Czwartek, 17 czerwca 2021 r.

Jubileuszowa akcja krwiodawstwa

19 czerwca 2021 roku - teoretycznie dzień jak co dzień. Jeśli jednak dokładnie przyjrzeć się tej dacie, to skojarzenia dotyczące roku 1906 nasuwają się w sposób oczywisty. Ażeby uczcić tę bardzo wiślacką zbitkę cyfr, składającą się na datę 19.06, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków organizuje kolejną akcję.

I choć oczywiście dla naszych dawców prezenty związane z uczestnictwem w akcji są sprawą drugoplanową, to jednak warto o nich zawsze wspomnieć.

Wszyscy uczestnicy otrzymają plakaty retro, a dla pierwszych pięciu osób przewidziane są dodatkowe niespodzianki. Jakie? O tym przekonacie się przychodząc pod Stadion Miejski im. Henryka Reymana w sobotę. Warto również wspomnieć, że na krwiodawców oprócz standardowych pakietów żywnościowych będzie czekał wyśmienity bigos przygotowany przez Catering Zielony Smok.

Na Waszym licznym udziale zależy nam dodatkowo dlatego, że przecież cały czas nie osiągnęliśmy jeszcze liczby członków naszego Klubu, o którą przez cały rok walczymy. Na razie jest nas czterdziestu sześciu, a przecież chcemy, aby zamknąć ten rok liczbą 115. Tak więc przybywajcie do nas.

Godziny akcji: od 12:00 do 16:00.

1. 9. 0. 6. - Wiśle Kraków chwała, cześć!

KHDK PCK Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Mateusz
Godziny trwania akcji
Jakie są dokładne godziny trwania akcji? Na stronie rckik wyjazdowy autobus jest przewidziany 12-16 pod stadionem. Chcę przyjść odpowiednio wcześnie, żeby zająć kolejkę. Jak byłem w kwietniu to nie każdy już mógł oddać, za dużo chętnych ?

2            -3
osjan
Uzupełnienie
W komunikacie-zaproszeniu na sobotnią akcję krwiodawstwa zabrakło informacji o godzinach jej trwania. Chochlik "usunął" ją z tekstu Zarządu KHDK Wisła Kraków, za co ten przeprasza zainteresowanych. Informacja o godzinach trwania akcji (12 - 16) została już uzupełniona.

3            -2