Sobota, 17 kwietnia 2021 r.

Statystyki meczu: Wisła - Warta

Trzecia porażka z rzędu piłkarzy Wisły Kraków stała się faktem. Po fatalnym występie w Bielsku-Białej zespół "Białej Gwiazdy" zalicza dwie kolejne wpadki na własnym stadionie, ulegając Rakowowi oraz Warcie. Oznacza to, że na trzynaście spotkań na R22 w sezonie 2020/2021 - aż osiem przegraliśmy! Zapraszamy Was do zapoznania się z kompletem statystyk po meczu 25. kolejki ligowej, w której zmierzyliśmy się bez powodzenia z zespołem beniaminka z Poznania.

Wisła Kraków - Warta Poznań

Bramki: 0-1 (0-0)
Posiadanie (w %): 50-50 (52-48)
Strzały: 17-13 (6-1)
Strzały celne: 1-7 (0-0)
Strzały niecelne: 8-4
Strzały zablokowane: 8-2 
Strzały z pola karnego: 14-6 
Strzały z pola karnego, celne: 1-4
Średni dystans strzałów od bramki (w metrach): 17.2-19.6
Faule: 16-10
Żółte kartki: 2-2
Czerwone kartki: 0-0 
Spalone: 1-3
Rzuty rożne: 12-5
Podania: 393-419
Podania dokładne (w %): 73-76 
Instat index: 223-245
Gole oczekiwane: 1.87-1.80
Dystans (w km): 111.32-107.93
Sprinty: 95-113
Sprint dystans (w km): 1.76-2.09
Szybki bieg dystans (w km): 8.13-8.02

Gole oczekiwane:

0.37 - Nikola Kuveljić
0.35 - Dawid Szot
0.32 - David Mawutor
0.21 - Maciej Sadlok
0.21 - Yaw Yeboah
0.18 - Michal Frydrych
0.14 - Łukasz Burliga
0.05 - Stefan Savić
0.04 - Piotr Starzyński

Statystyki przebiegniętych kilometrów:

11.58 - Piotr Starzyński
10.96 - Gieorgij Żukow
10.91 - Felicio Brown Forbes
10.68 - Stefan Savić
10.24 - Łukasz Burliga
10.11 - Maciej Sadlok
9.96 - Yaw Yeboah
9.52 - Michal Frydrych
8.26 - Nikola Kuveljić
6.55 - Dawid Szot
5.47 - Mateusz Lis
3.09 - David Mawutor
3.07 - Uroš Radaković
0.50 - Žan Medved
0.35 - Aleksander Buksa

Najszybsi w meczu (km/h):

33,42 - Yaw Yeboah
32,93 - Stefan Savić
31,86 - Nikola Kuveljić
31,53 - Łukasz Burliga
31,09 - Gieorgij Żukow
30,47 - Maciej Sadlok
30,19 - Dawid Mawutor
30,09 - Piotr Starzyński

Najwięcej sprintów (pow. 25,2 km/h):

18 - Yaw Yeboah
11 - Nikola Kuveljić
11 - Stefan Savić
11 - Piotr Starzyński

InStat index* sklasyfikowanych piłkarzy Wisły Kraków:

257 - Nikola Kuveljić
252 - Mateusz Lis
247 - Michal Frydrych
247 - Maciej Sadlok
245 - Łukasz Burliga
224 - Piotr Starzyński
213 - Yaw Yeboah
212 - Uroš Radaković
206 - David Mawutor
205 - Dawid Szot
204 - Stefan Savić
197 - Gieorgij Żukow
196 - Felicio Brown Forbes

* - InStat index to algorytm, który wszystkie statystyczne osiągnięcia zawodnika w danym meczu przelicza na wartość liczbową.

Statystyki indywidualne:

5 - Yaw Yeboah - najwięcej strzałów;
1 - Łukasz Burliga - najwięcej celnych strzałów;
4 - Yaw Yeboah - najczęściej faulowany;
5 - Łukasz Burliga - najwięcej fauli;
54 - Łukasz Burliga - najwięcej podań;
43 - Łukasz Burliga - najwięcej dokładnych podań;
36 - Yaw Yeboah - najwięcej przyjętych podań;
32 - Michal Frydrych, Felicio Brown Forbes - najwięcej pojedynków;
26 - Michal Frydrych - najwięcej wygranych pojedynków;
7 - Piotr Starzyński - najwięcej dryblingów;
7 - Piotr Starzyński - najwięcej udanych dryblingów;
7 - Yaw Yeboah - najwięcej odbiorów;
5 - Yaw Yeboah - najwięcej udanych odbiorów;
11 - Yaw Yeboah, Felicio Brown Forbes - najwięcej strat;
11 - Michal Frydrych - odzyskane piłki.


