Wtorek, 18 maja 2021 r.

Transmisja konferencji prasowej: Przedłużenie współpracy ze sponsorem

O godzinie 12:30 rozpocznie się konferencja prasowa, podczas której Wisła Kraków SA poinformuje o przedłużeniu współpracy z jednym ze swoich sponsorów. Zapraszamy do oglądania.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

Dziadziulek
Aha
Czyli znów ściema. Miał być nowy sponsor na koszulkę, gigant z walizą z funtami. A okazało się, że nie będzie nowego, ani walizy, tylko przedłużenie umowy z obecnym, niskim sponsorem.

54            -27
~~~MC
do Dziadziulek
Bo to tak naprawdę trzeba czytać tak: wycofanie i przejście do Śląska głównego sponsora koszulkowego LV-Bet. Grunt to marketing ...

30            -12
~~~Darek
Sponsor
No to my poznali sponsora

35            -8
~~~Tom
O "Prezes" się pojawił
Cud, ludzie, cud!!

35            -7
~~~Kris
B/z
Straszna wydmuszka ten sponsor. Gdyby to odbywało się w poważnej lidze i klubie to bez 10mln euro nie zaczynaliby rozmowy. A u Nas nie ze jedno zero trzeba odjąć to jeszcze na zlote zamienić. Wniosek... Dalej klepiemy biedę, ale skoro prezes Astora mówi że jest w pyte i przekroczyliśmy jego najśmielsze oczekiwania to kto wie.

9            -4
~~~kibic 1968
sponsor
Jak długo jeszcze kibice Wisły będą robieni w ciemniaków!? Po co było robić wielki szum, skoro jest to tylko dalsza współpraca. Nie jest podana kwota za reklamy koszulkowe!

15            -7
janusz28
zarząd
Czy poprzednie okienka transferowe niczego nas nie nauczyły. Na tą chwilę nie mamy trenera, zawodnicy odchodzą, a na ich miejsce nikogo nie ma, zwłaszcza napastnika, zacznie się nowy sezon to my wtedy będziemy ściągać na wypożyczenia ogórów typu Medved którzy się kopią po czole.

6            0
~~~Dopinguja cyNiePiknik
Do wcześniej komentujących
Przestańcie biadolić, bo aż żal to czytac. Od początku podawano że będzie to zwiększenie sponsoringu tego partnera i wejście na koszulki, ale NIE BĘDZIE TO SPONSOR GŁÓWNY czyli na przysłowiowej "klacie". Co prawda LVbet może się usunąć z tego miejsca ale nie jest to jeszcze przesądzone. I napewno jego miejsca nie zajmie Astor/Aveva. Nie siejcie fermentu jak nie wiecie o czym piszecie. Ostatnio za wiele tutaj krytycznych ekspertów, którzy coś tam, gdzieś tam wyczytali, ale nie do końca lub nie dokładnie zrozumieli. Za to do szczucia pierwsi.

7            -5