Niedziela, 4 kwietnia 2021 r.

Zdrowych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia - aby były one dla nas wszystkich przede wszystkim zdrowe, pogodne i oby już takie ostatnie, gdy nie pozostaje nam nic innego, jak spędzać je w niestety jak najbardziej wąskim gronie.

Wielkanoc to ważny czas, który zawsze sprzyja zadumie, który pozwala też choć na chwilę zatrzymać się w naszej codzienności i spojrzeć także mocniej na naszą duchowość. Oczywiście ta przez wprowadzone ograniczenia także nie może być taka, do jakiej wierzący się przyzwyczaili, ale też już od ponad roku żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości.

Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak wierzyć w to, że i ona zacznie się dla nas zmieniać, tak aby powoli wracała do naszego życia "normalność". Tak aby to co kochamy i to do czego przez lata się przyzwyczailiśmy - było znów dla nas niezakłóconą niczym codziennością.

Tego więc nam wszystkim życzymy, ale też wyciągnięcia z ostatniego roku lekcji... Bo też nie wątpimy, że każdego z nas ostatnie miesiące mogły czegoś nauczyć. A może i mogły pomóc przewartościować nasz świat i jego postrzeganie?


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Bebetto
Życznia Świateczne
Wszystkim Wiślakom działającym w naszym Klubie, wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, Kibicom, oraz wszystkim wspierającym nasz Klub, życzę zdrowych, miłych Świąt, udanego wypoczynku w gronie rodziny, oraz sukcesów w każdej dyscyplinie sportu w naszym Klubie.

43            0
GrzegorzS
Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia
i oby jeszcze w tym sezonie można było zobaczyć z trybun mecz przy R22.

35            -2
~~~Onomatope jus
Chrystus Zmartwychwstał!
Wszystkiego najlepszego!

22            -3