Piątek, 2 lipca 2021 r.

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022

Już 26 lipca piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną rywalizację ligową w sezonie 2021/2022, a dziś rusza sprzedaż karnetów na mecze zespołu "Białej Gwiazdy" na stadionie przy ulicy Reymonta. Co ważne - ceny karnetów pozostają niezmienione w stosunku do ubiegłego sezonu, pomimo wzrostu liczby spotkań i wyższych kosztów za organizację meczów. Zaczynają się one od 285 złotych (ulgowy) i 410 złotych (normalny).

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa oraz związane z nią obostrzenia stadiony piłkarskie otwarte mogą być w 50 procentach całkowitej pojemności. Jednak w związku z ewentualnym zaostrzeniem obostrzeń w dalszej części sezonu, klub zdecydował się wystartować z 25 procentami pojemności stadionu, co daje około 6200 dostępnych miejsc (ze sprzedaży wyłączone zostały sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, G5, H11). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pewność obejrzenia spotkań Wiślaków na żywo i przeżywania piłkarskiego spektaklu z poziomu trybun przy R22 będą mieć wyłącznie posiadacze karnetów.

W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli zakupić posiadacze karnetów z poprzedniej edycji rozgrywek. Będą oni mieli możliwość zachowania dotychczasowych miejsc, których rezerwacja obowiązywać będzie do soboty 10 lipca, pod warunkiem, że do użytku dopuszczone zostanie 100 procent pojemności stadionu. W związku z tym, iż aktualne jest ograniczenie liczby kibiców, każdy fan otrzyma nowe miejsce, które będzie można sprawdzić w późniejszym terminie na stronie biletowej.

SPRZEDAŻ KARNETÓW PROWADZONA JEST TYLKO INTERNETOWO! W kolejnym tygodniu możliwy będzie zakup także stacjonarnie.

Przy zakupie abonamentów kibice będą mogli skorzystać z nowego systemu sprzedaży biletów EuroBilet wchodzącego w skład grupy Vector Software. Aby wykupić swoje miejsce, należy wejść na stronę bilety.wisla.krakow.pl, wybrać opcję "Kup karnet" i zalogować się za pomocą numeru karty kibica. Wszystkie karty kibica, które utraciły lub utracą ważność w okresie od 01.03.2020 do 31.07.2021 zostaną przedłużone automatycznie do końca sierpnia 2021.

Masz karnet, a nie możesz pojawić się na meczu? Zwolnij swoje miejsce i przekaż je wybranej osobie (4 razy na sezon).

Pomimo wzrostu kosztów wynajmu stadionu związanych z ograniczeniami pojemności, mając na uwadze kibiców i starając się choć trochę ułatwić im dostęp do Białej Gwiazdy, zdecydowaliśmy się na pozostawienie cen karnetów, które obowiązywały w poprzednim roku.

Cennik karnetów na domowe mecze Wisły Kraków w sezonie 2021/2022:

Cena karnetu dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia wynosi 17 zł. Abonament dotyczy Sektora Rodzinnego.

- Powrót kibiców Białej Gwiazdy na trybuny ogromnie nas cieszy, ponieważ mecze odzyskają dawny klimat i wyjątkową oprawę, czego tak bardzo nam brakowało w ostatnich miesiącach. Fakt ten napawa nas ogromnym optymizmem, dlatego pomimo większej liczby spotkań rozgrywanych w sezonie, co niesie ze sobą znacznie wyższe koszty ich organizacji, a także chcąc podziękować posiadaczom abonamentów za ich wierność, zdecydowaliśmy się utrzymać dotychczasowe ceny karnetów - mówił Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA. - W związku z brakiem możliwości uczestnictwa kibiców w spotkaniach ubiegłej edycji rozgrywek, przygotowaliśmy rekompensaty, które mamy nadzieję spotkają się z pozytywnym odbiorem. Szczególnie gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w meczu jubileuszowym. Liczymy na wspólne celebrowanie 115-lecia klubu oraz stworzenie wyjątkowej oprawy dla piłkarskiego święta przy R22 - dodał.

REKOMPENSATY DLA KARNETOWICZÓW ZA SEZON 2021/2022:

Z powodu obostrzeń obowiązujących w poprzednim sezonie przygotowaliśmy kilka opcji rekompensat dla kibiców, którzy w kampanii 2020/2021 wykupili karnety na mecze domowe Białej Gwiazdy, a ze względu na pandemię w ubiegłym sezonie nie mogli uczestniczyć w spotkaniach.

