Poniedziałek, 21 czerwca 2021 r.

Typer na Euro - informacja przed pucharową fazą turnieju

Powoli kończy się faza grupowa turnieju Euro 2020, ale jest on o tyle specyficzny, że nie wszyscy zwycięzcy swoich grup będą od razu wiedzieli z kim zmierzą się w 1/8 finału.

Do tej części mistrzowskiej rywalizacji awansują bowiem cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc w swoich grupach. Dopiero więc po zakończeniu całej fazy grupowej będą znane wszystkie pary kolejnej części turnieju!

Dotyczy to zwycięzców grup B, C, E oraz F - a to oznacza, że np. zaplanowane na niedzielę (27 czerwca) mecze zwycięzcy grupy C (Holandia), czy najlepszej ekipy grupy B (Belgia) - będziemy mogli do naszego typera dodać dopiero w środę wieczorem (23 czerwca).

Piszemy o tym, aby wszystkich naszych graczy uczulić na fakt, że będziecie mieli mniej czasu do typowania, jak i każdy z Was powinien przed startem 1/8 finału sprawdzić, czy nie przegapił któregoś ze spotkań.

My będziemy dodawać znane pary oczywiście jak najszybciej, stąd już teraz możecie typować pierwszą, która jest już w 1/8 finału pewna, a więc Włochy - Austria.

UWAGA: podobna sytuacja czeka nas przed ćwierćfinałami, półfinałami i finałem - wtedy również czas na oddanie typów będzie krótszy niż dotychczas.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?