Piątek, 25 czerwca 2021 r.

Ruszamy z wiślackim typerem! Lato-jesień 2021!

Wprawdzie wciąż na naszych łamach trwa gra "typer na Euro", ale jako że już za niespełna dwa tygodnie do walki w europejskich pucharach przystąpią drużyny Legii Warszawa oraz Śląska Wrocław nie sposób nie zainaugurować kolejnej klasycznej wersji typera - tym razem będzie to edycja "lato-jesień 2021"!

Zasady naszej wspólnej zabawy są niezmienne od lat. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

Tym razem ta jest wyjątkowo oddzielna dla meczów Euro 2020 oraz tych z zainaugurowanej właśnie edycji typera "lato-jesień 2021"! Na karcie gry znajdziecie jednak odpowiednie mecze bez większego problemu!

I przypominamy - w spotkaniach "ligowych" za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań "pucharowych" przyjmujemy oczywiście wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzyma od nas atrakcyjną wiślacką nagrodę!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy.

Uwaga:
» tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.

PS. W związku z trwającą do końca turnieju Euro 2020 grą "typer na Euro" - punktacja oraz ranking typera "lato-jesień 2021" wystartuje po zakończeniu tej aktualnie trwającej edycji zabawy.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?