Piątek, 9 kwietnia 2021 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Rakowem Częstochowa

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz 24. kolejki ligowej w sezonie 2020/2021, w którym zmierzą się z Rakowem Częstochowa.

Wisła Kraków mecz z Rakowem Częstochowa rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - Łukasz Burliga, Uroš Radaković, Michal Frydrych, Maciej Sadlok - Piotr Starzyński, Nikola Kuveljić, Gieorgij Żukow, Stefan Savić, Yaw Yeboah - Žan Medved.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Souleymane Koné, Rafał Boguski, Jakub Błaszczykowski, Serafin Szota, Konrad Gruszkowski, David Mawutor, Dawid Szot i Aleksander Buksa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Dopinguja cyNiePiknik
Pokażcie Smoczy pazur!
Czyżby Silva kozłem ofiarnym po Bielsku?! Jeżeli tak to dziś większość podstawowej 11 z Bielska powinna wylądować na trybunach. Ale teraz najważniejszy dzisiejszy mecz, do booojuuu Wisełkaaa!!

14            -5
Grzes22
Yeboah
Ostatnio bardzo słabe występy. Bardzo to martwi, gdyż pokazał wcześniej, że umiejętności ma. Liczę, że się odbuduje i pokaże co umie, bo umie sporo!

19            -3
~~~Tomasz
Jak to jest, że ilu byłoby trenerów to zawsze Sadlok
Wykonuje wszystkie wolne i wrzutki. Wszystko idzie w kosmos. Ja kiedyś był Carlitos to walił bramy, Kuba też(jak był zdrowy i na boisku), a teraz od kilku lat ciągle wszyscy płaczą na Maćka, a ten wali w kosmos. Nie umie inny ktoś przypier...?

2            -2
~~~Tomasz
Starzyński nam rośnie na mega grajka!
Jak tyczki mija obrońców, a ma ledwo 17 lat!! szkoda, Olek nie podpisał kontraktu. Przecież grałby w każdym meczu. Szkoda mega szkoda. Wisła i tak by go nie zatrzymała jakby się konkretny klient trafił. Tak samo będzie że Starzynskim. Zobaczycie. 5-7 baniek euro za 2 lata

1            -2