Niedziela, 25 kwietnia 2021 r.

Komplet zwycięstw wiślackich ampfutbolistów!

Ampfutboliści krakowskiej Wisły okazali się najlepszą drużyną w pierwszym tegorocznym turnieju mistrzostw Polski. Podczas zawodów rozgrywanych w Poznaniu wygrali wszystkie swoje mecze. Co więcej - nie tracąc ani jednej bramki.

Oto wyniki wiślaków podczas poznańskiego turnieju:

Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź
Wisła Kraków 5-0 TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
Warta Poznań 0-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

GrzegorzS
Napewno Hyballa powinien zaprosić cały zespół na trening strzelecki z
udziałem zawodników sekcji Ampfutbolu by im i chłopaki pokazali jak to robić, że udowodnili że można strzelać gole. Bo to nie samowite, by 11 gości opłacanych solidnie i posiadających umiejętności nie potrafiło prawie 500 minut ani razu trafić samodzielnie do siatki rywala. Jedyne co cenne to może wreszcie zrozumieli, że jak się nie potrafi zdobyć gola przez 80 minut spotkania to trzeba zacząć szanować 0-0 i kontrolować piłkę być przy niej przez te ostatnie 10 minut a nie tracić głupawych bramek po własnych stratach. Gdyby Wisła w kilku meczach potrafiła uszanować remis to nie było by kwasów. i narzekania a było z 10 punktów więcej.

21            -2
~~~mun
Gratulacje
Gratulacje. Czapki z głów

19            0
~~~Janko Buszewski
Nie wiem co na to regulamin
ekstraklasy s.a. ale moze udałoby sie wypożyczyć na trzy ostatnie mecze,napastnika z tej drużyny?! Wtedy byłaby jakaś szansa,że coś strzelimy i podreperujemy bilans zdobytych goli.

24            0