Sobota, 24 kwietnia 2021 r.

Michał Probierz: - Nie jesteśmy zadowoleni, bo chcieliśmy tutaj wygrać

- Derby zawsze wywołują dużo emocji. Teraz było trochę mniej przygotowań i mniej mówienia, ze względu na to, że w środę graliśmy mecz. Wiedzieliśmy też, że po tym maratonie ważne będzie to, żebyśmy się dobrze przygotowali fizycznie, dlatego też zaczęliśmy trochę inaczej. Dobrze ustawiliśmy się do Wisły - mówił po spotkaniu derbowym, trener zespołu Cracovii, Michał Probierz.

- Wiadomo, że w początkowej fazie to Wisła była częściej przy piłce, ale w tych naszych momentach potrafiliśmy wyjść dobrze do kontrataków i dograć. Tyle, że w tej pierwszej połowie było zbyt nerwowo. Za dużo też popełniliśmy prostych błędów. W drugą połowę weszliśmy już jednak bardzo dobrze. Kilka razy, gdybyśmy sobie lepiej dograli, gdybyśmy lepiej wykorzystali swoje sytuacje, to moglibyśmy dużo łatwiej stworzyć sytuacje i może tutaj wygrać. Niewykorzystany rzut karny - to jest bolące. Boli takie coś, ale taka jest piłka i ona uczy pokory. I taką dostaliśmy lekcję. Na ławce najbardziej obawiałem się tych ostatnich minut i przypadkowej bramki po rzucie rożnym lub po czymś, co może spowodować, że mielibyśmy jeszcze większe problemy i możemy przegrać to spotkanie. Zremisowaliśmy, ale na pewno nie jesteśmy zadowoleni, bo chcieliśmy tutaj wygrać - dodał opiekun "Pasów".


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Darek
Wygrac
Gdzie buraczno?

60            -3
GrzegorzS
Pajac i tyle
weź się faciu za budownictwo bo murujesz dobrze i masz szczęście, że my mamy okres w którym po prostu marnujemy okazję za okazją. Zabawne w drugą połowę weszli dobrze ta jak burak w gumofilcach na salony.

56            -15
~~~Janko Buszewski
Gdybysmy mieli
kompletnego napastnika,takiego jak np kiedys Zuraw czy Carlitos to wynik brzmiałby 3 do 0. Mamy Forbesa,faceta owszem silnego,ale bez zwrotności,motoryki,pazura w ataku. My dochodzimy z piłka do pozycji strzeleckich i................nic.Yeboah czy Savić to nie są napasticy.To goscie do tworzenia sytuacji strzeleckich a wykanczac winien je ,kto inny.Brak nam klasycznej dziewiatki i w nastepnym sezonie,ten brak musi zostac usunięty.A bredzenie Probierza.....któż tego nie zna.Powiem szczerze,zaskoczył mnie dzisiaj in plus. Jego zawodnicy nie prowokowali,nie beczeli jak panny i nie wszczynali awantur.Karny...?Brezniew pewnie w domu wrzeszczał "var.. ch..u ,var" i sędzia.....posłuchał :):)

46            -7
~~~zagłoba sum
Hehe :) Chciał wygrać a taktyka przez większość meczu to
zajęcia z murarki i liczenie na fuksa. Co zresztą omal sie udało, był karny oraz nieporozumienie Sadloka z Kone. Na szczęście Alvarez to taka sama łamaga, jak Medved.

18            -2
ja-n
Naprawdę chcieliście wygrać ?
Poza karnym nie oddaliście ani jednego celnego strzału ! Gracie antyfutbol plus

15            -1
~~~Koło bambucza
Burak miesiąca
Ale ty miernoto trenerska jest pusty słabi jesteście tak że aż szkoda na was prądu żeby to g....no oglądać weź ty już przestań trenować bo i tak z tego nic nie ma

5            -1