Poniedziałek, 12 lipca 2021 r.

Mecz sparingowy z Resovią bez transmisji

Na zakończenie obozu przygotowawczego w Arłamowie piłkarze "Białej Gwiazdy" rozegrają czwarte spotkanie kontrolne tego lata. Zmierzą się w nim z I-ligową Resovią.

Mecz zaplanowano na środę, 14 lipca, na godzinę 11:00, w Arłamowie.

Ze względów szkoleniowych mecz nie będzie transmitowany, klub udostepni jednak skrót sparingu.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

kobylts
Bez sensu
Nigdy nie widziałem sensu w tym "ukrywaniu" sparingów przed sezonem. Przecież my nie gramy jednego meczu tylko 34 i po max dwuch, trzech kolejkach co bardziej ogarnięty trener i tak będzie wiedział jak się pod nas ustawić.

8            -42
GrzegorzS
Problem nie leży w tym, że ten sparing jest ukryty
ale w tym, że będzie to nieskuteczne, bo w Arłamowie i tak każdy go zobaczy kto będzie chciał i potrzebował. Taki sparing to można było by ukryć przy R22 kiedy ma się obiekt zamknięty dla postronnych zaś w Arłamowie tego się zrobić nie da więc para idzie w gwizdek. Druga sprawa co tu ukrywać skład wyjściowy na dwa tygodnie przed meczem? - bez sensu tym bardziej, że i tak zostanie on podany potem. Więc co ukrywać jakieś egzekwowanie stałych fragmentów gry, przecież one są ćwiczone na a przynajmniej ćwiczone być powinny na treningach, które zobaczyć może każdy. Co więc tak ukrywać tajemnica gdy rywal też sobie ten mecz ogląda i go nagrywa i jak będzie chciał to udostępni swoje nagranie. W sumie więc wychodzi, że robimy tajemnice i magie dla samej magii.

10            -7
~~~student
do kobylts
Historia ostatnich 2 sezonów uczy nas chyba bardzo dobrze, że czasem punkty zdobyte w pierwszych kolejkach są na wagę złota. Nawet jak po 3 kolejkach już nas rozpoznają to chyba lepiej mieć po nich 7 punktów, niż 1?

22            -7
~~~Wlodekok
Do ~~~~student
Dokładnie!@

5            -3
Kosmaty
Bardzo szkoda. Zamknięcie tego sparingu ma swoje implikacje dotyczące nie tylko tego spotkania.
Jestem w stanie to zrozumieć. Po pierwsze Wisłą dla całej ligi jest teraz sporą niewidomą i już ten fakt sam w sobie może nam pomóc zdobyć kilka a punktów w pierwszych 2-3 kolejkach, a to z kolei może napędzić drużynę mentalnie na kolejne spotkania. Po drugie w tym jednym sparingu można przećwiczyć więcej schematów rozegrania akcji oraz stałych fragmentów niż jest potrzebne na jeden mecz ligowy, więc nawet jeśli przeciwnicy w lidze rozgryzą część z nich po 2-3 kolejkach, to to co teraz uda się ukryć i tak starczy na 2 kolejne serie gier. Po trzecie nowi zawodnicy to wciąż pewna niewiadoma dla rywali. Dotychczasowe sparingi dla analityków ligowych rywali nie mogły być zbyt dobrym źródłem informacji na temat Klimenta czy El Mahdioui, z kolei o Hugim, Hanousku i Skvarce nie wiedzą zupełnie nic... jednocześnie można zakładać, że cała piątka ma spore szanse na to, by stanowić o sile drużyny już na początku sezonu. Tyczy się to zarówno ich indywidualnych umiejętności, jak i sposobu ich wykorzystania przez trenera w taktyce drużyny. To wszystko samo w sobie to tylko drobne rzeczy, pojedynczo nie stanowią dużej wartości, jednak sumując to wszystko zbiera się już na tyle dużo czynników, że stanowią one wartość, która może nam pomóc na początku sezonu. Oczywiście nie stanowi to podstawy, a jedynie drobną pomoc w osiągnięciu zaskoczenia w pierwszych kilku kolejkach i to wszystko, cała reszta zależy już od przygotowania rzetelnych fundamentów oraz jakości poszczególnych zawodników indywidualnie i drużyny jako całości. Niestety zamknięcie tego sparingu oznacza też, że ten ostatni także będzie bez transmisji (po co ukrywać przedostatni sparing, jeśli w ostatnim i tak wszystko miałoby się wydać). Bardzo szkoda, ponieważ teraz drużyna wchodzi w kluczowy, ostatni etap przygotowań i to teraz otrzymalibyśmy najwięcej odpowiedzi o przygotowanie i jakość drużyny na początku nowego sezonu i jako kibic chciałbym mieć jak najszerszy pogląd na drużynę przed startem sezonu.

4            -3
~~~Kit Wciskacz
Do ~~~student
Punkty zdobyte na początku sezonu będą kluczowe w ostatecznym rozrachunku. Im dalej w las tym bardziej każdy zespół się będzie rozkręcał, nie daj Boże po drodze jakaś czarna seria, kontuzje i będzie coraz trudniej a nawet zakładanie pampersów pod koniec sezonu i drżenie o byt w ESA.

5            -3