- Pierwszą z możliwości jest otrzymanie biletu na wyjątkowy mecz jubileuszowy, który bez wątpienia będzie kulminacyjnym punktem obchodów 115-lecia, a pod Wawel przyjadą gwiazdy europejskiej piłki;
- Kolejną stanowi przekazanie darowizny na Akademię Wisły Kraków, która pełni niezwykle istotną rolę w kontekście budowania przyszłości klubu;
- Kibice, którzy nie mogą pojawić się na R22, mają możliwość wyboru opcji "Pakiet karnetowicza", w której skład wchodzą między innymi: dedykowany plakat w formacie PDF, voucher ze zniżką 19,06% do wykorzystania na zakupy w klubowym sklepie lub na zwiedzanie stadionu;
- Dla miłośników komfortu przygotowana została opcja wyboru 2 biletów VIP do Strefy ORLEN OIL VIP Silver na dowolny mecz Białej Gwiazdy w PKO Bank Polski Ekstraklasie;
- Istnieje możliwość wyboru również vouchera z 50% zniżką na koszulkę meczową, która jest absolutnie niezbędnym gadżetem każdego fana Wisły Kraków!;
- Kolejna opcja to przedłużenie karnetu z poprzedniego sezonu z dopłatą. Operacja ta możliwa jest do wykonania wyłącznie w kasach na stadionie;
- Ostatnia możliwość to zwrot gotówki za abonament. Aby z niej skorzystać, należy wypełnić oświadczenie w kasach, niemniej jednak z uwagi na straty spowodowane koronawirusem zachęcamy do skorzystania z innych możliwości.

Skorzystanie z poszczególnych opcji rekompensat możliwe będzie online od poniedziałku 5 lipca. Każdy karnetowicz będzie mógł wybrać jedną z powyższych opcji.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

GrzegorzS
Mam
pierwszy!

24            -21
~~~Zakup karnetu na rundę jesienna
pytanie
nie ma możliwości zakupu tylko na rundę jesienną?

22            -4
~~~mazi
karnety
Nie ma możliwości zakupu karnetu tylko na rundę jesienna?

23            -6
Gannicus
Przedłużenie
Czyli jak chce przedłużyć za dopłatą to mogę od kiedy? Od jutra(sobota) czy od 5 lipca,W kasach stadionu? Bo się już pogubiłem. Z góry dzięki za pomoc.

18            -8
~~~Tabaluga
Hmm
Ciekawe ile ta dopłata za przedłużenie karnetu z tamtego roku. Jak adekwatnie do tych 3-4 meczów które się odbyły to okej, ale jak połowa obecnego karnetu to słabo.

16            -27
~~~Kibic20
Do kibicow
Nie sądzę, że będziecie chcieli rekompensaty, klub stratny też jest, że mecze były bez nas. Tym możemy wspomoc klub, a karnet na ten sezon kupić,jak zawsze. Myślę, że większość karnetowiczow myśli podobnie.

64            -24
~~~Gannicus
Karnet
Rekompensaty oczywiście nie dlatego po prostu chce przedłużyć, nie kupię drugiego karnetu za 400 PLN by znów iść tylko na dwa mecze. Myślę że każdy pomaga jak może. Mnie nie stać by co rok kupować karnet i nie chodzić na mecze.

49            -18
~~~Marian, 64
Karnety
Nie przyszło wam na myśl, żeby wartość karnetu z poprzedniego sezonu zamieniać na bilety wirtualne? Klub i tak wiele stracił, bo z wszystkich odbytych meczów musiał miastu zapłacić. A zadanie teraz rekompensaty jest śmieszne. Gannicus, a gdybyś był na wszystkich meczach, to teraz byś karnetu nie kupił? Bez karnetu te 400 zł, to raptem 6-7 meczy. To kupuj pan pojedyncze bilety, albo się zaszczep, to bez problemu wejdziesz na mecz.

11            -25
~~~Stary kibic
Karnety
Trzeba zauważyć kilka pozytywnych rozwiązań jak np możliwość legalnego przekazania karnetu 4x innej osobie. Z mojej perspektywy trochę przykre jest to iż mając ponad 20 lat karnet i teraz po przerwie pandemicznej jestem traktowany jak kibic nowicjusz

24            -4
~~~tabaluga
Heh
Uwielbiam jak Polak Polakowi zagląda do kieszeni. Tak jak Gannicus chciałbym po ludzku przedłużyć za dopłatą karnet a nie kupować całego po raz kolejny, ponieważ nie wykorzystałem starego. To tak jak z paliwem w aucie, jak wyjeżdżę pół baku to dopełnie drugim pół i mam pełny zbiornik a nie zaleje ponownie 60 litrów. Wszyscy już wiemy że Wisła ma problemy od 10 lat, ale czy Wisła pomimo np moich problemów finansowych kupi mi karnet żebym mógł ją wspierać tak jak ja wspierałem ją od 10 lat na trybunach? Wiadomo, że zaraz usłyszę - "a co mnie obchodzą Twoje problemy, każdy jakieś ma". I tak klub zrobił "lekkie" faux pas bo po co ja mam iść do punktu stacjonarnego? Co za problem dorobić jeszcze jedną komórkę do zaznaczenia na stronie bilety.wisla że chce się dopłacić 100 zł i mieć spokój? Wiadomo, może część osób zapomni i nie przyjdzie. A jak już miałaby być jakaś rekompensata to wypadałoby koszulkę meczowa za 20% ceny sprzedawać - powiedzmy 40 zł i to byłoby fair. W końcu niejeden zapłacił przeszło 700 zł za karnet a wykorzystał go w 20%.

