Poniedziałek, 21 czerwca 2021 r.

Chuca wrócił do zajęć

Według doniesień "Gazety Krakowskiej" dziś do trenujących piłkarzy Wisły Krakow dołączył Chuca. Hiszpan miał się stawić na zajęciach tak jak reszta zespołu, czyli w zeszłym tygodniu, ale tego nie zrobił.

Z powodu spóźnienia zawodnika czekać może kara finansowa.

Dotychczas Hiszpan zagrał w koszulce z "Białą Gwiazdą" w 39 meczach, zdobywając w nich sześć bramek. W poprzednim sezonie zagrał w czternastu meczach, strzelając trzy gole.


Źródło: Gazeta Krakowska

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~nołnejm
Znając skuteczność działań brata Kuby
to jeszcze skończy się jak z Grabowskim albo Buksą. Bylebyśmy nie musieli odszkodowania płacić Chuce.

49            -153
~~~hajduk
i Bóg z nim
jak nie chce grac to po co go zmuszac - chłopok nie umie przyjac piłki porzadnie i rusza sie jak mucha w smole, technika troche orlikowa jak na Real

79            -43
~~~Kibic20
Chuca
Nie znamy powodu, dlaczego później dołączył do zespołu, a już bzdury piszecie. Można przecież zaczekać i się najpierw dowiedzieć, dlaczego?, a później oceniać. Ja osobiście się cieszę, że dołączył do drużyny.

121            -30
~~~szczebele k
Nie wierzę...
Skoro się odnalazł to może poznamy racjonalne wytłumaczenie na które się wszyscy nabierzemy xd

56            -10
Maxi
Celowe jego działanie bo chce odejść z Wisły
Gość zarabia kupę kasy piłka nożna i granie w nią to jego zawód a on olał swojego pracodawcę . Jeśli taki hydraulik , budowlaniec , sprzedawca , nauczyciel itd . nie wrócili by na czas z urlopu na drugi dzień stracili by pracę koleś to celowo zrobił bo nie chce u nas grać a jeśli tak to trzeba się go pozbyć dla dobra klubu . Szkoda że nie mamy drużyny rezerw bo bym tam go zesłał do końca kontraktu . MKarny z niego piłkarz i jest nam nie potrzebny

56            -34
~~~Marian, 64
Do Maxi
Oceniasz tak ludzi, kiedy ich dobrze nie znasz. To, że Hyballa go skreślił, stawiając na swoich pupilków, jeszcze nic nie znaczy. W poprzednim sezonie Chuca nie opuścił ani jednego treningu, a przed Hyballa też grał regularnie. Może teraz będzie pasował do taktyki nowego trenera. Nikt nie zna powodu, jego spóźnienia, i zamiast czekać, co zarząd powie, bluznicie po kolei. Co wam ten chłopak złego zrobił? Pewno to już jest w waszej naturze i charakterze takie bzdurne wypisywanie.

90            -38
~~~l
Chuca dobry jest technicznie
Ja się cieszę że dołączył do druzyny

54            -27
~~~KRAK
GAZETA KRAKOWSKA
Co to za polityka medialna że o istotnych dla Klubu sprawach pisze GK a nie informuje sam Klub...kuriozum

47            -26
~~~Marcelo
Pomoc
Witam. Podeślijcie linka do zbiórki dla chłopaka w koszulce Wisły, z Nowej Białej?

36            -1
Maxi
~~~Kibic20
Co by nie było to chyba nie żyjemy w dobie gołębi pocztowych są telefony jest internet tak że powinien poinformować klub o tym że przedłuża sobie wczasy o tydzień

50            -11
~~~Kathi
Kibice z Bremen
Chuck witamy z urlopu w Klubie

14            -24
~~~Wiślak77
Zaczekaj zanim ocenisz
Boszeee już raz ktoś pisał temu Maxi że jest zazdrosny i jakiś poszkodowany złym dotykiem bo cały czas pisze o zarobkach piłkarzy a on znowu. Maxi gdyby ktoś nie przyszedł do pracy to może zgodnie z prawem wziąć urlop na rządanie i włos mu z głowy nie spadnie, chyba, że pracuje na czarno - ale to zazwyczaj jego wybór bo chce więcej na rękę i nie chce płacić podatków. Przestań szczuć na piłkarza bo nie wiesz co było powodem. Kuba jest w szatni i sobie z nim poradzi bez twojej podpowiedzi. Nie znasz powodu nie oceniaj. Okaże się, że fajnie gra i za kilka kolejek będziesz piał jaki zarąbisty.

29            -30
~~~Zły
Do Maxi
W tych czasach to hydraulika murarza itp,to raczej szanują i po dniu lub dwuch bumelkach nie wywalają

25            -17
Maxi
Każdy może wyrażać tu swoje zdanie
Nie jestem zazdrosny zarobków piłkarzy jeśli piłkarz dobrze gra powinien porządnie zarabiać to raz dwa piłkarz to nie święta krowa i nie może olewać swojego klubu a on to zrobił i naprawdę przestańcie co niektórzy go bronić bo jak pisałem są telefony smsy , emaile internet itd itd . ((( W Wiśle w związku z tym już podjęto kroki prawne. Do piłkarza zostało wysłane wezwanie o natychmiastowe stawienie się na treningach ))) to klub musi mu wysyłać jakieś wezwania przecież to chore

13            -5
lukas6661
Pomoc
link »

6            -2
~~~goal
Tylko, po co wrócił?
Mam nadzieję, że wrócił aby rozwiązać kontrakt.

14            -17
Mario
Napewno podpadł, ale poczekajmy z oceną
Moze się coś nagle przydarzyło

16            -7
GrzegorzS
Jałowa dyskusja o niczym, od kiedy wymyślono ściąganie
zawodników z Hiszpanii i krajów latynowskich to oni notorycznie na początek okresów przygotowawczych się spóźniali, spóźniają i spóźniać będą. Pytanie dlaczego bo fiesta, maniana i rodzina. Zapłaci te parę złotych a to czy będzie grał czy nie to i tak będzie decyzja trenera i klubu. Jeśli zaś ktoś chce go wykupić to i tak go wykupi bo też siłą nikt Chuki w Wiśle zatrzymywać nie będzie będzie wolny całkiem niezły kontrakt a wpływ z transferu nawet rozłożonego na raty rzędu 400/500 euro Wisłę zadowoli w zupełności.

15            -12