Mateusz Młyński i Fatos Bećiraj dołączyli do trenujących wiślaków

Do trenującego pod wodzą Adriána Guľi zespołu Wisły Kraków dołączyli dziś dwaj kolejni piłkarze. Są to Mateusz Młyński oraz Fatos Bećiraj.
Pierwszy z wymienionych już zimą br. podpisał kontrakt z naszym klubem, ale jego dotychczasowy - a więc Arka Gdynia, odsunął po tym fakcie zawodnika od gry. W rundzie jesiennej poprzedniego sezonu wystąpił on bowiem w siedemnastu meczach gdyńskiego klubu, by wiosną nie zagrać ani razu. Dodatkowo Arka nie zwolniła Młyńskiego z obowiązków przed wygaśnięciem kontraktu, dlatego dołączył do zespołu Wisły dopiero dzisiaj.
Jeśli zaś chodzi o Bećiraja, to rozpoczął treningi z "Białą Gwiazdą" po zakończeniu jego wypożyczenia do izraelskiego klubu - Bnei Yehuda, gdzie wystąpił wiosną w trzynastu spotkaniach, strzelając dwa gole. Jego zespół został zdegradowany z ligi i nie zdecydował się skorzystać z klauzuli wykupu, która była zawarta w umowie wypożyczenia.
Przypomnijmy, że Młyński podpisał z Wisłą kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Bećiraj ma z naszym klubem jeszcze roczną umowę.
Redakcja
Tagi:
Zobacz także:
- « Początek wakacji z wiślackimi krwiodawcami
- « Aleksander Buksa piłkarzem Genoa CFC 1893
- « Oficjalnie: Aleksander Buksa odchodzi z Wisły
- « Mateusz Duda zostaje w Garbarni
- EuroBilet - nowy system sprzedaży biletów »
- Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022 »
- Tomasz Pasieczny: - Za dwa, trzy lata widzę Wisłę na podium »
- Žan Medved wypożyczony do NK Celje »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Jarosław Królewski potwierdza rozmowy z Wojciechem Kwietniem
- « Alexis Trouillet może trafić do Wisły?
- « Alexis Trouillet nie zostanie piłkarzem Wisły Kraków
- « Poważna kontuzja Piotra Starzyńskiego
- « Zwycięstwo w próbie generalnej przed ligą
- « Alexis Trouillet na testach medycznych w Wiśle Kraków