Środa, 7 lipca 2021 r.

Transmisja meczu: Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice

O godzinie 15:00 na stadionie Stali Rzeszów udający się na zgrupowanie w Arłamowie piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swoje kolejne tego lata spotkanie sparingowe, w ramach letniego okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022. W nim wiślacy zmierzą się z I-ligową Puszczą Niepołomice. Transmisję z tego meczu oglądać będzie można na oficjalnym profilu klubowym w serwisie Youtube.

Wiślacy spotkanie z Puszczą rozpoczną w składzie: Mateusz Lis - Konrad Gruszkowski, Paweł Koncewicz-Żyłka, Serafin Szota, Krystian Wachowiak - Yaw Yeboah, Aschraf El Mahdioui, Gieorgij Żukow, Jakub Błaszczykowski, Dor Hugi - Hubert Sobol.

Oto nasza ławka rezerwowych: Mikołaj Biegański, Adi Mehremić, Mateusz Młyński, Chuca, Nikola Kuveljić, Patryk Warczak, Dawid Szot, Piotr Starzyński, Kamil Głogowski, Przemysław Zdybowicz i Stefan Savić.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Niko
Ciekawostka
link » Dokument o Wisle Krakow / po angielsku/

6            -2
~~~Combo1906
Hm?
Idealna pogoda na granie

4            -3
GrzegorzS
druga linia w pierwszej połowie
grając w zestawieniu: Yaw Yeboah, Aschraf El Mahdioui, Gieorgij Żukow, Jakub Błaszczykowski, Dor Hug tak zdominowała Puszczę, że praktycznie gra toczyła się na polu karnym rywala Wisły. Druga połowa to juz jakaś radosna twórczość z obu stron, choć przeważała Wisła. Fajnie pokazuje się Szota.

18            -5