38            -8
~~~Gannicus
Kupno karnetu
Witam, do marian 64 na pierwsze pytanie jestem zaszczepiony, po drugie oczywiście że bym kupił karnet. Po prostu nie lubię jak ktoś decyduję za mnie. Nie chcę pisać ile to pieniędzy przekazałem na Wisłę bo to nie oto chodzi ale jeśli kupisz coś jakiś towar to go oczekujesz czy nie? Ja i wiele osób kupiło karnet więc oczekiwańia mam że go przedłużę i tyle. Tak jak tabaluga napisał co cię to interesuje moje sprawy finansowe? Wspieram Wisłę jak mogę od 25 lat. I tyle w temacie.

24            -5
~~~Palkie
Pieniądze
A ja pomimo tego, iż w tamtym sezonie mając karnet byłem tylko dwa razy na meczu to i tak teraz kupię ponownie. Przekazałem tamten karnet na wirtualne bilety. Rezygnuje z jakiś rekompensat. Taki urok pandemii, że trzeba się z tym liczyć, że tych pieniędzy nie odzyskam. I nie chce ich bo wliczam to na poczet pomocy Wiśle. Ale rozumiem tych co chcą coś wzamian. Nie każdego stać aby kilkaset złotych ot tak wydał. Z drugiej strony karnet za 600zł to 50zł miesięcznie - umówmy się nie są to jakieś nieosiągalne pieniądze. Pomijam fakt, że należę do Socios co daje kolejne 50zł miesięcznie. Czyli jak widać wydaję na Wisłę 100zł miesięcznie i nie oczekuję nic w zamian. Jeżeli czasy na to pozwolą to będę na każdym meczu. Jeżeli nie - trudno.

17            -6
~~~WNB
kibic20 i Marian,64
Od 35 lat chodzę na mecze.Kupuję 2 karnety co roku na cały sezon. Nie stać mnie na prezenty za 1000pln. Jeśli was (kinic20 i Marian64)na to stać,to proszę bardzo,możecie mi kupić po jednym karnecie. Ja się nie obrażę ,z chęcią je przyjmę i będę chodził na mecze. Miejcie wiec trochę szacunku do ludzi którzy cały rok zbierają,żeby mieć na karnet na następny sezon.I nie zgrywajcie wielkich darczyńców,gardzących mniej zamożnymi kibicami chcącymi chodzić na mecze by wspierać Wisełkę.

37            -6
~~~Marian, 64
Do WNB
Odpowiedz, jakbyś chodził na mecze w poprzednim sezonie, to jeszcze byś wydał więcej pieniędzy, picie, może jedzenie, dojazd itd. Gdyby tak było to co na karnet w tym roku nie miałbyś pieniędzy? Uważam, że to takie wymówki. W "normalnych" czasach, jakoś rok po roku kupowaliśmy karnety, bo klub i mecze były dla nas jako kibiców bardzo ważne. Teraz nagle problem, bo stadion musiał być zamknięty i mecze musieliśmy w domach oglądać. Klub za stadion, tak czy tak musiał płacić. Po to też były wirtualne bilety, żeby je z karnetów wymieniać, a wielu z nas kupowało za wyższa cenę. Nie chwaląc się na każdy mecz czy na stadionie czy wyjazdowy kupowałem oprócz wymiany karnetu jeszcze za gotówkę, żeby mieć do kolekcji i kiedyś do historii dla wnuków czy prawnuków, jak nadejdą normalne czasy.

8            -17
~~~AJG
Karnet kupiony
Mam nadzieje że będę na każdym meczu a nie jak w ostatnim sezonie nie zaliczyłem żadnego.

8            -2
~~~PINIOwski
Karnetowicze
Jesteście z Wisłą czy dla meczy , od ....0 lat chodzę na Wisłę bez względu na status czy 2liga czy puchary , niestety rzuciło mnie na obczyznę i tylko dostępność czasu i biletów lotniczych stopuje bytność na R22 bo na Wisłę się chodzi a nie na stadionie się bywa..... PS. A karnet się ma nie zastanawiając czy będę na meczu czy z żoną na zakupach

1            -7