Niedziela, 16 maja 2021 r.

Mariusz Jop: - Chcieliśmy sprawić tutaj niespodziankę i myślę, że nam się to udało

- Chciałem pogratulować zawodnikom, całemu zespołowi. Było to dla nas bardzo trudne spotkanie, szczególnie w drugiej połowie, w której Piast zepchnął nas do niskiej obrony. Stwarzali groźne sytuacje i na pewno Mateusz Lis bardzo nam pomógł, żeby zdobyć trzy punkty. Tak jak zapowiadaliśmy z trenerem Kmiecikiem wcześniej - chcieliśmy sprawić tutaj niespodziankę i myślę, że nam się to udało - mówił na konferencji prasowej, po meczu Piasta z Wisłą, tymczasowy opiekun zespołu z Krakowa, Mariusz Jop.

- W pierwszej połowie pokazaliśmy bardzo ciekawą grę, dużo ciekawych akcji. Trochę udało nam się więc ten nieudany sezon zaznaczyć na koniec takim pozytywnym akcentem. I udało nam się wskoczyć o jedno miejsce wyżej w tabeli, więc to jakieś dodatkowe profity dla klubu. Przede wszystkim chcieliśmy zrobić niespodziankę kibicom, chcieliśmy dać im trochę radości w tym trudnym sezonie - dodał Jop.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

~~~Jalapeno
koniec sezonu
Brawo Panowie

58            -10
~~~Za
Duzo
Myslisz

10            -30
~~~Tomasz s
Niestety
Popelniliscie bardzo prosty błąd taktyczny.Znow Kuba Błaszczykowski wszedł późno na boisko,nie wiem jak by się cieszył po zdobyciu bramki,ale do was by nie podbiegł.

19            -77
GrzegorzS
Przede wszystkim brawo za mądre zmiany, które
pozwoliły przetrwać napór rywala w ostatnich 20 minutach spotkania. Jop z Kmiecikiem zrobili to czego nie potrafił poprzednik, czyli rozsądnie zarządzali meczem. Gdyby nie zmiany zespół po prostu przegrałby ten mecz mimo prowadzenia, bo od 75 minuty brakowało już sił. I tu pytanie jak to możliwe bo przecież mieliśmy zajechać tę ligę motoryką a tu wyszło, że przy mocnym wejść w mecz walce na 100% światło gaśnie po 70 minucie. I tu musi wówczas działać trener i to on musi pomóc zespołowi zmianami, który nie zamyka się na część zawodników jakich ma w kadrze bo ma muchy w nosie. Zawodnicy, których skreśłił byli dziś istotnym wzmocnieniem podstawowej jedenastki.

46            -27
~~~Tomasz s
A ilu z tych co wzmocniło dziś podstawowa jedenastke
Było skreślonych przez Hyballe

31            -12
~~~Felek
Gdzie trener
Dlaczego nie Kmiecik udziela komentarza nie umie mówić????

31            -45
~~~GURULI76
PRIORYTET
Lis i nowy bramkostrzelny napastnik Swierczok.....

13            -39
~~~Z za oceanu
Kończcie tą farsę
Panie daj Pan se spokój. Pozwólcie zapomnieć. Lis Wam dupę uratował. Od momentu zejścia Bogusia - muł i szuwary w grze. Cały sezon taki.

46            -24
wujek29
~~~Tomasz s
a kto jeszcze poza skreślonym silva dziś grał?? masz na myśli Rafała i Kubę? Mam wrażenie że ich wkład w zwycięstwo był żaden. Zresztą powrót silvy po inspirowanym przez kogoś publicznym paszkwilu to skandal, odbije się to kiedyś czkawką właścicielom a piłkarz spaprał sobie tym CV i będzie się to zanim ciągnęło do końca kariery.

24            -26
~~~Teuj nik
...
Pytanie co robiliście przez siedem ostatnich meczów...

33            -17
~~~WNH
MECZYK
Ten mecz pokazał dobitnie że zarówno pan Kuba jak i piłkarze pluli nam przez 7 meczy w twarze.Ciekawy jestem po ile będą karnety na następny sezon?Kibice w tym klubie niestety nie są szanowani.

36            -36
~~~Ptak
z za Oceanu
Czy tam za oceanem nie masz innej drużyny aby kibicować ,każdy twój post to plucie na Wisłę ,ja jako socios proszę zostań za oceanem i zostaw Wisłę w spokoju

36            -14
~~~Stary kibic z R22
Dziękuję za wygraną z Piastem
Jeżeli na tym forum kibiców są prawdziwi Wiślacy, to dlaczego jest tyle jadu, złośliwości. Ja osobiście nie znając wszystkich przyczyn gorszej gry naszych piłkarzy nigdy na nich nie będę pluł. Mogę się tylko domyślać dlaczego tak grali. Wszystkich prawdziwych Wiślaków pozdrawiam, i życzę sobie i im żeby w przyszłym sezonie był spokój w klubie i dobra gra naszych piłkarzy.Wisła Kraków potwierdziła kolejny transfer przed nowym sezonem. Dzisiaj do klubu dołączy Holender Aschraf El Mahdioui podobno niezły grajek pomocnik defensywny. Czytaj więcej na link »

31            -4
~~~bodzio
żarcik
Hyballa - średnia 1,1 pkt na mecz, Kmiecik średnia 3 pkt na mecz.

24            -7
~~~SMOK
Tomasz s
Przede wszystkim RB9

8            -2
~~~Bik
Jop
Zostawić Jopa . Dac mu szansę. Po co szukać nowego Hyballe. A może będzie miał dobrego dobrego nosa trenerskiego i dobre wyniki.

1            -3