Piątek, 14 maja 2021 r.

Robin Adriaenssen i Maik Drzensla odchodzą z Wisły

Asystenci trenera Petera Hyballi - Robin Adriaenssen i Maik Drzensla - wraz z zakończeniem współpracy z dotychczasowym pierwszym Wisły Kraków - również żegnają się z klubem z ulicy Reymonta. Umowy zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Robin Andriaenssen i Maik Drzensla dołączyli do sztabu Petera Hyballi w grudniu 2020 roku, obejmując stanowiska odpowiednio trenera przygotowania fizycznego i trenera asytenta-analityka.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Diogenes2 2
Ufff nie bedzie juz zakwasow!
Ulga. Teraz bedziemy truchtac w polskim ligowym rytmie. I fajnie! DSS - Dom Spokojnej Starosci!

95            -47
~~~sympatyk
...
zeby w Swieta Wielkanocne trenować...pracowac to sobie może motłoch a nie my piłkarze z 50 tys co miesiąc

77            -23
~~~Jarek
Trenerzy
Skowronek +11 , Hyballa +19 , dzięki za utrzymanie . To Wasza zasługa bo z tym towarem żaden cudotwórca nie pomoże .

69            -19
~~~Kormoran
Szkoda Adriaenssena
Rozumiem, że z Hyballą już nie dało się budować, choć bardzo żałuję bo koncepcja była słuszna. Jednak dziwna wydaje się decyzja zwolnienia trenera od przygotowania fizycznego. Umówmy się, ale wszystkie parametry fizyczne bardzo się poprawiły w czasie jego pracy. A nie dochodziły żadne informacje o jego toksyczności i braku umiejętności współpracy jak w przypadku PH.

58            -3
~~~Jarek
Ocena kadry
W kadrze parametry na grę Polskiej Ligi spełniali Lis , Frydrych , Sadlok , Burliga ( odchodzi ) , Plewka ( kontuzja ) , Żukow , Savic , Yeboah i niech będzie Forbes . Do tego Radakovic ( kontuzja ) Mehremic ( kontuzja ) Basha ( kontuzja ) i niech będzie Kone + Gruszkowski , Dawid Szot , Serafin Szota , Starzyński , Wachowiak , Buksa ( potrzeba pełnego sezonu by ocenić czy będą wartością dodaną czy tylko grali bo przepis o młodzieżowcu . Do tej listy trzeba dodać szrot zagraniczny ; Medved , Muwator , Silva , Chuca dlaczego? Bo nie są lepsi od Polaka o klasę na swojej przypisanej pozycji ani na innej . Doświadczeni Boguski i Błaszczykowski się na kwadrans przydali . Także na ten post Wisła miała by problemy na zapleczu ligi z czołowymi ekipami . Taki towar w klubie uszyli bo na tyle ich stać .

8            -14
~~~Jarek
Ocena końcowa
Także Hyballa +20 czyli ocena w skali 1-6 , wystawiam +2, za co plus? Za utrzymanie i wprowadzenie młodych Polaków by spróbowali na boiskach Ekstraklasy.

14            -9
~~~Marian, 64
Do sympatyk
Nie bądź taki uszczypliwy. W święta Wielkanocne piłkarze wcale nie prosili o wolne, tylko o przesunięcie treningu rannego na późniejsza godzinę, bo chcieli zjeść śniadanie wielkanocne ze swoimi rodzinami, dziećmi. Uważasz to za nienormalne? Może jesteś ateistą? Co by się stało, jakby trening był 2 godz. później, nic.Ale jak ktoś nie ma rodziny, nigdy tego nie zrozumie!!!

4            -1