Sobota, 26 czerwca 2021 r.

Jakże miłe dla nas wszystkich - 23!

"Dwudziestka trójka" to dla kibiców krakowskiej Wisły wartość wyjątkowa, bo choć aktualnie nie oglądamy jej na murawie, wszak niezastąpiony Paweł Brożek zakończył już karierę, to przynajmniej piszący te słowa tak właśnie ma, że "23" już zawsze kojarzyć mu się będzie z "Broziem". Dziś sami jednak "dobiliśmy" do tej wartości. I choć trudno w to uwierzyć, to nasz serwis liczy już bowiem oficjalnie 23 lata.

Wprawdzie strona - choć jeszcze nie pod tym adresem, pod którym występujemy już od wielu lat - powstała wczesną wiosną 1998 roku, ale właśnie datę - 26 czerwca 1998 r. przyjęliśmy jako oficjalny dzień powstania serwisu, bo przeszedł on wtedy z wersji powiedzmy, że testowej, na już w miarę wtedy często aktualizowany i taki, który rozwijał się do stanu obecnego. A ten mamy nadzieję, że dostarcza Wam niezmiennie sporo dobrych i wciąż jak najbardziej aktualnych treści, dlatego też wszystkim regularnie odwiedzającym nasze łamy - serdecznie dziękujemy. Jednocześnie przepraszając za wszelkie niedociągnięcia, ale jak to u nas - wciąż staramy się, aby strona była lepsza i lepsza. I choćby przez ten ostatni rok kilka rzeczy udało się nam niewątpliwie doszlifować, dodać i poprawić, co mocno nam w naszej pracy pomaga i jeszcze przyśpiesza realizację przynajmniej niektórych zadań.

Nie zmienia to jednak faktu, że dziś dziękujemy przede wszystkim za Waszą z nami obecność! Bez każdego z Was ta strona nie byłaby bowiem taka, jaką przez te lata się stała. A 23 lata w erze polskiego Internetu, który liczy tak naprawdę niewiele więcej, to czas niekiedy i dla nas trudny do wyobrażenia...


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Tssss
Gratulacje i wszystkiego najlepszego.
Zdecydowanie jesteście najlepszym serwisem internetowym piszącym o Wiśle Kraków. Mój top 3 wszystkich odwiedzanych stron internetowych. Tak trzymać.

55            -4
~~~Diogenes2 2
23! Niesamowite!:)
Pamietam poczatki....faktycznie szmat czasu na wspolnym wislackim szlaku zycia... GRATULACJE! Ile osob w miedzyczasie wspoltworzylo serwis?:)

33            -4
wilkrobert13 2
23 lata minęły...
kiedyś banowano mnie za moje wpisy a teraz po wielu latach potrafię się już zachować...Czas to szansa na zmiany.Wtedy to była...Wielka Wisła!Zresztą taka zachowałem w sercu.Pozdrawiam redakcję i wszystkich kibiców.

19            -4
~~~Shaa_kal
23 lata
Najlepszy serwis o Wisełce. Już tyle lat jestem z Wami i będę dalej

24            -2
~~~WiR
100 lat
Dalszych lat powodzenia. Jak najmniej powodów do newsów niezadowalających kibiców. 100 lat.

23            -3
~~~Maru
Do redakcji
Gratuluję! Na plus na pewno w miarę obiektywne treści oraz poprawna polszczyzna która na innych portalach nie jest w standardzie. Na minus trochę mało informacji na temat naszego klubu, chciałbym więcej artykułów :) Pozdrawiam i życzę kolejnych 23 lat i więcej!

22            -4
~~~SMOK
Gratulacje
Kiedyś byli w redakcji ludzie, którzy cenzurowali wpisy i nie publikowali. I nie było to ze względu na przekroczenie przepisów lecz "co mi się podoba". Tak jest na innych serwisach jak się chce dodać komentarz negatywny w stosunku do korona wirusa. ot po prostu pewnych tematów z przyczyn prywatnych ktoś nie publikuje. No ale wiadomo, ze przez chwile Wisła była w niechcianych rekach i głupio kontrolowana. Było, minęło. Jóź nie pisze się krytyk na sharksow. No i nie ma reklam a to się ceni. Gdziekolwiek człowiek teraz wchodzi to mu robią pranie mózgu. Tu przez jakiś czas były lecz się skończyły i chwała wam za to, chwała za cały serwis.

5            -5
GrzegorzS
Pogratulować wytrwałości
w kolejnych 37 latach to będzie jubel

2            -5
~~~GURULI76
GRATULACJE
Wszystkiego Najlepszego.....

4            -2
~~~Marcin_fa n
Jubileusz
Odkąd pamiętam jestem z Wami. Zaczynam i kończę dzień na Wislaportal. A po narodzinach Córki i w środku nocy zajrzę do Was ;)

5            -6
kr
Wszystkiego najlepszego!
Wielkie dzięki za te lata i gratulacje.

2            -4