Piątek, 18 czerwca 2021 r.

Chuca wagarowicz?

Jak poinformowała "Gazeta Krakowska" do trenującego już przed startem nowego sezonu zespołu Wisły Kraków nie dołączył nasz hiszpański pomocnik - Chuca. Zawodnik wg doniesień "Gazety Krakowskiej" został wezwany przez klub do stawienia się na poniedziałkowych zajęciach.

Víctor Moya Martínez, czyli wspomniany Chuca, dołączył do Wisły latem 2019 roku i już w swoim debiucie - 5 sierpnia 2019 roku, w spotkaniu z Górnikiem Zabrze (1-0), strzelił zwycięskiego gola dla "Białej Gwiazdy". Od tego momentu Hiszpan zagrał dla Wisły w 39 meczach, zdobywając łącznie sześć bramek.

W poprzednim sezonie Chuca zagrał łącznie w czternastu meczach, strzelając trzy gole.

Zawodnika obowiązuje z Wisłą jeszcze roczny kontrakt.


Źródło: Gazeta Krakowska, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~dr. K
Pretekst
Nareszcie sam dał pretekst do rozwiązania kontraktu. Żegnam bez żalu.

147            -13
~~~Wiślak90b r
Wagary
A kim on jest żeby takie numery odwalać?! Wywalić na zbity pysk,ma fajną pracę, niezłe zarobki i nie docenia tego... Zwykli ludzie zarabiają na chleb o wiele ciężej.

134            -12
~~~Darek
Euro
Moze pojechal na euro zobaczymy w sobote

116            -5
~~~goal
Pech Wisły dobiegł końca.
Sprawy rozwiązują się same.

122            -8
KibicEmigran t
Spokojnie
Na pewno został tylko troszkę

46            -11
KibicEmigran t
Spokojnie.
Na pewno został troszkę dłużej w Sevilli żeby objerzeć Hiszpania vs Polska :)

74            -8
Tss
Kij mu oko ale jednak myślę
że w krakowskiej piłce jaką ma prezentować Wisła z nowym trenererem czułby się bardzo dobrze. Mimo wszystko szkoda.

34            -41
Maxi
Niech s....la
Nic nie dał Wiśle i jeszcze o..la takie numery . Chłopie zarabiasz kupę kasy luja grasz i od...lasz taki numer wynoś się z klubu

92            -15
Maxi
Uj
Zarabia kupę kasy nic nie gra i jeszcze o...la taki numer pasożyt jeden

67            -20
~~~Realista 2
Spokoju
Maxi zbastuj że człeku. Zarabia i zarabia a co cie to tak boli, pewnie za najniższą w jakimś magazynie pracujesz i masz frustracje czy co? Jakiś typowy Janusz jesteś bo ktoś ma więcej? Naucz się grać i tez dostaniesz. Nikt nie zna powodu dla którego nie przyjechał a każdy go zjechał. I żeby nie było sam nie jestem zwolennikiem jego gry ale wpiernicza mnie jak jedynym wyznacznikiem dla Janusza w naszym kraju jest ze ktoś ma więcej. Jakby tak podchodzili w pracy to połowa jutro wylecialaby z roboty za opierniczanie się bo takie są statystyki. Poza tym jak złodzieje rządzili w klubie i chłopaki nie mieli pensji po 3-4 miesiące i żyli z pożyczek to nie widziałem takich bohaterów jak Maxi co się o nich upominali na forum. Można się z nim rozstać ale nie szmacić się dla taniego poklasku z powodu swoich frustracji

89            -68
~~~ZeN
chucka
I niech już nie wraca. z tej mąki chleba nie będzie

53            -5
~~~organista
rozumu
realista 2 wez wyliz jeszcze stopy temu marnemu grajkowi ktory od 2 lat gra kiche i olewa jeszcze do tego treningi!

55            -23
~~~Diogenes2 2
Calkiem niezly zawodnik jak na eklape
Niestety niewykorzystywany. Hyballa odstawil go na boczny tor i sam sobie zrobil sepuku, bo nie mial gosci do grania pilka w srodku. Ale to tak czy inaczej juz chyba koniec Chuki przy r22

14            -26
~~~szczebele k
Zwolni miejsce w kadrze dla kogoś innego...
Pewnie już sobie znalazł klub w Hiszpanii, a teraz wielce nie przyjedzie na zgrupowanie potem jego agenci zgodzą się na odszkodowanie w formie połowy kontaktu by następnie wziąć premię od nowego pracodawcy za podpis.

27            -4
~~~WisłaNaZa wsze
~~~szczebelek
Chciałby połowę kontraktu. Albo rozwiązanie kontraktu bez żadnych dopłat, albo niech dyma na treningach do końca kontraktu.

22            -2
Engrandel
~~~szczebele k
Zdajesz sobie sprawę, że to on będzie płacił odszkodowanie. Dodatkowo jak zostanie zawieszony, będzie mógł grać ... rekreacyjnie na hiszpańskim odpowiedniku orlika.

18            -2
~~~szczebele k
Pomoc związku w zawieszeniu? Zapomnij.
Żeby doszło do zawieszenia zawodnika by nie mógł grać w klubie w barwach innej federacji PZPN musi coś podbić , a kiedy ostatnio związek nam pomógł w takiej sytuacji? Chyba, że masz na myśli Cierzniaka. Nasi prawnicy się wyrobili posiadając swoją wersję przy sprawie Grabowskiego... Po prostu rozwiązanie umowy za porozumieniem stron wchodzi w grę o ile zrzeknie się rocznego wynagrodzenia lub transfer co byłoby najlepsze dla Wisły. Najgorsza opcja to wypłacenie kontraktu i odejście do innego klubu podobnie jak jego pozostanie , bo będzie trzeba płacić za jego fikołki na orlikach. Trudno mi uwierzyć we wygraną na łonie związku z winy zawodnika. Podałem wcześniej opcję, która wydaje się najbardziej realna. Ktoś myśli, że Janicki, Niepsuj i Hall zgodzili się na zakończenie współpracy i nie podpisali żadnych dodatkowych aneksów takich jak wypłata części kontraktu lub wyrównywanie pensji do jego końca? Szczególnie, że w kwestiach gdzie chodzi o pieniądze i wysokość gaży czy umów sponsorskich w klubie trzyma się język za zębami. Skończy się na tym, że agenci przywiozą papierki, że Chuca był na kwarantannie i komisja się wypnie na Wisłę.

4            -8
~~~Nowy95
Poczekajmy
Póki nie znamy powodów, nie oceniajmy. Może nie jest wybitny, ale szanujmy, jeśli wymagamy szacunku.

10            -2
~~~Marcin 72
Chuca
Jak nie szanuje klubu kolegów i kibiców a wszystko na to wskazuje to niech wypieprza z klubu obraził się że nie gra a jak gra to nic nie gra niech wraca do 2 ligi hiszpańskiej tam będzie gwiazdorzyl

4            -4