Niedziela, 9 maja 2021 r.

Fotogaleria z meczu: Wisła - Lech

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z meczu 29. kolejki ligowej Ekstraklasy w sezonie 2020/2021, w którym zespół Wisły Kraków przegrał 1-2 z poznańskim Lechem.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Młody
TSW
Kubie tak zależało na wyniku że popędził do Kazia się wyściskać jakby gola na 3-2 strzelił. Zero ambicji! Jeden pajac warty drugiego. Kuba zatrudnij wuja; tylko co zrobisz jak cię nie wystawi? Też go zwolnisz? Może niech Dawid z Kaziem ustalają skład?

21            -17
~~~0skila
Zgadzam sie
Dokładnie, zamiast pobiec po piłkę i wziąć ja na środek, aby jak najszybciej wznowiono grę to odwalił taką szopkę, że szkoda gadać.

17            -14
~~~sympatyk
...
Panowie bo to juz jest prywatny folwark...to że mieli wyyebane na Trenera to wiekszośc widziała ale że kibiców tez maja głęboko albo i głębiej widzielismy na tym jakże wymownym obrazku z legendami w roli głównej.To sa prywatne wojenki,układziki szkoda że w koszulce Wisły Kraków.Panie |Kubo niech sie Pan zdecyduje albo Pan grasz albo prezesujesz!

13            -13
Mario
Kuba 100 :%%poparcia
Nie słuchaj zmanipulowanych ludzi. Nie dziwię się, że upuściłe# emocje. Jak tak doświadczonego urytuowanego i dobrego piłkarza można traktować??!! I Kuba jednym zagraniem pokazał, że może zrobić różnice. A nasz trener tylko Medved, savic co gra na alibi jak słusznie zauważył sam Smuda.

6            -7