. To było za blisko naszej bramki, powinniśmy skrócić pole gry i wypychać Wisłę - powiedział po porażce w Krakowie trener Stali Mielec, Leszek Ojrzyński.

- Powinniśmy grać odważniej, a siły na to były. Pokazaliśmy pod koniec, że byliśmy w stanie zagrać wyżej. A wtedy, gdy prowadzimy dajemy się zepchnąć i nad tym musimy przede wszystkim popracować. Druga sytuacja to też rykoszet i ręka naszego zawodnika. Jeden by gwizdnął, drugi by nie gwizdnął, a przeciwko nam zawsze się gdzieś tam ta sytuacja tak poukłada, że jesteśmy pokrzywdzeni. Ten rzut karny został odgwizdany. Sędzia zapewne miał prawo, ale tak jak wspomniałem - jeden powie, że nie, a drugi, że jak najbardziej. Nie mnie to oceniać, była decyzja, 2-1. Odkryliśmy się, poszliśmy va banque i dlatego też dostaliśmy trzecią bramkę. W polu karnym byliśmy trzy razy, ale nasze podania nie dotarły do celu i tyle. Gratulacje dla gospodarzy. Grali w piłkę, grali cierpliwie, ale trochę w tym pomogliśmy, bo oddaliśmy pole, zamiast wyjść wyżej i wymuszać błędy. Bo były momenty w tym meczu, że było nas na to stać, ale tego nie zrobiliśmy i dlatego tak się skończyło - dodał szkoleniowiec zespołu z Mielca.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~UUojk
Karny
Gościu sobie stopuje piłkę ręką w polu karnym, która leciała już do Felicio a ten mówi, że to nie był ewidentny karny....

60            -9
~~~pi
mecz
Panie Leszku skończ pan pi.....ć ,oglądnij pan powtórke..

45            -8
~~~Emigrants
Rzut karny
No tak panie trenerze jeden by gwizdnął a drugi nie to i tak ma Pan 50/50 tydzień temu jeden by gwizdnął a 9 nie gwizdnie i trochę głupio gadać o pechu do sędziów kiedy się grą z Wisłą która została okradziona z punktów wiele razy. A tak poza tym to życzę Panu i Stali Mielec aby się utrzymali.

105            -6
~~~Ona
Chcial przykozaczyc
I zamiast obrońcy dwóch napastników wpuścił i się zemscilo.Karny ewidentnybo gdyby nie dotknął Forbes dostałby patelnię.

33            -1
~~~goal
Jeden by gwizdnął, drugi by nie gwizdnął.
Nie prowokuj Pan. Już za dużo było tych, którzy przeciwko nam gwizdali, a dla nas gwizdali. Więc daj Pan spokój, bo Pana wygwizdam.

19            -3
~~~Stary wiślak 47
Gratulacje...
nie za wynik ,a za pracę.Jest pan dobrym trenerem.Życzę utrzymania.

15            0