Piątek, 11 czerwca 2021 r.

To już dziś! Startuje Typer na Euro!

Jeszcze tylko dziś do godziny 21:00, kiedy to meczem Turcji z Włochami rozpoczną się piłkarskie Mistrzostwa Europy, możesz dołączyć do pełnej edycji naszego wiślackiego "Typera na Euro"! Ten trwać będzie tylko w trakcie turnieju, a po jego zakończeniu oficjalny sponsor tej edycji naszej wspólnej zabawy - a jest nim oficjalny sklep Towarzystwa Sportowego Wisła - ufunduje dla najlepszych graczy atrakcyjne nagrody! Zapraszamy!

Zacznijmy jednak od początku, a więc od zasad gry. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach fazy grupowej turnieju za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań fazy "pucharowej" przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec najlepsza trójka otrzyma atrakcyjne wiślackie nagrody!

Tak jak już wspomnieliśmy we wstępie - oficjalnym sponsorem "Typera na Euro" jest sklep Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, który funduje dla Was takie oto upominki:

1. miejsce - zestaw do whisky z Krosna (6 szklanek + karafka + drewniana skrzynka z grawerem)
2. miejsce - oryginalna skórzana piłka retro wydana z okazji 115-lecia Wisły
3. miejsce - dowolnie wybrana czapka z daszkiem z oferty sklepu (poniżej przykładowe zdjęcie).
Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy.

Uwaga:
» tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.

W związku z faktem, że edycja "Typer na Euro" nałoży się na tradycyjnego Typera, z którym wystartujemy wraz z rozpoczęciem rywalizacji naszych drużyn ligowych w europejskich pucharach - edycja "Typer jesień 2021" do czasu zakończenia Mistrzostw Europy nie będzie wyjątkowo podlegać klasyfikacji.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?