Poniedziałek, 5 kwietnia 2021 r.

Kordian Wójs: - Najważniejsze były dla nas punkty

- Myśląc o utrzymaniu się w Ekstraklasie musimy w każdym meczu zacząć punktować. Nie mamy już komfortu punktowego, czy meczowego, żeby próbować innego zestawienia, dlatego też bardzo zależało nam na tym, aby wrócić do postawy zespołu z początku rundy, kiedy to punktowaliśmy. I to nie ważne z kim i jak - powiedział na konferencji prasowej po meczu Podbeskidzia z Wisłą, drugi trener zespołu z Bielska-Białej, Kordian Wójs.

- Najważniejsze były dla nas punkty, a dzięki przerwie na reprezentacje mieliśmy trochę więcej czasu, żeby z jednej strony poprawić te elementy, a z drugiej mieliśmy czas na to, aby zmienić system gry na inny. I był to czas, aby to wykorzystać. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, bo wiemy jaką marką jest drużyna Wisły Kraków - dodał Wójs.

Drugi trener Podbeskidzia zadedykował ponadto dzisiejszą wygraną zespołu z Bielska-Białej dla chorego 3-letniego Wiktorka, który wspierany jest przez ten klub.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Jarek
Po meczu
Antyfubol , w Lubinie sztycha nie zrobicie, bo dzisiaj gospodarskie sędziowanie, kilka kartek niepodyktowanych , Danielak , Niepsuj 5 fauli na kartki , ewidentny karny ale jak sędzia przymyka oko , konterka wychodzi i granie na czekanie taki pomysł na gre macie.

11            -20