Sobota, 8 maja 2021 r.

Maciej Skorża: - Najlepszy mecz od kiedy jestem trenerem Lecha

- Przede wszystkim chciałbym pogratulować drużynie dobrego meczu - zarówno w aspekcie mentalnym, jak i jeśli chodzi o dyscyplinę taktyczną na boisku. Z ogromną determinacją walczyliśmy od pierwszej minuty i dobrze wykorzystywaliśmy te przestrzenie, które drużyna gospodarzy nam zostawiała. Szczególnie w środkowej strefie boiska. Można być zadowolonym z realizacji tych założeń - mówił po wygranym spotkaniu w Krakowie z Wisłą, trener zespołu Lecha Poznań, Maciej Skorża.

- Cieszy mnie też to, że w końcu zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. To zawsze jest budujące, kiedy taki element ćwiczony na treningu udaje się wykorzystać. No i mogę powiedzieć, że wciąż brakuje nam zimnej krwi w wykorzystaniu tych sytuacji, które udaje nam się stworzyć, tego ostatniego podania, w ostatniej części boiska, które można wykonać trochę łatwiej i w prostszy sposób, nie próbując komplikować sprawy. Trochę nam tej prostej gry czasami brakowało, ale też nie chcę wybrzydzać. Jestem zadowolony, to moim zdaniem najlepszy mecz od kiedy jestem trenerem Lecha. Jestem z niego najbardziej zadowolony. Cieszę się także z bramki Pedro Tiby, który pokazał, że może być także w takiej roli dużą siłą naszej drużyny. To też jest budujące, bo też nie widziałem słabego ogniwa w naszym zespole, piłkarza który by odstawał i który nie realizowałby tego, co miał nakreślone. To było naszą silną stroną - ten "team spirit" i ta praca zespołowa. To zostało nagrodzone zwycięstwem w Krakowie - powiedział ponadto Skorża.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Diogenes2 2
Hahah dobre Skorza
Najemnicy Wisly odpuscili kolejny mecz, udajac przez chwile dla niepoznaki gegenpressing, a ty myslisz, ze to twoja zasluga... Chlopie, na R22 mozna odpuszczac mecze tygodniami. Tu jest na to przyzwolenie ZARZADU-WLASCICIELI. Brawo Blaszczykowski, Krolewski i Jazdzynski (notabene czekam na kolejne rz*gi pilkarzykow w mocno zaprzyjaznionej interii! PRzedszkola cd)

41            -19
~~~Nokia
Tata jasne
Na tle słabej Wisły nic pocieszającego dla Was trenerze

30            -4
~~~Domino
Skorżuś
Wybitnie marny trener, podnieca się odpuszczonym meczem. Wytrzyma max do zimy , typowy mitoman, co pokazal u nas i w Wwie

15            -8
~~~Marck
Trener
Trenerze nie podniecaj się wygraną. Wy graliście w piłkę. Wisla miała inne zadania, a mianowicie przygotowania do turnieju biegów dlugodystansowych. A to są różne dyscypliny sportu. I w swojej dyscyplinie Wisła wygrała.

5            -4
~~~Olo
Skorza
Lech gra PADAKĘ

4            -2