Środa, 21 kwietnia 2021 r.

Wisła kontra Zagłębie! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 18:00 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 26. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, w którym zmierzą się z zespołem Zagłębia Lubin. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:Zobacz także:


Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

~~~Stary Wiarus
Trener
Wywiad przed meczem cytat: 40 sytuacji bramkowych w 3 ostatnich meczach ja chyba muszę zakładać różowe do oglądania meczu Wisły.

13            0
~~~Zatroskan y kibic
Dlaczego gramy w 10 ?
Dlaczego Savic ma" zakaz gry z zespołem" dzisiaj? Ciekawe. To taktyka czy słabsza firma zawodnika ?

8            -6
~~~Lolek
Szot-DREWNO!!
Z takimi młodzieżowcami jak Szot,nie zajedziemy daleko.Mega drewno!Ani techniki,ani koordynacji-a dzisiaj całkowity brak przyspieszenia !

19            -4
~~~Slafkoo
Szmaciarze
Szmaciarze szmaciarze! Gdzie macie honor szmaciarze gdzie macie honor?! Dno dna , najgorsza drużyna ekstraklasy!

20            -6
~~~Grzegorz Skwara
Zgadza się
Jesteśmy dziadami...

19            -2
~~~Irasiad
Puszczony mecz
Widać gołym okiem. Pod bramką zaglebia 100 podań w poprzek byle nie strzelic, po odbiorze podania do przeciwnika. Tak źle sie grać nie da trzeba chcieć.

19            -3
~~~Slafkoo
Koniec
Wycofuje się z Socios! Koniec robienia nas w [...]! Mówię dobranoc.. szmaciarze ani złotówki nie dostaniecie! Kuba sory ale nie da się patrzeć na zbieranine patalachow szwabskiego oszołoma! Jesteście niegodni podania ręki, nawet nie godni moich (nic nie znaczącego szarego człowieka) nerwów ! Ja to [...] I kończę dopóki ten oszołom będzie prowadził ten szrot nie oglądam więcej tego gowna bo graniem tego nazwać nie można! Patalachy!

22            -14
~~~Zen
Wisła
Kuba pakuj to beztalencie z niemiec razem z tym szrotem co w zimie sprowadził bo zaraz jeszcze spuści nas do 1 ligi

9            -3
~~~rav
Bramkarz
Dlaczego mamy tak słabego bramkarza? Wszystkie trzy bramki z jego winy..

13            -2
~~~Zatroskan y kibic
pozamiatane
Nic się nie pomyliłem we wcześniejszych ocenach : Hyballa, to mściwy osobnik i beznadziejny trener

10            -1
~~~Pp
Radek Sobolewski
Sobol wracaj do domu na R22!!

7            -8
~~~Nesquik38
Co to ma być
Poco gra Yeboah? Ten kolej to jest jakiś nienormalny, oddycha rękawami, zero pomysłu, przerwa a się o własne nogi, tego się już naprawdę oglądać niechce, a jeszcze a do tego chcecie żeby virtualny stadion na derby zapełnić? Przy takiej grze to zapomnijcie bo to nawet niejest cyrk co drużyna gra to jest wesołe miasteczko.

9            -1
~~~MP
Dramat
Tego nie da się oglądać. Grają jakby celem było przegranie meczu. Panowie grajkowie pokażcie honor i to że godni jestescie gry w Wiśle

11            0
~~~Marek0987 @op.pl
[...]
Co to ma być?, wy gracie pewnie za darmo. Szmaciaże

9            -1
~~~Marcin
a
Musimy usiąść i powiedzieć sobie kilka ostrych słów.... aaa i mityczne wyciąganie wniosków...

11            0
~~~Bronowice
do tu Slafkoo idz na druga strone błoń i przestań pisać bzdury
Po pierwsze czy in trener zakazuje grać , strzelać asystować itd. no nie . Grali pewne moment lepiej , nie wchodzi czy im se nie chce można to oceni różnie. Najgorszy dzień Lisa niestety chcą nie chcą 2 bramki jego , Starzyński nie widoczny z przodu. Można tu wiele pisać , a czy reszta zapomniała ,że ten skład co mam już dłuższy czas gra jak chce . Za Stolarczyka już były problem , zmiana Skowronka i co jeszcze gorzej . Mam Hyballe , który chce , a oni nie chcą to co trener ma grać za 11 chłopa i kopać prosto piłkę , każde im grać górą na przebijani jak to cały czas robią i dają się zmuszać do takiej rąbanej gry przez cienkie technicznie zespoły (masz cymbergaja). Patrzeć trzeba na to tak gość jest niespełna pół roku , a wy oczekujecie cudów (walki o mistrza , puchary i cholera może jeszcze o złota spódnice sędziego) . Nam trzeba stabilizacji i rozwijania młodych zdolny , dla mnie ten sezon pokazuje wprost ,że mamy wielu zawodników co nie mają ambicji i to widać . Zmienianie na kolejne trenera nie ma sensu . Kto wam przyjdzie Sobol i pstryknie palcami i będą zapierdalać uwaga na pewno . Za Bogusia Cupiała kto zwolnił Petrescu zawodnicy nie robi jedne bo za ciężki trening itd. a co zrobił z byle Rumuńskiego klub . Czas skończyć z tym ,że trener nie jest autorytetem w naszym ukochany klubie Wisła Kraków !!!! Jak się nie podoba to droga wolna Ci co mają ambicje będą się starać .

4            -3