Poniedziałek, 28 czerwca 2021 r.

Raport medyczny dotyczący stanu zdrowia kontuzjowanych zawodników

Oficjalna strona internetowa Wisły Kraków poinformowała o stanie zdrowia aktualnie kontuzjowanych zawodników.

Maciej Sadlok - borykający się z problemami ścięgna Achillesa - oraz Adi Mehremić, który uszkodził więzadło stawu skokowego, powinni zostać włączeni do zajęć podczas obozu przygotowawczego zaplanowanego na 7-14 lipca. Zawodnicy będą ćwiczyć pod kontrolą sztabu medycznego obserwującego ich reakcje na obciążenia treningowe.

Patryk Plewka w ubiegłym tygodniu przeszedł zabieg przepukliny pachwinowej i jest w trakcie rekonwalescencji. Zawodnik nie wykazuje już dolegliwości związanych ze stopą, które wykluczyły go z udziału w meczach pod koniec rozgrywek. Z kolei Alan Uryga kontynuuje rehabilitację po operacji piątej kości śródstopia. O postępach w leczeniu i o powrocie tej dwójki do treningów klub informować będzie w późniejszym komunikacie.

Do zajęć wrócili już Dawid Szot i Piotr Starzyński, których przeziębienie wykluczyło ze sparingu ze Stalą Mielec.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~szczebele k
Bez dwóch piłkarzy na początku sezonu czyli jest lepiej niż myślałem.
Czyli Starzyński, Szot, Sadlok i Mehremić na ligę powinni być gotowi skoro będą w kadrze na obóz, a uraz Plewki to miesiąc odpoczynku od piłki. Najgorzej wygląda absencja Urygi , bo będzie musiał nadrobić przygotowania podobnie jak Plewka.

32            -5
~~~nołnejm
Jak to dobrze
Że raporty już nie kończą się słowami: i tradycyjnie kontuzjowany jest nadal Vulnet Basha.

55            -8
~~~Jarek
Raport
Prezes w wywiadzie w Krakowskiej stwierdził , że zakontraktują lewego obrońcę i napastnika. Na dziś na inaugurację na obronie zostaje Frydrych z młodzieżowcami. Tu nie ma co czekać , tu potrzeba stopera.

19            -37
~~~Kathi
Kibice z Bremen
Wislaki zyczymy wam szybkiego powrotu do zdrowia

45            -5
~~~WNH
STOPER
Niech ktoś mi powie po co Wisła przedłużyła kontrakt z Mechremiczem który był wtedy i jest dalej kontuzjowany,Ja tego nie pojmuję.To jest szklany piłkarz i niewiele z niego będzie tak jak z Bashy no chyba że właśnie ma Bashe zastąpić na etacie wiecznego kontuzjowanego.

19            -39
~~~goal
Oby wreszcie nastały normalne czasy.
Klub informuje, kto jest niedysponowany, co mu dolega i jaki jest przewidywany powrót do treningu czy meczu. Oby to była norma, a nie tak, jak dotychczas, że na przdmeczowej konferencji dwóch włączonych, a po meczu okazuje się, że kontuzjowanych było pieciu.

13            -6
~~~WisłaNaZa wsze
~~~Jarek
Po co ten stoper? Żeby raz zagrał a potem siedział cały rok na ławce i brał pieniądze? Raz to może i Szota zagrać, poza tym za chwilę wróci Mehmeric, a potem Alan.

14            -10
~~~Stary Wiarus
Basha
Ponoć Podbeskidzie. Pozdrawiam

16            -2
~~~brownie
Młyński
A czy jest może info na temat Mateusza Młyńskiego? Trenuje już z zespołem czy jednak Arka nie puściła go przed końcem czerwca tak jak zapowiadali?

7            -4
benny_hill
info Młyński
Młyński dopiero dzisiaj dołączył do treningów - Arka na każdym kroku rzucała mu kłody pod nogi... Miejmy nadzieje, że kiedyś karma do nich wróci.

2            -2