Niedziela, 16 maja 2021 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Piastem Gliwice

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 30. kolejki ligowej w sezonie 2020/2021, w którym zmierzą się z Piastem Gliwice.

Wisła Kraków mecz z Piastem Gliwice rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - Dawid Szot, Souleymane Koné, Michal Frydrych, Łukasz Burliga - Konrad Gruszkowski, Gieorgij Żukow, Rafał Boguski, Stefan Savić, Piotr Starzyński - Felicio Brown Forbes.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Krystian Wachowiak, Jean Carlos Silva, Jakub Błaszczykowski, Serafin Szota, Chuca, David Mawutor, Yaw Yeboah i Žan Medved.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~O
Ooo
O k....!!!

12            -10
~~~Maru
Wygrana,
Mam przeczucie że dzisiaj będą trzy punkty, do boju Wisełka!!!

22            -12
~~~hbrt
Brak buksy na ławie
Brak buksy i dobrze, na całą rundę powinien być przesunięty na clj. Na ten moment żadna strata, nie prezentuje kompletnie nic, cofnął się w rozwoju, dwa lata temu lepiej się prezentował

55            -2
~~~Eco
Skład
Pro junior to klucz do dzisiejszego składu. Liczyłem na Kubę i Carlosa w pierwszej jedynastce.

15            -8
Influencer
Nie gramy o nic
Dziwny skład po co gra burliga lepiej postawić i ogrywać Wachowiaka? Faktycznie było wystawić młodzież przynajmiej wpadły by punkty do pro junior l.

27            -9
~~~maaac
Skład
Nie pisałem tutaj jeszcze nic nigdy .... staram kieować się logiką a nie sympatiami czy też emocjami. Moje pytanie brzmi następująco - skład praktycznie ten sam co za Niemca poza Boguskim . Należy to rozumieć, iż wybory Niemca były słuszne z wyłączeniem legend ? (BOGUSKI) .

46            -13
~~~Janek
Mlodzi
Ostatni mecz sezonu A my wystawiamy boguskiego burlige i Carlosa którzy na pewno odchodzą... młodzi siedzą na ławce nawet nie mogą zagrać w rezerwach...

27            -25
~~~Krzeszowi aczek
Słaby punkt -
- Gruszkowski. Ja rozumiem, że trzeba wprowadzać młodych, ale Gruszkowski na dziś to jeździec bez głowy, choć bardzo energiczny. Lepszy na tej pozycji byłby Szota albo Szot - jeden z nich mógłby grać na obronie, a drugi na wahadle, albo odwrotnie. Skład rezerwowych sugeruje wiele ofensywnych zmian. Obstawialbym remis bramkowy, po naszym wyrównaniu w ostatnich minutach - słodka zemsta za ten przekręcony mecz z początku rundy...

6            -47
~~~Jazda
Jazda
Dajmy się godnie Boguskiemu i Burlidze pożegnać z klubem, przestańcie płakać bo to i tak jest mecz o pietruszkę. Macie młodych w składzie? Macie.

26            -8
~~~Diogenes2 2
Boguski, Burliga?
Smiech na sali. Po prostu dramat. Obaj bez formy, obaj out po sezonie... Szkoda czasu, miejsca, przestrzeni

15            -27
~~~pol
Miałem nie oglądać
ale z ciekawości i jakie wnioski piłkarzyki specjialnie nic nie grali po to żeby wywalić Hybale . Brawo prosfesionaliści i zarząd że za piłkarzykami stali szkoda gadać . Hybali nie ma i strzelają . Teraz do zarządu prosze wywalić tych co specjalnie przegrywali mecze . po drugie jak chcecie żeby Wisła było wysoko to musi być przemyślanye transfery i zakrotaktować dobrego trenera nie sadyste jak pilkarzyki twierdzili dzięki powodzenia

10            -5
gamber
Hybbala
Teraz widać jak pewien niemiecki celebryta i bardzo toksyczny samozwańczy mistrz gegenpresingu uwiódł tłumy młodych kibiców Wisły. I pomimo,że okazał się chyba największym szkodnikiem w historii klubu to nadal są rzesze młokosów którzy wskoczyliby za nim w ogień. Wystarczy ładnie się ubrać , barwnie opowiadać i mieć wzrok i zachowanie szaleńca i pójdzie za tobą całe pokolenie milenialsów. A Wisła jestem przekonany ,że teraz pójdzie po należne Jej miejsce w polskiej i europejskiej piłce nożnej.

2            0