Wtorek, 23 marca 2021 r.

Ligowy jubileusz Łukasza Burligi w Wiśle Kraków

W spotkaniu ligowym ze Stalą Mielec swój jubileuszowy mecz w wiślackich barwach zaliczył Łukasz Burliga. Zagrał bowiem w ramach rozgrywek Ekstraklasy w koszulce z "Białą Gwiazdą" po raz 150.

Dodajmy, że dotychczas Burliga zagrał dla Wisły w 162. meczach, w tym 150. w Ekstraklasie, 7. w Pucharze Polski, 4. w Pucharze Ligi oraz jeden w potyczce o Superpuchar. Dotychczas Burliga strzelił dla "Białej Gwiazdy" czternaście goli, w tym trzynaście w Ekstraklasie oraz jedną w Pucharze Polski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Tsw
Dziękujemy
Na tej liczbie powinno się zatrzymać.

25            -79
~~~Felek
Bury
Ostatnio słabo. Coraz słabiej. Szkoda

40            -19
~~~Nik
Gratulacje!
I dziękuję!

38            -12
andeb
Bury to Wiślak!
Więc zamiast go skreślać, może najpierw winniśmy mu wsparcie, co?

78            -14
~~~Kibic20
Łukasz
Gratulacje dla Łukasza. Ostatni mecz nie najlepszy, ale sam trener przyznał, że Łukasz cały tydzień miał kłopoty zdrowotne, podobnie jak Plewka. To normalne, że każdy piłkarz ma czasem słabsze mecze. Te co poniektórzy nigdy nie zapominają, a dobre występy ida szybko w niepamięć, a szkoda!!!!

34            -7
kibic z daleka
Co za ludzie!
Ja pdole jak można o facecie, który reprezentował nasz Klub od nastolatka, wrócił do Wisły, żeby walczyć o jej byt w najgorszym momencie historii Klubu i który dzielnie na co dzień walczy z uzależnieniem od hazardu napisać, że '150 meczy już wystarczy'? Może waszych postów na tym forum już wystarczy. Łukasz, dzięki za walkę na boisku. Jest nieźle, będzie lepiej!

56            -11
~~~Marian, 64
Do Tsw, Nik
Zastanówcie się zanim coś napiszecie, ruszcie swoimi mozgownicami, chyba, że jesteście tak ograniczeni, że nie odróżniacie dobra i zła. Wstyd nam za wasze pisanie. Miejmy nadzieję, że piłkarze tego nie czytają, bo takich kibiców jak wy, żaden klub zapewne sobie nie życzy. Łukasz,oprócz tych dwóch kibiców, reszta Ci gratuluje i życzy dalszych sukcesów, zostań dalej wiernym wislakiem, wierzymy w Ciebie i w Twoich kolegów w naszym klubie.

38            -9
~~~SMOK
andeb
Wsparcie potrzebne jest nie tylko Wiślakom z krwi i kości ale wszystkim. Tym, co chwilowo reprezentują białą gwiazdę oraz tym (zwłaszcza) , którzy przychodzą do nas walczyć, żebyście mogli michy cieszyć. I ja tez oczywiście. Takim palantom, jak "Tsw" dziękujemy za podziękowania dla Burligi, który jest Wistakiem od dziecka, jest tez dobrym walczakiem i niejeden młody możne brać z niego przykład. Pamiętacie, jak krotko grał u nas Kuba? Życzyłbym każdemu tak Wisłę mieć w sercu. Od Lipca przychodzą do nas następni młodzi Sobol i Młyński. Maja po 20 lat. Im już teraz należny się wielkie wsparcie. Młyński odstawiony do cieplej pupy za? no własnie, Arka chce zniszczyć karierę zawodnika bo miał prawo podpisać kontrakt z inym klubem. Mogli dostać kilka tysiączków od Wisły to woleli odstawić zawodnika. Zygać się chce na Arke. Pamiętajcie, ze nawet po złym meczu, jak ten ostatni Burligi nalezą się wszystkim słowa wsparcia bo to przede wszystkim świadczy o nas samych, o kibicach Wisły.

15            -7
~~~Kibic20
Do Smok i Kibic z daleka
Cieszy mnie, że też macie zdanie jak ja. Nie wiem, czemu co poniektórzy takie rzeczy piszą, pomimo, że mecz wygrany. A co do Łukasza, był cały tydzień chory, ale trener go wystawił, bo nie miał za bardzo kogo, a Szot nie mógł wejść na cały mecz, po tak długiej przerwie. Życzymy sobie szacunku dla naszych piłkarzy, bo na to naprawdę zasługują. Oby to co poniektórzy zrozumieli.

11            -2