Piątek, 9 kwietnia 2021 r.

Mateusz Lis: - Mieliśmy swoje sytuacje

- Byliśmy bardzo zdeterminowany, żeby zmazać plamę po meczu z Podbeskidziem, bo w tamtym spotkaniu pierwsza połowa była w naszym wykonaniu fatalna. Dziś tej walki już nie zabrakło. Mieliśmy swoje sytuacje i szkoda szczególnie tej kluczowej do przerwy na 2-1 - mówił po meczu z Rakowem Częstochowa, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Mateusz Lis.

- Każdy trener jest zły po porażce, ale my też byliśmy źli na naszą dyspozycję, ale w tym meczu pokazaliśmy charakter, pokazaliśmy walkę i tego nie może w żadnym spotkaniu zabraknąć - przyznał ponadto wiślacki golkiper.

- Trzy punkty pomogłyby nam odetchnąć z ulgą, a tak to tych punktów jest w miarę, ale ciągle to nas nie zadowala. Chcielibyśmy iść w górę tabeli i ten byt mieć już spokojny - dodał ponadto Lis.

Na zakończenie bramkarz Wisły został poproszony o skomentowanie boiskowej awantury pomiędzy Maciejem Sadlokiem i Urošem Radakoviciem.

- Maciek widział coś inaczej, Uroš inaczej i w emocjach była to niepotrzebna sytuacja. Nie może to tak wyglądać na boisku, że kłócimy się między sobą. Trzeba takie rzeczy wyjaśniać poza boiskiem, bo to nie wpływa dobrze na drużynę - stwierdził zawodnik.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

sk04
A zatem ...
... nie jest już tak kolorowo, jak było na początku. Nie ma już filmików, w których Hyballa podśpiewuje z piłkarzami, obściskuje się z Nimi, są chichy i achy! Przeszedł większy kryzys w zespole i piłkarze na boisku skaczą sobie do oczu! Ciekaw jestem, co jest tego przyczyną? Czyżby piłkarze mają za złe Trenerowi, że ten nie naciska na Klub, aby w Nim pozostali, by przedłużono z Nimi umowy? A może pojawiły się zaległości płacowe? Bo tak z dnia na dzień nagle piłkarze nie zapomnieli, jak się gra w piłkę! Jeżeli w Klubie ma być zdrowo i rozwojowo, chyba przyszedł czas, aby z wieloma piłkarzami po tym sezonie zakończyć współpracę, tj. nie przedłużać z Nimi umów lub wypożyczeń!

40            -9
trogdor
A moze po prostu przyszedł dołek...
bo większość z nich nigdy tak mocno nie trenowała i organizmy muszą się przyzwyczaić. Może. Tak czy inaczej jak nie ma wyników to jest frustracja. I tyle. Nie ma co robić teorii spiskowych.

30            -2
~~~heytom
dużo punktów?
"...tych punktów jest w miarę, ale ciągle to nas nie zadowala. Chcielibyśmy iść w górę tabeli..." Lisu, ty się słyszysz co mówisz? Wy lepiej popatrzcie w dół tabeli i jakie mecze przed wami...

21            -6
~~~J23
mecz
Patrząc na naszą eksraklasę mam wrażenie że oni uprawiają jakąś inną dyscyplinę sportu.Przestańmy tłumaczyć piłkarzy że są"zjechani"bo to śmiechu warte,tak samo jak musi być starszyzna bo musi trzymać szatnie.To są zwykli cwaniacy i nieroby,możemy zmieniać trenera co tydzień a efekt będzie taki sam.Jestem kibicem Wisły ponad 50 lat i jak patrzę na takiego Sadloka .Burligę,to się zastanawiam co w nich widzą trenerzy bo ja kompletnie nic.

31            -5
~~~goal
~~~J23
Ja też w nich nic już nie widzę. Ale trener widzi to, że za Sadloka ma nienadającego się, póki co, na ten poziom Wachowiaka, a za Burligę ma będącego bez formy Szota. I tu jest problem.

40            -4