Sobota, 29 maja 2021 r.

Typer na Euro!

Już za niespełna dwa tygodnie kibiców piłkarskich czeka nie lada atrakcja - rusza bowiem przełożony na ten rok turniej Euro 2020, a wraz z nim startuje kolejna edycja naszej dla Was gry w "wiślackiego typera". Tym razem wyłącznie na mistrzostwa i wyjątkowo atrakcyjna!

Zacznijmy jednak od początku, a więc od zasad naszej wspólnej zabawy! Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach fazy grupowej turnieju za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań fazy "pucharowej" przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec najlepsza trójka otrzyma atrakcyjne wiślackie nagrody!

Miło nam bowiem poinformować, że oficjalnym sponsorem "Typera na Euro" został sklep Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, który funduje dla Was takie oto nagrody:

1. miejsce - zestaw do whisky z Krosna (6 szklanek + karafka + drewniana skrzynka z grawerem)
2. miejsce - oryginalna skórzana piłka retro wydana z okazji 115-lecia Wisły
3. miejsce - dowolnie wybrana czapka z daszkiem z oferty sklepu (poniżej przykładowe zdjęcie).
Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy.

Uwaga:
» tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.

W związku z faktem, że edycja "Typer na Euro" nałoży się na tradycyjnego Typera, z którym wystartujemy wraz z rozpoczęciem rywalizacji naszych drużyn ligowych w europejskich pucharach - edycja "Typer jesień 2021" do czasu zakończenia Mistrzostw Europy nie będzie wyjątkowo podlegać klasyfikacji.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

Lysy_FC
Tyler na Euro
Hej, potrzebuje Typera dokładnie na takich zasadach jak tutaj ale żeby można było utworzyć własną ligę prywatną (dla grupy kilkunastu osób). Będę wdzięczny za polecenie.

7            -10
LandoSid
TSW1906
Fajny zestawik do whisky, piłką też bym nie pogardził, bardzo fajna... Trzeba typować!!

14            -2
kitsun
@Lysy_FC:
My tak gramy ze znajomymi tutaj. Po prostu przed rozpoczęciem rozgrywek podajemy sobie nicki i ustaliliśmy, że o ostatecznej punktacji decyduje wyłącznie liczba punktów (czyli nie patrzymy na średnią i ilość meczy za 3pkt).

2            -4
Erwin_KG
Typer
Dobrej zabawy panowie i panie, na mundialu było 4 miejsce teraz nagrody to też warto powalczyć ?

3            -2