Wtorek, 29 czerwca 2021 r.

Fotogaleria: LV BET nadal z Wisłą

Firma bukmacherska LV BET pozostaje z piłkarską Wisłą na kolejne aż cztery lata - poinformowano podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Wiesiek z Kobylina
JESZCZE O TRANSFERACH!!
Ponoć nasz klub rozgląda się za jakimś solidnym obrońcą. Moja propozycja to JAROSŁAW JACH, gracz Crystal Palace, który w dwóch ostatnich sezonach pokazał się z dobrej strony w Rakowie Częstochowa. Chłopakowi nie wyszło na Wyspach i chyba sam zdaje sobie sprawę, że polska liga to dla niego maksimum możliwości. Na miejscu naszych włodarzy rozważyłbym poważnie transfer tego całkiem solidnego kopacza. Oprócz zagranicznych grajków, których ściągają na Reymonta w każdym okienku transferowym przydałby się także jakiś znany grajek znad Wisły. Najpierw można go wypożyczyć na jeden sezon, a jeśli się sprawdzi, to można go wykupić za rok. W Crystal Palace też pewnie chcieliby, żeby Jach zszedł wreszcie z ich listy płac.

3            -15
~~~kibic 1968
LV Bet Super!
Szacun że chcą dalej z nami i pewnie za fajną kasę! Moim zdaniem jako socios odpuścił bym przód koszulek i gdzieś delikatnie dać nasz symbol na rękawek. Nie ma co się reklamować ze dajemy sobie kase, a koszulka to nie słop reklamowy!

13            -2