Źródło: Ekstraklasa, InStat

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~za granicą
odpowiedzialny zarząd
Jeśli I zespól tak gra ... a zmiennicy to 10 m mułu i kaszana - a większość to darmowe "zdobycze" miłościwie panującej Trójcy i ich podpowiadaczy ... to może czas zamknąć rozdział ? Jeśli nie można winić dyrektora sportowego .....trener gra tym co ma a jak się g.łano ma - to g.łano wychodzi. z Zawodników na meczu grali Lis i Starzyński - we 2 za nic w świecie z 11 nie wygrają.

24            -23
~~~kibic 1968
zenada...
....jeden straał celny - obronca Burliga , gdzie jest pomoc i atak? Co teraz myślą sponsorzy, socios, i Ci najbiedniejsi co wykładają ostatnie pieniądze żeby Wisła przetrwała i zagrała w następnym sezonie!? Myśle że jutro się wyjaśni dlaczego Błaszczykowskiego nie było na ławce?

43            -4
~~~Damian
InStat
Bardzo krzywdzący dzisiaj ten InStat dla Forbes'a, bo jako jeden z 3-4 zawodników coś próbował dzisiaj zrobić pozytywnego, dać impuls drużynie. Niestety nawet przetrzymywanie trudnych piłek granych "na pałę" ani mijanie 3 zawodników nic nie da jeśli nie ma do kogo zagrać piłki w polu karnym. Znowu niestety, że Forbes też nie otrzymał praktycznie żadnej dobrej piłki będąc w szesnastce. Na plus zaliczyłbym dzisiaj chyba tylko Starzyńskiego, Forbes'a, może jeszcze Kuveljić coś wnosił do gry do pewnego momentu. Nie widać "jaj" w tej drużynie i takiej boiskowej tożsamości. Jestem w jakimś sensie w stanie zrozumieć decyzje o nie zabraniu na mecz Kuby i JCS. Pierwszy bardzo mało trenował i trener chce pokazać, że nie ma "świętych krów", drugi od jakiegoś czasu przejawia objawy zniechęcenia. Nietrenujący jednak Kuba daje drużynie jakość inteligencją boiskową i swoją jakością czysto piłkarską, a tego dzisiaj w głównej mierze zabrakło. Jak to ktoś kiedyś powiedział: "W piz** co za sezon"!

33            -6
~~~Salceson
I co dalej?
Rozwala mnie, to co się dzieje. Od ładnych kilku trenerów ciągle jest to samo. Nie wiem czy chodzi o efekt nowej miotły i o to, że się chłopaki na początku chcą wykazać? Wiem, że to nie jest drużyna na LM ale u każdego trenera pokazali, że potrafią grać, chwilami nawet bardzo dobrze. Raz to pięć meczy, onnym razem 10, a później przychodzi jakaś stagnacja i pyta taka, że krew z oczu tryska jak się na to patrzy. Hybala wynalazł np Starzyńskiego ale co się dzieje z Yeboahem? To cień gościa, ktory rozpoczynał grę w Wiśle. Pomimo tego, że w ataku gra kichę, to dalej ma najwięcej sprintów i odbiorów, dalej do niego idzie najwięcej podań i jest najczęściej faulowany ale po okresie przygotowawczym już nie jest w stanie nikogo minąć ani w bramkę trafić... po cichu liczyłem, że będzie takim strzałem jak carlitos. Tam jest coś dzownego w szatni i to się zaczeło jeszcze zanim zaczęliśmy wąchać dół tabeli. Nie byłbym zdziwiony gdybyśmy np. ciągle grali kiszkę ale u każdego treneiro było kilka meczy gdzie pokazaliśmy, że potrafimy grać więc nie mogę zrozumieć dlaczego taki stan nie może się utrzymać dłużej, dlaczego z tygodnia na tydzię postawa boiskowa tej drużyny jest w stanie się zmienić o 180st.

40            -2
~~~kibic 1968
Kuba!
czekamy na Ciebie na boisku albo jako trenera przed DERBAMI !

7            -18
~~~Kwadrat
Zadowolonie
Dla wszystkich którzy narzekają na zarząd! Jest rK dobrze że grajki zarabiają piec baniek więcej niż rok temu! Dzieki widzimy poprawę i prosiły o więcej akcji dla Wisełki ratowania! Ta cała trójca gra na naszych sentymentach! Ludzie ogarnijmy się Wszystko co w moja ukochana Wiśle wpompuja to na zasadzie pożyczki! Jedna myśl chcecie to minusujcie jak was niestac na klub w Wiśle toodajcie go inwestorowi bo tacy są a na kasę się nie laszcze, b,b!

24            -15
~~~Ona
Niestety trener
Jest oszolomem.Kolega co bliżej Wisły jest mówił że tam ciągle trwa okres przygotowawczy.Zawodnicy są zajechani to kto gra w pilke ten wie że jak sił brak to i sporo niedokładności. Poza tym ma fatalny charakter klotliwy jest.Przypomina charakterem carillo tyle ze tamten był bardzo dobrym trenerem.W tym przypadku jak i piłkarzy wychodzi bral dyrektora sportowego który przed zatrudnieniem trenera rozeznalaby gościa.Podobno teraz chcą by odszedl ale żeby sam si3 podał do dymisji bo nie trzeba będzie wyglądać pensji za rok.Ale nie chciałbym przybprzychodzul Brzeczek Sobolewski czy inny pozorant.Marzy mi sie Łukasz Surma.Gdzie przychodzi trenować drużyną gra dobra ,pozytywnybspokojnybgosc zafascynowany praca Fornalika instosuje jego metody.Kiedys mówił mi że to najlepszy trener u którego grał.

