Poniedziałek, 5 kwietnia 2021 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz 23. kolejki ligowej w sezonie 2020/2021, w którym zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Wisła Kraków mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - Dawid Szot, Michal Frydrych, Uroš Radaković, Maciej Sadlok - Yaw Yeboah, David Mawutor, Gieorgij Żukow, Stefan Savić, Jean Carlos Silva - Felicio Brown Forbes.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Souleymane Koné, Łukasz Burliga, Jakub Błaszczykowski, Serafin Szota, Nikola Kuveljić, Kacper Duda, Piotr Starzyński i Žan Medved.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Kk
Win
3 pkt pewne

14            -12
~~~Tomasz s
1-5
1-5

9            -14
~~~Kibic
Skład
Ciekawe kiedy Wisła będzie klubem Polskim a nie legią cudzoziemców

6            -101
~~~Kk
Do kibic
Legia cudzoziemska ?to lepiej popatrz na sąsiadkę a potem mów na Wisle.

34            -2
~~~Kibic z Piły
Legia cudzoziemska
Ale już latem dołączy trzech Polaków :)

9            0
~~~Kibic
Skład
Tak szczerze to mam w d...e co tam u sąsiadów mówie tylko że fajnie by było żeby więcej rodaków oglądać u siebie

7            -15
~~~Pp
Do kibic
Wytrzeźwiej !!! Święta się już kończą!!!

14            -2
Kosmaty
@~~~Kibic
Wtedy, gdy budżet pozwoli sprowadzić odpowiedniej jakości Polaków, a ich jakość nie będzie gorsza od cudzoziemców sprowadzonych i utrzymywanych tym samym kosztem... Względem porównania kosztów sprowadzenia i utrzymania piłkarza: Zwróć uwagę na kwoty jakich żądała Chojniczanka (czyli klub z 3 poziomu rozgrywek) za 19-latka, który nigdy nawet nie zetknął się z ekstraklasą (w żadnej innej formie niż obejrzenie w roli widza). Do tego dochodzą oczywiście dodatkowe koszty w postaci prowizji, premii za podpis, pensji itp. itd. Dla porównania spróbuj oszacować koszt pozyskania i utrzymania Żukowa czy Forbesa. Każdy z nas chciałby, by Wisła zdobywała mistrzostwo mając 25 Polaków, w tym 20 wychowanków w kadrze, ale to nie jest możliwe. Wszyscy na rynku zgodnie twierdzą, że koszt pozyskania Polaka jest znacznie wyższy niż obcokrajowca na zbliżonym poziomie sportowym, jednocześnie Wisła musi się nieźle napracować by przeprowadzić jakieś sensowne transfery, a już zupełnie nie ma możliwości i szczególnie pieniędzy na wybrzydzanie względem narodowości. Sorki Kibicu, ale komentarz bardzo kiepski i słaby, choć rozumiem ideę, to się z nią nie zgadzam. Zresztą o ile łatwiej się identyfikować ze "swoimi" niż "obcymi", to równie dobrze można stwierdzić, że bez względu na podział "swój/obcy" i tak najłatwiej jest się identyfikować poprostu z "dobrym piłkarzem". I tego wymagajmy w transferach i konstruowaniu kadry, a nie paszportu.

9            -4
~~~Czesław
Trener stawia na młodzież
Gdzie co młodzi co podobno za tego trenera mieli grać. Legia cudzoziemska..

7            -12