Wtorek, 22 czerwca 2021 r.

Kibice Wisły pomagają rodzinie Wiktora!

O tragedii, do której doszło w miniony weekend w Nowej Białej słyszeli chyba wszyscy. Niestety wśród pogorzelców znalazła się rodzina młodego kibica Wisły Kraków - 13-letniego Wiktora. Co jednak w tym nieszczęściu ważne - wiślacka solidarność pokazała swoją siłę także i tutaj! W przeciągu dwóch dni, w zorganizowanej dla tego młodego wiślaka zbiórce, fani "Białej Gwiazdy" zebrali 47 tysięcy złotych!

Ty także możesz dołączyć do akcji wsparcia rodziny młodego wiślaka, oto link do zbiórki »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Lando
TSW1906
Kapitalna akcja!! Podziwiam i gratuluję...

83            -2
~~~ABG
zbiórka rzeczy
Pieniądze wpłaciłem ale czy ktoś wie czy jest prowadzona zbiórka rzeczy na stadionie lub w budynku Wisły i co najlepiej przynosić? Przeczytałem, że planowana jest taka zbiórka ale nie mogę znaleźć szczegółowej informacji na ten temat. Proszę o info jeżeli ktoś wie albo o link.

33            -2
sk04
Brawo dla Redakcji!
Właśnie takich info oczekuję od Redakcji! Człowiek zabiegany nie zawsze ma czas i chęci, by grzebać w necie! Wpłata dokonana. Wizerunkowo i medialnie Kibice Wisełki znowu stanęli na wysokości zadania! Z Wiślackim pozdrowieniem!

35            -1
Tss
do ABG
Zbiórkę potrzebnych rzeczy miało wczoraj rozpocząć Socios Wisła. Informowali żeby przynosić wszystko na halę TS. Ale zapytaj u źródła zanim się tam wybierzesz bo czy już ruszyli to niewiem.

23            -1
~~~Robert
Pomoc
A może by tak rozszerzyć akcję na wszystkie poszkodowane dzieci a nie tylko jedno? Tak ponad podziałami.

5            -4
~~~ax
nz
Proponuje Robert zacząć od siebie nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wpłacał pieniądze na innych , zbiórek jest organizowane pełno pozdro

4            -1