Wtorek, 13 lipca 2021 r.

Informacja o kontuzjowanych zawodnikach

Wisła Kraków przedstawiła raport medyczny dotyczący trzech aktualnie kontuzjowanych piłkarzy.

Alan Uryga i Patryk Plewka, którzy poddani zostali zabiegom chirurgicznym, przechodzą planową rehabilitację. Sztab medyczny stopniowo zwiększa ich obciążenia treningowe. Obaj zawodnicy będą włączani do zajęć z drużyną w zależności od postępów w rekonwalescencji.

Jan Kliment doznał niegroźnego urazu stawu kolanowego podczas starcia w czasie zajęć. Napastnik przeszedł badania, które nie wykazały niczego niepokojącego. W przeciągu kilku dni powinien wrócić do treningów z zespołem i kontynuować przygotowania do startu ligi.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Arkan
co z Felicio Brown Forbesem ?
Kadra wzmocniona super jest na pewno mocniejsza niż była tylko co z napastnikiem bo jeden Czech nie da rady a młody Sobol na zmiany ok ale na drugiego jeszcze za słaby i pytanie co z Felicio bo miał odejść ale jeszcze nie odszedł i następcy nie ma.

53            -9
~~~twuj nik
szkoda gadać
wspomnicie moje słowa, ten Kliment to będzie niewypał

33            -120
~~~Tom123123
Oby tak dalej
Wygląda to coraz lepiej. Zdrowia Panowie! I do boju Wisełko!

51            -5
~~~Misioł
@~~~twuj nik
a ja uważam wręcz odwrotnie. Zobacz filmy z zajęć na obozie, gość ma idealnie ułożoną nogę.

57            -11
~~~szczebele k
Lepiej mieć napastnika niż go nie mieć... Złote myśli z kajecika...
Forbes czeka na wizę, Beciraj odszedł, więc tak naprawdę w Arlamowie jest obecnie dwóch zdrowych napastników Zdybowicz i Sobol... Napastnik na pewno przyjdzie być może rozmawiają z kimś konkretnym, ale ten zwleka. Hugi ponoć jest piłkarzem jak kiedyś Imaz może grać praktycznie wszędzie w ofensywie również w ataku.

41            -9
~~~maik
takie mam przeczucie
Że przyjdzie jeszcze dwoch napastników

17            -23
~~~markos
Do ~~~~Arkan
Forbes, czeka na wizę i wylot do Chin.

24            -6
GrzegorzS
Solidny napastnik gwarantujący
przynajmniej 10 bramek na sezon jest nam nieodzowny bo inaczej będziemy drżeć w każdym meczu o zdrowie Klimenta. Kontuzje kartki są wpisane na grę jaka jest piłka kopana. Niestety problemem współczesnego futbolu jest fakt, że o napastnika bardzo ciężko. Z tym problemem borykają się kluby praktyczne w całej Europie i na każdym poziomie rozgrywkowym. Jednak pośpiech był by tu najgorszym rozwiązaniem, bo w grę wchodzi zawodnik kontraktowany z zewnątrz a nie ma pewności, że taki transfer wypali a będzie to kosztować konkretne pieniądze. Pytanie kiedy będzie można temu problemowi zaradzić. Możliwe, że najwcześniej w sierpniu lub nawet wrześniu, kiedy pozamykają się kadry zawodnicze w wielu ligach i wówczas będzie więcej kandydatów, którzy nie załapali się na solidniejsze ligi i mocniejsze kluby. Namówić napastnika do grania w tak ciężkiej lidze jak nasza nie jest też prosto a strzał taki jak z Carlitosem nie zdarza się często. Gdyby zdarzył się teraz to spokojnie była by szansa powojowac z Legią. Potrzebujemy tej drugiej 9 by zamknąć temat budowania kadry na jesienną cześć sezonu 2021/22. Inna sprawa, że Wisła z tego co wiem składa oferty na 2/3 letnie kontrakty i w przypadku napastnika czasem może to być trudne do przeskoczenia, ale tematu odpuścić nie można.

19            -15
~~~Robert
Gra
Napastnik będzie lada moment

38            -9
~~~kibic62
napastnik
może KIKO znalazłby Wiśle drugiego Carlitosa?

8            -7
~~~Greg
Szkoda
Witam, najbardziej szkoda Plewki i Urygi, to akurat powinny być podstawy tej drużyny,mam nadzieję że wszystko już ok i powoli zaczną trenować i grać,a jak to wyjdzie się zobaczy, narazie bez nich zaczniemy

17            -3
~~~Japycz
Kibic62 Kiko to teraz...
wyszukuje grajków dla Rakowa.

12            -4
~~~Lopez
Czyli na tą chwilę....
tak naprawdę to nie mamy żadnego sensownego napastnika za to kilkunastu pomocników.Pan Pasieczny jak widać wymiata.

8            -21