10            -38
~~~Jarek
Statystyka
Wczorajszy mecz to jeden wielki skandal, piłkarze dostają pieniądze od ponad 2 lat na czas a w starciu z beniaminkiem , który niczym pod Wawel nie zachwycił nie stworzyli stuprocentowej sytuacji! Były strzelecki sytuacje , takie uderzenia na notę. Wszyscy na sprzedaż, z tego towaru nic będzie po zaa coroczną walką o utrzymanie a w następnym sezonie spada ponownie trzy ekipy.

25            -4
~~~Dzusi smak
Kary finansowe
Jak sie nie chce grac niektórym zawodnikom, to należy nałożyć kary finansowe za brak zaangażowania. Po sezonie podziękować. Trzeba budowac drużyne na urydze, starzynskim, młyńskim, sobolu, plewce, szocie, lisie. Tu jest przyszłość. Potencjal maja jeszcze zukow, savic i frydrych.

15            -5
~~~gapa
kapitan
w czym Burliga ustępuje Sadlokowi ?raczej przewyższa w waleczności ambicji i osobowością .

11            -3
~~~Stacho
Dzusi smak
Gdzie ty widzisz potencjał w Savicu. To obecnie takie samo zero jak Yebolah. Parafrazując stare powiedzenie piłkarskie "Yebolah i Savic z jednej są parafii. Każdy wie jak trzeba, ale żaden nie potrafi" Za wyjątkiem Starzyńskiego i trochę Forbsa, to pozostali pokazali antyfutbol. Coś jak praktyczne szkolenie dla juniorów, jak nie należy grać. A co do Savica toporównując jego bieganie z Boguskim, októrym wielu pisało, że biega dużo ale bez sensu, to niestety w bieganiu RB9 widzę jednak więcej sensu niż u Savica. A że mu sie czasem coś uda, to "nawet ślepej kurze też sie czasem ziarnko przytrafi". Pewnie zaroi mi się od minusów, ale taka jest moja opinia.

8            -3
sk04
do ~~~Salceson
Problemem jest to, że piłkarze pokazali się na początku pracy z Hyballą z dobrej strony i uznali, że Klub od razu przedłuży z nimi umowy oraz wykupi ich z macierzystych klubów. Tymczasem wyszedł klops, ponieważ Hyballa oczekuje od nich regularności i zaangażowania na 1906 proc. Ponadto podejrzewam, że jakiś działacz lub ten, co lubi przykładać ucho do ściany, powiedział co niektórym piłkarzom, że w nowym sezonie zabraknie ich w Klubie. I mleko się rozlało. Konflikt z szatni przeniósł się na murawę, co przynosi Klubowi pod każdym względem straty. Najbardziej będą odczuwalne te finansowe (zajęcie miejsca w Ekstraklasie po zakończeniu rozgrywek), ale również i wizerunkowe. Obecnie płynie jasny sygnał, że piłkarze nie chcą już umierać za Trenera - wyświechtany slogan, który można śmiało tłumaczyć, że piłkarze grają na zwolnienie Trenera! Niestety obawiam się, że w Klubie mocno zastanawiają się, czy Hyballa ma pozostać na stanowisku Trenera. W końcu lepiej wymienić jednego człowieka niż kilku! Jeżeli tak to się zakończy, to Wisełka przegra swoją najważniejszą z ostatnich walk - o przyszłość! Jeżeli zawodnicy zdecydują o zwolnieniu Trenera, to biorąc pod uwagę ich marność i ponad przeciętność, i tak Wisełkę w dłuższej perspektywie nie uchroni przed spadkiem! Nawet, gdy trenerem zostanie Jerzy Brzęczek! Nawet wtedy!

9            -2
~~~Logistyk
Ona
Tylko, że Ty krytykujesz każdego trenera po kilku meczach. Fornalik nie mógłby być trenerem w Wiśle, bo po kilku meczach domagała byś się zwolnienia, a Fornalik pierwszy rok w każdym klubie ma spisany na straty. W Piaście spadł z ligi, uratował go jedynie walkower za mecz z Zabrzem, inaczej odszedłby z klubu ze spadkiem w CV. Więc Ty jesteś ostatnia do wybierania trenera dla klubu.

5            -2
~~~Tadeusz
Mecz z Wartą
Warto tak stawiać na Starzyńskiego, Żukowa lisa, a co do reszty myślę żeby popatrzeli jak oni chcą grać

8            -2