Niedziela, 16 maja 2021 r.

Waldemar Fornalik: - Jesteśmy zawiedzeni

- Jesteśmy zawiedzeni - mówiąc na skróty, że nie awansowaliśmy do gry w europejskich pucharach, ale uważam, że na tę grę i na pozycję pracuje się cały sezon. Niestety zgubiliśmy zbyt wiele punktów na jego początku. Wystarczyło dodać tylko jedno zwycięstwo i dziś przystąpilibyśmy w bardzo komfortowej sytuacji do meczu - mówił na konferencji prasowej, po potyczce Piasta z Wisłą, trener zespołu gospodarzy, Waldemar Fornalik.

- Jeżeli to się sprowadza do jednego spotkania, to takie rzeczy w piłce też mają miejsce. Mam na myśli to, że Wisła każde praktycznie uderzenie zamieniała na bramkę. A to rykoszet, a to bardzo dobry strzał Savicia. My mieliśmy rzut karny, po którym mogliśmy wyrównać, a za chwilę padł trzeci gol. W drugiej połowie dążyliśmy do zdobycia bramki kontaktowej, później wyrównującej. Tych sytuacji było kilka i gdybyśmy wcześniej zdobyli bramkę na 2-3, to być może zdołalibyśmy wyrównać, a może i wygrać? Nie jestem rozgoryczony - absolutnie, bo wiem, w którym miejscu byliśmy po ósmej kolejce, wiem co się wydarzyło później i okazuje się, że tak dobra wiosna nie wystarczyła do tego, aby awansować do gry w europejskich pucharach. Przyjdzie czas na jakieś gruntowne analizy, na wyciąganie wniosków i też będziemy dokonywać zmian w kadrze zespołu i to wszystko mamy przed sobą. Teraz udajemy się na urlopy, po zwariowanym okresie od marca tamtego roku i mam nadzieję, że już następny sezon i następne mecze ligowe wrócą do normy - zakończył Fornalik.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~ZeN
Waldek
Zobaczyć minę smutnego Waldka po ostatnim gwizdku bezcenne.. Karma wróciła do Piasta .

108            -10
~~~Kibic20
Pan Fornalik
Nie musi Pan być taki rozgoryczony, zabraliśmy punkty, o które byliśmy okradzieni, a Swierczok jeszcze wtedy bezszczelnie się do kamery wypowiedział, że Starzyński Piotrek go kopnął, a było odwrotnie jak wszyscy wiemy. Za to był później sędzia odsunięty na 2 mecze. I jak to w życiu bywa, Swierczok nie zdobył bramki z karnego, a nasz Piotrek dzisiaj zdobył bramkę.

184            -3
~~~Trenerze Fornalik
Zapraszamy
do Wisły !

73            -27
pitt12386
Panie Fornalik
Czas wskoczyć do jakiegoś większego klubu jesteśmy otwarci na propozycje !!!!!!!!

64            -14
~~~GURULI76
Panie Waldek
Prawda jest taka ze tak jak zasluzyliscie na Mistrza kiedy wam kibicowalem bo graliscie swietny sezon i zagraliscie wtedy Leglej na nosie, tak w tym sezonie nie zasluzyliscie na puchary. Z waszej druzyny do Wiselki pasowalby by mi Swierczok i Badia....

34            -30
~~~Mr. Kibic
Panie Waldku, Pan się nie boi...
Panie Waldku my też jesteśmy zawiedzeni sezonem... może razem będzie nam łatwiej pozbyć się smutków i tych zawiedzeń. Kiedyś, kiedyś był Pan przecież już u nas- co prawda jako II trener ...może czas stanąć na czele? Myślę że wśród kibicowskiej braci miałby Pan dużą dozę szacunku i sympatii.

48            -7
~~~kola
Świerczok by pasował jak pięść do nosa
jako starozakonny

44            -10
~~~TTT
Świerczok
Najbardziej mnie rozbraja jak czytam że ktoś chciał by to u nas. A wygląda na to że nie mają pojęcia że praktycznie już jedna noga był w klubie gdyby nie kibice którzy przesłali zdjęcia z szalikiem antywislackim. Transfer wtedy został cofniety .

44            -3
~~~ktm74
świerczok
..to symulant i kłamca!

73            -3
~~~Kathi
Kibice z Bremen
Nareszcie dojechaliscie zlodzieji punktow

35            -4
~~~SMOK
Hej Fornal! Miałem cie za bardziej inteligentnego
"Wystarczyło dodać tylko jedno zwycięstwo i dziś przystąpilibyśmy w bardzo komfortowej sytuacji do meczu" - a czy nie dodali wam tego zwycięstwa 4:3?

33            -1
~~~kibi62
stres
Panie trenerze zapraszamy do Wisły, u nas się Pan odstresuje!

8            -1
~~~GURULI76
ODNOSNIE PILKARZY
Patrze na indywudualne walory zawodnika i to jak zachowuje sie na boisku Swierczok jest najlepszym zawodnikiem w ekstraklapie lepszym niz ten napastnik z Legii Pekhart.

4            -5
~~~Kroolik
Jedno zwycięstwo...
No panie trenerze, czym jest pan zawiedziony? Chyba tylko tym, że nie każdy mecz mógł wam gwizdać Jakubik. Złotek się starał (brak karnego za faul na Forbesie), ale jednak sam za was meczu nie wygra.

1            0